Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Sana uc vakte kadar ..... ☺ boşluga ne gelir.?
A ...
B...
C...

Bence gece gece öyle mesajlaşamaz.ben esime bazen yüzüğünü unutuyor ona bile kızıyorum böyle bir durum yapsa ne yaparım bilmiyorum

Ben eşinize inanmıyorum nedense benim de eski eşim ağladı zırladı değiştim dedi sonra yine yaptı tabi siz bilirsiniz ama hemen affetmeyin

onu terketmenizden değil düzeninin bozulacağından korkuyor bariz pişkin pişkşin devam ettirip sizin ciddiyetinizi anlayınca kuyruğunu kıstıran adama ömür billah güvenmez aynı yastığı geçtim aynı evde asla yaşamazdım.isterse 5 çocuğum olsun.

Yapmayın kızı ins ailmiş ve samimiyetine inanıyorsunuz.
Boşanmayın ama bu kadar kolay affetmeyin. Fazla naz aşık usandırır demiş bi üye traji komik nazlıkmi şey mi var. Alışmış kudurmuştan beterdir derler. Bu kadar kolay agfetmeyin ki alışmasın

Toplayın eşyalarını kapıya koyun düşünürken etrafa da görmek istemiyorum midem seni kabul etmiyor deyin. 3 gün sonra çağırın o süreçte kaybetme korkusunu yaşasın en azından

Bu kadar kötü birsey mi yaptı sizce.ya dediği doğru ise.art niyeti yoksa.cunku ilk kez böyle birsey yapti.esim toplum içinde saygın biri bende yanlisini gormedim.onu silip atmak dogrumu ki

Evet naz degil.travma yasadim

Halen gece gözünün önünde beğeniyi kaldırdım sesini çıkartmadı diyorsunuz. Allah aşkına o adamın karısı siz misiniz yoksa diğer kadın mı? Ne diyecek, beğeniyi kaldırma mı? Sizi zaten o kadın yüzünden tehdit etmedi mi? Kırmadı mı? Bırak kadın arkadaşı normal erkek arkadaş yüzünden bile evdeki eş kırılmaz. Şuan siz boşanacağım dediğiniz için düzen bozulmasın insanlar duymasın diye yalvarıyor. Eşinizin ailesini de çağırın kendi ailenizi de, durumu anlatın boşanacağım bu rezilliği çekemem diyin. Sonra boşanmıyorsanız boşanmayın. Ayrıca memursa birimini değiştirsin gerekirse başka kuruma geçebiliyorsa geçsin. Kadınla fingirderken evdeki çocukları düşünmedi de şimdi mi kardeşler ayrılmasın diyor.

Evet eşiniz harama bulaşmış. Hemde öyle bir haram ki, kumar değil alkol değil KADIN. artık kocanıza etrafında kim olursa olsun sizi aldatmaya meyilli.

Kalbinizi dinleyin sonucta esinize evlenmissiniz.. tanisdiginiz zamani hatirlayin arada esinizede hatirlatin.. belki o günlerin güzeligini hatirlamak güzel gelcek size..
Zor bir durum..
..güzel iyi bir dilde konusun anlasin sizi...insanlarin arkadasi olabilir.. insanlar o arkadaslarla gülebilir eglenir.. fakat siz hosnut degilsenizde bir siniri olur.. olmusta.. anlamistir hatasini diye düsünüyorum..

Bu kadar kötü birsey mi yaptı sizce.ya dediği doğru ise.art niyeti yoksa.cunku ilk kez böyle birsey yapti.esim toplum içinde saygın biri bende yanlisini gormedim.onu silip atmak dogrumu ki
son yazdıklarınızın arasında tamam devam edersem boşanırsın diye bir cümle geçiyor bu cümle eşinize aitse iyi niyetli bir arkadaşlık mevzuu değil bildiğiniz flörtün üstü bir aldatma mevcuttur. ki siz zaten ayrılmamışsınız bu da bana düşmez ekmeğinizi ben vermiyorum hayat sizin...fakat ben daha tövbe diyip devamını getirmeyen erkek duymadım..kısas yapın bir süre erkek bir iş arkadaşınızla flörtleşin ve buluşun kabul ediyorsa devam edin.SİZCE?

Bana göre cok yanlis bir öneri...kisasa kisas yapin bir erkek arkadasiyla flörtleesin bulusun devam. Edellimi ? Adam zaten empati yapsa ... hic öyle bir hata yapmazdi.. kadin neden onun yaptigi bir hatayi onun seviyesine inerek onu cezalandirsin?.bunu yaparak.. hakliyken haksiz olmak neden.. güzel bir tavir degil.. benim düsüncem herkes ayri düsünüyor tabi.. saygilar

Eşim 10 yılın içinde bayanlara ilgi duyan beni hiçe sayarak,hiç bir hareketini gormedim..evet onun ifadesi bir daha olmayacak olursa bosa demesi..esime göre anormal olan birsey yok cunku ona göre aldatma yatakta olur.eger baskasina aşık olsa imiş bunu bana soylermis..ben de dedimki nerden bileceksin bu kızla flortlesirken ona aşık olmayacağını..ben flortlesmedim dedi..her neyse...burada aldatmanin ispati aslında su: kadikoyde saçma sapan bir konu için pazar günü için sözleşmeleri..konu ise çocuğa İngilizce kursu arastiriyormus da bu bayana soracakmis kursu..oysa internette var adresi..neden bulustun ki. Ben bunu duyfuktan sonra bosanmak istedim..seni asla birakmayacahim diye yakama yapisti..hala travmam devam ediyor.. çocuklarımı düşünüyorum kul olup gidecekler bosanirsam..soyle avutuyirum kendimi belkide kandiriyorum ,nefsine yenik düştü ilk defa ve dersini aldı..bana öyle dedi dersimi aldım dedi.cok korkuyorum beni birakacagindan ders verdin bana dedi

hakkında hayırlısı olsun
inşallah en iyi erkek pişman erkektir sözüne örnek olacak bir erkek olur eşin, tabi gerçekten pişmansa

sonuç olarak o kadınla beraber çalışıyor ve her gün dip dibe.İyi düşünün.artık maymun gözünü açtı tabiki tüm şifrelerini size verecek ,diğer kız bunu biliyordur emin olun.

Arkadasim gonlunun dedigini dinle bosver hayati sen yasiyorsun biz safece bir parca kesit okuyoruz. Ama esin saygin biriyse oyle ninem vs diye hitap etmeyecek kimseye sayginligini koruyacak. Bukadar laubalilikle sayginlik birarada olmaz. Ve sana bikere daha tavsiye ediyorum o kizin dersini almasi lazim. Amirleriyle konusmalisin.

sonuç olarak o kadınla beraber çalışıyor ve her gün dip dibe.İyi düşünün.artık maymun gözünü açtı tabiki tüm şifrelerini size verecek ,diğer kız bunu biliyordur emin olun.
Evet şifreler ben de olduğu için ordan yazismayacaklar bir korkumda bbu.sosyak medyadan degilde disarida devam edecekker.bu daha kotu

Öyle bir durum ki kimse kimseye aşkım demedi.amirlerine neyi ispat edecem.bana ruh hastası damgası vururlarsa.esim ,benim karım hasta derse amirlerine işin icinden siyrilirlar

Evet şifreler ben de olduğu için ordan yazismayacaklar bir korkumda bbu.sosyak medyadan degilde disarida devam edecekker.bu daha kotu

şifreleri sende olan hesaplardan değilde başka yerden yazışsa nerden bilcen
sosyal medya...ucu bucağı yok ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…