Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Belki yanlis dusunuyorumdur ama bu tur durumlarda esiniz evet suclu ama o kizda masum degil evli oldugunu bile bile bir erkekle oynasiyor boyle kizlarin da cezasini bulmasi taraftariyim.yaptigi yanina kar kalmamali evet belki esiniz akillanir bir daha gorusmez ama bu yaptigi o kizin yanina kalirsa baska bir zmana baska bir evli erkeke sarip baska insanlarin huzurunu kaciracaktir. Size bunlari yasatan bir kadin hic bir ders almadan mutlu mesut hayatina devam etmemelii ailesine hatta babasina abisine ozelikle akrabalarina is yerindeki herkese soyleyip rezil edilmeli ki evli bi adamla flortlesmenin nasil sonuclar dogurdugunu görsun.aksi halde hem.esiniz icin hem.kiz icin olay kapanip gidecek ve her iki taraf ders almadiklari icin aylar sonra baska kisilerlede olsa yine ayni heyecani arayip yasayacaktir buna emin olabilirsinz E etm81

Aslında yazmayacaktım çünkü insan yaşamadan tam olarak ‘ben olsam ne yapardım’ ın cevabını veremiyor.
Ama yazılan yorumlarda ‘kıza mesaj at, eşimle görüşme de, saçını başını yol, iş yerine git rezil et’ vs vs diye tavsiyeler var.
Ben olsam bunların hiç birini asla yapmazdım.
Kıza bana mesaj atma, uzak dur vs demesi gereken kişi eşin.
Senin kıza bunları söylemen bence kendi seviyeni düşürmekten başka bir şey olmaz.
Açıkçası o kız kim ki ben kocama mesaj atma diyeceğim, eşim bunun önüne set koyamadıysa veya koyamıyorsa yolu da bahtı da açık olsun.
İkisine de eyvallah etmem.
Kızı muhattap almayın, sizin muhatabınız eşiniz.

Kızla muhatap olmak kendini düşürüp kızda ego tatmini yaratmaktan öteye gitmez benim gözümde.

Haklısınız muhatap olmamaliyim..ama esimde şunu farkettim.onu terketmemden acaip korkuyor..3 cicugum olmasa bosanirdim kesin.ben de diyordum cocugum yok iken nasıl affediyorlaar aldatilanlar ben asla affetmem diyordum ya masum o 4 çocuk ne olacak.bubarada cocuklarin yanında tartismadik bazilari eleştirmiş de

Çocuğum olmasa boşanırdım kesin diyen biri bence o çocuklar için de evliliği yürütemez yürütmemeli de.. basit sebeplerle ayrılık olmamalı çocuk varken ama siz o çocuklara mutlu aile verebilecek misiniz önce onu düşünün derim.

Esin gidiyor elden ister el salla bir de

Evet bundan sonra eski sevgimden guvenimden eser kalmayacak.sizin cocugunuz var mi empati yapin lütfen..hepside kucuk

Evet bundan sonra eski sevgimden guvenimden eser kalmayacak.sizin cocugunuz var mi empati yapin lütfen..hepside kucuk
6 aylık oğlum var... haklısınız çok zor bir durum ama sevgi güven olmadan o çocuklara aile olabilecek misiniz? Güzel anılar biriktirebilecek misiniz? Boşanın demiyorum asla herkes kendini daha iyi tanır... umarım eşiniz akıllanır herşey düzelir ne diyeyim

Cocuklarin yanında tartismadik.bazen 3 yaşındaki yanimiza geldi ara sıra sustuk
o yüzden mi çocuğunuz baba annemi sev diye söyledi? Anne ağlama dedi???

En çok çocuklarınıza üzüldüm ne size ne de eşinize. :/ Sizin de zaten affedeceğiniz belli... Evde kırgın bi ortam oluşacak ve o ortamda çocukların ne kadar sağlıklı olacağını tahmin edemiyorum bile.

Bir de sizden gerçekten rica edeceğim "büyük sende kalsın küçüğü ben alırım" gibi hesaplamalar yapmayın!!! Büyük çocuğunuzla aranıza duvar koyuyorsunuz haberiniz yok, yaptığınız ne kadar yanlış. Sanki bi ortada bir mal varmış da onun paylaşımını yapıyorsunuz gibi...

Siz üzülmüşsünüz evet ama çocuklarınız şimdi sizden ve eşinizden on kat daha üzgün.

Bencede kızla asla muhatap olmayın.Sizin hakkınızda fikir sahibi olmasına,açığınızı bulmasına neden olursunuz.Ayrıca karşıdaki x bir kişi.Bugun Ayşe yarın Fatma olur ahlaksız çok neticede.Siz ahlakı,nefsine hakim olmayı,dürüst olmayı ,sadakatli olmayı eşinizden beklemelisiniz.Yani davanız eşinizle kendine hakim olması gereken o.Kız ahlaktan bihaber olmasa zaten evli adamla bu samimiyete,buluşmalara girmez.Onun kumaşı belli.Eşiniz dersini almış görünüyor.Aynı işyerinde olmaları sizi üzmesin lütfen beyninden silmezse isterse Uganda da yaşasın yine yaşarlar.Tekrar cesaret ederse kesin anlarsınız çünkü bakın bunu da tesadüfen farkettiniz.Erkekler bizler gibi çakal değil birşekilde açık veriyorlar.Allahım o kız gibileri de bildiği gibi yapsın.Ahlaksız ucuz kadın okadar çok ki bu erkeklerin işi de zor valla

Ben burda her ayrintiya giremiyorum uzun surer.bikerek çocukları ona birakitim dedim.gercekten bunu yapsam asla birini bile ona birakmam..cocuklari da bana birakio rahat rahat keyfine bakacağını sanmasin diye... çocuğum 3 yasinda ara ara yanimiza geldi illa..ve o an sustuk

Canım affedeceksin belli haklida olabilirsin ama en azindan hemen affetme biraz surundur avukat falan arastir işin ciddiyetini anlasin

Siz 3 cocugum var bosanmam bosanamam düşüncesine sahipseniz ve bunu eşinize gecirdiyseniz o da ne yaparsam yapayım benden ayrılamaz dusuncesine kapilabilir. Ayrılın demiyorum ama ayrilabileceginizi bilip baskalarina gosterecegi ilgiyi sizi onunla tutmak icin göstermeli gibi geliyor. Kiz arkadasiysa sadece sizide tanistirmasini isteyebilirsiniz. Birsey varsa yoksa ortaya cikar bu tanışma sürecinde sanki

Ben olsam huylanırdım. Gece mesajlaşmalar, şifre değiştirmeler, 6 yıl önceki fotoğrafı beğenmeler bir işaret. Tamam arkadaş olunabilir ama bence onu geçmiş gibi.

Bir gün eşinizin işyerine ziyarete gidin hem kişiyi daha yakından görme şansınız olur .Ayrıca bayanlarda hisler çok kuvvetli oluyor. Ziyarete gittiğinizde mola saatine yakın zamanda gidin bir olay yeri inceleme yapın küçük çaplı

WhatsApp web yükle o sekilde de takip et birde gooGle hesabının konum gecmisini konuşma ve ses etkinligi gecmisini vs açık tut zaman cizelgesinden nereye gittigine bakarsin telefonun mikrofonu ile yazdığı yazilsri mesajlardan silsen bile ordan bulabilirsin

Artık gecmisi de gelecegibde ilgilendirmiyor.ihaneti kaldiramam.cagirdim eşimi bosanicam

Artık gecmisi de gelecegibde ilgilendirmiyor.ihaneti kaldiramam.cagirdim eşimi bosanicam
Abla tamam kararını vermişsin saygı duyuyoruz elbette sana ama sakın bir sinirle kıza falan yazma. Az önce okudum bir avukat bu durumda bir kadına " kızla iletişime geçmeyin aleyhinize olur kendinizi tutamayıp hakaret ederseniz " demiş. Kıza mesaj ya da arama yoluyla ulaşma. Boşanacaksan davanı aç o birlikte gittikleri kafeden görüntüleri al mutlaka. Allah yardımcın olsun.

Herşey böyle başlar zaten önce yakın arkadaşlık laylaylom sonra etkilenmeye gider Hayır bu kız adamın evli olduğunu bilmiyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…