Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Herşey böyle başlar zaten önce yakın arkadaşlık laylaylom sonra etkilenmeye gider Hayır bu kız adamın evli olduğunu bilmiyormu
biliyor tabi çocuklarla aynı masadayken adamla cilveleşen bir tip

Bana eşin pek masum görünmedi. Farklılık arıyor sanki.

Şifre değişmesi de ayrı şüphe uyandırıyor.

Boşanmaman vs tolere edilebilir. Ama sırf o gezmesin diye çocukları intikam aracı yapmanı hoş gözle bakamayacağım

Aynen ya bence de kızın ailesine gideceksin kapılarını çalıp kızın yazdıklarını okutacaksın benim babam öle kapıya gelse kadının biri anında siler hayatından annemle kardeşlerimle bile görüştürmez .Ben çok kızıyorum kızın ne olduğu belli ama olay kocan da biter diyenlere tamam adam zaten suçlu ama evli adamlara musallat olan kadınlarda en ağırından cezalarını çekmeli

Evet bundan sonra eski sevgimden guvenimden eser kalmayacak.sizin cocugunuz var mi empati yapin lütfen..hepside kucuk

Ablacım o zaman daha kötü zamanlara kendini hazırla ve bence eşinin teline filan da bakma artık çünkü bişey yapamayacaksın eşin de bu kız olmasa illaki biriyle ilişki yaşayacak .

Bence kocan seni baya baya aldatıyor.
Bir de utanmadan, beni sinirlendirdin bundan sonra beni takip demeyeceksin demiş.
Temkinli ol, farkettirmeden takip et. Ne yap et neler olduğunu öğrenmeye çalış.
Yoksa bu şüpheyle ömür geçmez.

Zaman ne kadar kötü oldu insanlarda vicdan yok nasıl can verecekler bakalim, boşanmak bu kadar kolay olmamalı tabiki haklısın ama yuvalar ne kadar kolay yıkılıyor ne çok boşanma var evli çift kalmiycak yakında Allah çocuklarımızı korusun 20 yıl sonra evlilik kurumu diye bişeyde olmaz artık ne acı

Bide çok ilginç bir şekilde bekar kızlar evli adamlara musallat neden acaba hiçbir anlam veremiyorum daha mı cazip oluyor evli mutlu dur ben bir fitne sokayım beni tercih etsin onları bıraksın falanmi bu nasıl bir kötü kalp, egostlik ,namussuzluk ve daha bisuru şey

Ben birbtravma yaşadım..şuan oadaro bitkinimki..eşim ilk defa anladı ne kadar ciddi oldugumu..beni bırakma yalvaririm diyerek ayaklarima kapandi.ben bitirdim dedikçe ben seni birakmayacagim dedi.saatler sürdü yalvarması..son bir şans istedi...eşimle ben bu konu haricinde hiç olay kavga yasamadik.aslinda hosgoruho iyi biridir..ama hata yaptogini kabul etti.ve sevgimi kazanmak için elinden geleni yapacağını soyledi.ben de seni affettim demedim tabiki.zaman gosterrcek kararımı soylerim sana ya bugün ya başka gün dedim.bilemiyorum okadar zorki severken bu duruma gelmek.ve eşimin iyi yönleri çok.iyi birinin bunu yapması kâbus gibi.

En iyisini yapmışsın. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Kendine biraz zaman tanı. Sağlıklı düşünmeye başlayınca en doğru kararı verirsin.

Boşanma ya da boşanmama kararını ertele biraz. Duyguların biraz yatişsin. Seni kovalayan acele ettirmeni gerektirecek bir durum yok. Şuan duyguların çok yoğun yanlış düşünürsün.

İste esiniz ne kadar iyi de olsa erkek. Erkegin zayif noktasi bu. O yuzden artik esinizi yalniz birakmayin duygusal acidan bana kalirsa. Bir iki gun bekleyip sonrasinda yaninda oldugunuzu hissettirin. Fazla naz asik usandirir. Her insanin hatalari olur. Eskiler hic mi hata yapmadi ama kirilan seyleri tamir ettikleri evlilikleri suruyordu. Bir sans verin ama gercekten ona esinin siz oldugunu ve sizden baska birine ihtiyaci olmadigini gosterin. Soguk durmakla hicbir sey eskisi gibi olmaz. Rabbim insallah muhabbetinizi arttirir o ahlaksiz kizi da def eder basinizdan. Ama esiniz mutlaka bunun hesabin cekecek bir gun. İciniz rahat olsun insallah

Evet kesinlikle.

Artık konu sahibinin bileceği bir şey herşeyin hayırlısı olsun

Kafanız çok karışık belli... acele karar almayın biraz kafanızı dinleyin bir kaç gün iyice düşünün... umarım eşiniz hatasını anlamıştır ve çok pişmandır. Siz eşinizi affetmeyi istiyorsunuz bir yandan. Bir yandan da canınız çok acıyor... inşallah Allahım gönlünüzü ferahlatır ve doğru kararı alırsınız.

Ne ara bu kadar samimi olmuşlar 1 senede bilemiyorum ama benim de eşimi üniversite den arkadaşı vardı mesaj atan akşam 9 gibi mesajda birşey yoktu ama dağ dedirttim kim oluyorda evli adama o saatte mesaj atacak dedim neyapmaya çalışıyor falan sonra aldım bi gün kızın numarasını attım mesajı sen evli bi adama akşam niye mesaj atıyon söylemedi mi sana eşim rahatsız oluyor diye sen evli olsan bekar biri o saatte mesaj atar mı emin ol atmaz falan yazdım yazdım tek kelime yazamadi sonra heryer den beni eşimi engellemiş özellikle baktım ikii de yazmisim baştan kıza yazicaktin kibar dille uyarıcaktin

Ne biçim insan bunlaer ya tabıkıde iş dışında özelden msjlaşmalar olmamalı iş yerinde şakalaşır geçersin ama ordan çıktıktan sonra devam eden bir muhabbet olmamalı kaç yaşında insanlarsınız ki kankalığa ergenliğe bağlıyosunuz ne munasebet bende asla susup oturamazdım hatta o bayana msj atardım sanırım ama kadına ne desek boş iş adamda bitiyo. Ama erkeklerin çogu böyle malesef kaç yaşına da gelseler beyinen ve davranıs olarak hep cocuklar işte

Arkadaşlar naçizane fikrim konu sahibi kararını verene kadar yorum yapmasak? Galiba sonradan yazanlar tüm sayfaları okumuyor... konu sahibinin kafası yeterince karışık zaten, zamana bırakmasına yardımcı olsak diyorum? O bizi de bilgilendirir nasılsa... böyle kararını daha fazla etkilemeyelim...

Sevgili konu sahibi, belliki affedeceksin eşini, tabiki bu kendi kararın, çocuklarını da düşünüyorsun çok haklısın yalnız bundan sonrası için bazı noktalara dikkat etmelisin;

Eğer affedeceksen eşin memur mu bilmiyorum ama ya tayin almasını iste ya da birimini değiştirmesini, bu arada eşin kıza son kez senin yanında kesin olarak bir daha hiçbir şekilde iletişim kurmak istemediğini yazsın. Gelecek cevaba göre başka bir yol haritası çizebilirsin de...

İkincisi şu an eşin yalvarıyor pişmanlıktan köpeğe dönmüş tamam harika ama bunun hep böyle gideceğini sanma, bir süre sonra seni suçlamaya başlayacak, durumu tam tersine çevirecek bunu hiç unutma. Zaten kesin affettiğinde önceki boşanma konusu onun gözünde tamamen bir blöfe dönüşecek. Şimdi boşanma konusuna hazırlıksız yakalanmıştı ama bu fikir onun da kafasına yatacak ve inceden hesap ve planlara girecek bunu gözardı etme.

Son olarak da bu tür konular da bize karşı sadakat yemini eden sadece eşimiz lafına ben katılmıyorum. Eğer ortada bir sadakatsizlik varsa ben zaten çirkefe bağlardım! Elin evli barklı 3-5 çocuklu adamıyla fingirdeyen ke..şeyi de her türlü rezil ederdim. Bunu gaz vermek olarak almayın tamamen benim karakterimle alakalı.

Bence düzeninizi bozmayın çocuklarınız için.. Çok zor yıkılan güvenin tamiri ama çocuklarınız her şeye değer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…