Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Bence kendinize asıl sormanız gereken şu: “Ben bunu hazmedebilecek miyim? Eşimin yüzüne bakınca tüm bu yalanları, ilk başta bana o kadını savunmasını, bak sonu kötü olur diyerek tehditler etmesini, onunla şakalaşmalarını vs vs vs unutabilecek miyim?”
Şu an siz de bir şok yaşıyorsunuz ve onun sözde pişmanlığını görüp yuvayı çocuklarım için toparlayabilir miyim diye düşünüyorsunuz muhtemelen. Ama zaman geçip her şey biraz durulunca bu sefer içinizdeki acı hep dilinize yansıyacak ve istemsiz laf sokacaksınız sürekli. Şüphe duyacaksınız telefonu eline alsa. Bu çocuklara da yansıyacak ister istemez. Ben ihanetin unutulabileceğini hiç sanmıyorum.

Öyle bir durum ki kimse kimseye aşkım demedi.amirlerine neyi ispat edecem.bana ruh hastası damgası vururlarsa.esim ,benim karım hasta derse amirlerine işin icinden siyrilirlar
Ne yani eşiniz o kadını savunmak için 10yıllık karısına “hasta” damgası vurdurur mu? Ve siz, bunu bile bile hala affetmeyi mi düşünüyorsunuz? Sizin için üzüldüm ve size, çocuklarınıza dua edeceğim.

Çok üzüldüm yazıyı okuyunca keşke hemen söylemek yerine biraz sabredip takip etseydiniz.. eşiniz hala bişey yok diyorsa sizde empati kurmasıni isteyin. O olsa ne yapardı?? Eger doğruysa da kuskaniyorum diyin açık açık ben sana güveniyorum ama kıza guvenmiyrom diyince ve biraz mesafe koymasıni isteyin.
Çünkü ilerledikçe bu konuşmalar is başka yere gider maalesef :KK43: sonucta dinimizcede günah bu durum bunu da belirtin.. inşallah hersey düzelir

Öyle bir durum ki kimse kimseye aşkım demedi.amirlerine neyi ispat edecem.bana ruh hastası damgası vururlarsa.esim ,benim karım hasta derse amirlerine işin icinden siyrilirlar
İlla ki amirlerine eşim beni aldatıyor bu kızla demenize gerek yok ki. Aralarındaki samimiyet nedeniyle aile düzenim bozuluyor, işiniz böyle bir samimiyet mi gerektiriyor bilmediğim için soruyorum diyin. Ayrıca esinizin iş arkadaşlarının eşleri ile görüşüyosanız bu kıza dikkat etmeleri gerektiğini iş dışında gerrksiz samimiyet kurdugunu söyleyin hatta yayın bunu.

“Ninem” şeklinde bir hitap hiç duymamıştım şimdiye kadar. Sık kullanılan bir tabir mi? Sanki isim ya da başka bir hitabın kısaltılmışı/dönüştürülmüşü gibi geldi bana.
Sosyal medyadan anladığım kadarıyla -sen anlat karadeniz- dizisiyle bağlantılı bir hitap, dizinin oyuncularından biri yeni bölümle ilgili bilgi verirken kullanmıştı bu hitabı. Yalnız çok itici...
Bu arada ben diziyi izleniyorum sadece o oyuncuyu takip ediyorum:)

Eşim 10 yılın içinde bayanlara ilgi duyan beni hiçe sayarak,hiç bir hareketini gormedim..evet onun ifadesi bir daha olmayacak olursa bosa demesi..esime göre anormal olan birsey yok cunku ona göre aldatma yatakta olur.eger baskasina aşık olsa imiş bunu bana soylermis..ben de dedimki nerden bileceksin bu kızla flortlesirken ona aşık olmayacağını..ben flortlesmedim dedi..her neyse...burada aldatmanin ispati aslında su: kadikoyde saçma sapan bir konu için pazar günü için sözleşmeleri..konu ise çocuğa İngilizce kursu arastiriyormus da bu bayana soracakmis kursu..oysa internette var adresi..neden bulustun ki. Ben bunu duyfuktan sonra bosanmak istedim..seni asla birakmayacahim diye yakama yapisti..hala travmam devam ediyor.. çocuklarımı düşünüyorum kul olup gidecekler bosanirsam..soyle avutuyirum kendimi belkide kandiriyorum ,nefsine yenik düştü ilk defa ve dersini aldı..bana öyle dedi dersimi aldım dedi.cok korkuyorum beni birakacagindan ders verdin bana dedi
Yalan. Bana iyi bir ders verdin demesi cok sacma bence. Oyle bile olsa insan utancindan soyleyemez bunu.

Sosyal medya hesaplarını kapattirirsam artık hiç bilemem ne yaptığını
Hayır kapattırıp emin olacaksınız. Siz de kullanıyorsanız siz de kapatın durumu eşitleyin. Bak hayatım ben kapattım, sende kapat böyle daha iyi deyin. Gizliden takibe alın. Konuyu unutmuş gibi davranın ben sana güveniyorum deyin ama alttan alttan takibe alın. İlle de kapatmıyorum derse bırakın kapatmasın üstüne gitmeyin rahat davranın ama gizliden takibe alın ona çaktırmayın

Son Bir sans vericekseniz de takibi birakmayin ne olacagi belli olmaz arada habersiz esinize ziyaretler yapin kendinizi gosterin belki sizi gordukce kiz uzaklasir

Ayy okuyamadım ne oldu kızlar ? Aldatıyor muymus pislik ?

Bu ne samimiyet ya ne beklersin ki düşünsene evde eşine şakalaşmalar varken erkek arkadaşlar varken noye bir kız bunun aynısını kadın yapsa namus elden gitti derler daha ne tür iftiralar atarlar. Karşı taraf kadındır. Onun namusu elden gitti diyin. Tobe tobe bune rahatlık ya. Allah yardimcin olsun ablam kimsin bilmem ama sana ve seninle ayni durumda olanlara rabbim yardım etsin tez vakitte. Biraz sakin ve sabırlı ol.

Ben askim ya da iliskiyi sikayet edin demiyorum. Kurumsal bir firmada is arkadaslarinin bu derece laubali olmalarini sikayet edin zaten anlayan anlar.

Kadına neden yazmiyosun ağzının payını versene. eşinin gözünü ciddi anlamda korkut cunki belliki bu sohbet muhabbet hosuna gitmiş yazmadan duramiyo off böyle seyler olunca bn daralıyorum ya bnim fikrim şu bnim kocam kimseye yazamaz karşı cinsten o kadar medeni değilim ya olamamda ve siz hala sakinsiniz

Erkek milletine guven olmaz bu samimiyetin sonu aska donusur evli bir adamin yada bayanin yakin arkadasi olur ama kendi cinsi kocanin yaptigini sen yapsan kocan ne dusunur acaba asla pesini birakma evli bir adamin gece yarisi mesajlasmasi yok arkadasmis bilmem neymis bence bunlar abayi yakmislar haberin olsun

Sende aynisini yap bakalim noluyor.sabirtasimisin becanim kopart kiyameti.hala karilik yapiyorsan pes sana.evi terk et ayrilicam de yap biseyler.ben olsam Allah korusun kocami da o haspayida yolar dim

X