Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Herşeyi geçtim eşiniz resmen sizi salak yerine koymaya çalışmış, üstüne size kaba davranmış, üstüne tehtidler etmiş, sizi suçlamış olayı araştırmayın diye..güveninizi zedelemiş, arkanızdan işler çevirmiş, hala koynuma almadım muhabbeti yapıyor ama şu ana kadar ortaya çıkanlar yenilir yutulur cşnsten değil. Ben en çok sizi tehtid etmesine takıldım. Ne pişkin insanlar var pes! Üste çıkmaya çalışıp hala olacaklardan sorumlu değilim, o anki ruh halime göre sana bunu ödetirim diyebiliyor..Pes ki ne pes!!!!
Kızınızı , bozulan aile huzurunuzu , sizin ruh halinizi zerre önemsemeden o k..şe kızın ailesiyle zor durumda kalmasını düşünüyor!!
Ben hiç kıskanç biri değilimdir, eşim kız olan arkadaşıyla aynı evde bile kaldı ben yokken zerre kıskanmadım çünkü bana herşeyi anlatır, o arkadaşı ikimizin arkadaşı oldu artık,arkamdan iş çevirmez,ama eğer bana yalan söylediğini anlarsam güvenim tamamen sarsılır.. sizin eş herşeyi eline yüzüne bulaştırmış, saklanacak ne var ki saklamış acaba, sizin güveninizi yerle bir etmeye sebep ne? Ben olsam peşini bırakmam kızla konuşurum, siz üstüne düştükçe buluşmalar , telefonlaşmadık değil mi vs döküldü ortaya..
Bu saatten sonra ne yapılır bilinmez. Açıkça evet çok samimi olduk, buluştuk, seni seviyorum ama boşluğuma geldi başka birinin ilgisi hoşuma gitti dese kriz çözülür ileriye bakardınız ama resmen size yalan söyledi, kandırdı, yetmedi çirkefleşti, yetmedi tehtid etti, yetmedi suçladı, ve en kötüsü o ke..şe yerine sizin üzülmenizi tercih etti..
Yazık..
Bu kırılan ilişki umarım düzelir ama bunu eşinizin düzeltmesi lazım , siz değil..

Siz egitimciydiniz dimi?
Bu muhabbeti 3 cocugun onunde nasil yaptiniz ya?
Kitleyin kapinizi ne konusursaniz konusun.
Resmen dizi cekmissiniz cocuklarin hafizasindan cikmayacak kadar gereksiz dram iceren.

Çok özür dilerim ama çocuklarımı alır defolur giderim aileme herşeyi anlatırım. O iş yerini basar o kızı rezil ederim amirlerine çıkar herşeyi anlatırım. Kızın ailesine de herşeyi anlatırım . Benim içim yanmış kavrulmuş , dünya umurumda olmaz. Asla ama asla kimseyede vermem çocuklarımı hele çocuğunu alıp çapkınlığa giden adama çocuğumun tırnağını vermem. Sen bu adamla evli kalmaya devam et kardeşim. Herkes kendine yakıştırdığı hayatı yaşar. Bu arada bende boşanmış bir aileye sahibim çok da mutluyum. Cesaret edemediğiniz davranışlara çocukları kalkan olarak kullanmayın. Adam buz gibi seni aldatmış. Hemen aileni ara

Soylediklerinizde çok haklısınız
Soykediklerinizde çok haklisiniz...bu sabah eşim aglayarak..ben bir hata yaptim.hakli idin.beni birakma..yaptigim hareketin buraya kadar geleceğini tahmin etmemistim ne olur affet beni bırakma dedi.instagramdan ise sadece o kızı takibi bırakmış. Önceden reddediyordu sadece o kızı sil dediğimde.kizi beğendiği fotoları altindaki brgeniyi kaldirdigimda aşırı tepki verip beni tehdit ediyordu.gece gozununnonunde kaldirdim brgeniyi sesini çıkarmadı sizce samimi mi guvenmeli miyim.sanki samimi gibi.cunku kızı takibi birakmis falan

şurdan sonrası uzatmalar, sündür bakalım nereye kadar süner, kınamak ya da yargılamak için asla söylemiyorum başından beri yanındayım konu sahibi
ama bir kova süte bir damla mürekkep yeter ya kirletmek için, aynı öyle, murdar oldu, aklın kaldı, sen ister istemez hep takipte kalacaksın, akşama kadar gene aynı iş yerinde bu insanlar, akşama kadar ettikleri muhabbet onlara yeter, hele bide kavuşamayan aşık moduna girerlerse var ya kendilerini hepten arabeske vurur bunlar

Kararlı bir şekilde dur hemen affetme ama ilişki başlamamış gibi geldi bana başlamak uzereymis. Ben olsam kızla asla konuşmam kendini bişey sanmasin diye araya net mesafeyi koyması gereken kişi kocandir. Yoksa biz sevgili olcaz ama karısı engellemeye çalışıyor imajı yaratirsin. Bolca sabır diliyorum tekrarı olması halinde eline mahkeme tebligatı tutustur konuşma bile.

Allah hiç kimseye göstermesin öncelikle.

Gerçekten zor birşey. Affedip affetmemek sizin eliniz de olan birşey eğer unutabilecek seniz yaptığı hata yı kesinlikle yüzüne bir daha vurmayacak sınız evliliğiniz devam eder ama eğer ki her tartışma sizin savunma silahınız olursa ne saygı kalır ne sevgi ve siz öyle yaparak eşinizi daha çok iter siniz başka kadınlara. Tamamen unutabilecek seniz bugün kapatırsınız bu konuyu yolunuza devam edersiniz kaldığınız yerden..

Bana sorarsanız bir ilişki de herşey affedilir ihanet haricinde en azından ben kendi düşünce mı söyleyeyim eşim le her türlü sorunu aşarım herşeyine sabır tahammül ederim ama birşey var ki bende affı olmaz (ihanet) çünkü bana göre kadın erkek fark etmez bir insanın aklına başka bir insan gelmiş ise konuşmuş cilveleş mis farklı bir arayış içine girmişse benden vazgeçmiş demek dir ve bu onun bana karşı olan sadakatsizliğini gösterir benim o saygı duyduğum evliliğe ihanetini gösterir aldatma si beni kızdırmaz beni kırar ve kırılan birseyi de tamir etmek baya zor..

Size boşanın evi terk edin hayatı zindan edin kocanıza demem diyemem bu sizin kararınız hakkınız da hayırlısı ne ise o olsun.

aynen katılıyorum
ilişkide şiddet bile çözülebilir öfke kontrol sorunu vardır gerekirse ilaç alır kişi, düzelir, ya da o sana vurur sen ona vurursun kedi köpek gibi geçinir gene geçinirsin, ha bu sağlıklı mı değil, ama olur yani bi şekilde, ama harama alışmış arayışa girmiş o heyecana bağımlı olmuş biri hele ki bu zamanda asla iflah olmaz, herkesin herkese rahatça ulaşabildiği beğenilmenin tek gerçek olduğu günümüzde mümkün değil

Bana göre aleni flört bu. Siz aynı şekilde bir erkekle bu şekilde muhabbete girseniz eşiniz ne derdi?

Adamın kalbine haram değmiş bir kere. Bundan sonra hiç de bişey yapmasa, aklından dahi geçirmese bu sizin aklınızda kalacak.
Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık..

Şimdi okudum mesajlarınızı, aldatmış resmen

Adam artık kadınla iş yerinde muhabbet edecek telefondan görüşmeyecekler. Eşinize işini değiştir derseniz de kavga çıkarıp üste çıkacak.

Beğenileri kaldırmanıza bir şey dememesi ne ifade eder ki? Muhabbetleri devam edecek. Boşanın diye demiyorum dikkatli olmanız için söylüyorum. Kızın kaç yıllık fotoğraflarına bile açıp açıp bakmış adam. Ay bi sinir geldi yine.

Geri adım atmayın süründürün bir süre. Bir daha böyle bir olay yaşanırsa boşanacağınızı öğrenmiş olsun. Böyle konuları okuyunca “atarım adamı evden” diye düşünüyorum ama başıma gelse belki de hiçbir şey yapamam.

Arkadaşlar doğru diyor. Öncelikle hemen affetme iki ağlar özür diler gönlünğ alırım der tekrar yapar. Affedeceksen de ıaıtıp soğutup konuyu açmaman gerekir. Bunu yapabilecek misin? Unutabilecek misin herşeyi? Doğru adım atmaya çalış... aynı iş yeri mevzusuna da çözüm bulunabilir mi? Yoksa kocan her işe gittiğinde hayatı zindan edersin kendine. İyice yıpratarak biter evliliğiniz

Eşini tehdit et
Babana anlatacağım bunu de
Sende erkeklerle mesajlaşsan hoşuna gider mi bi sor bakalım
aynılarını diyecektim bende hiç sordunuz mu? E etm81
aynı şeyi ben yapsam ne hissederdin diye
şöyle okkalı bir şekilde sorun bakalım ne oluyor

boşanın boşanmayın diyemem ama esaslı bir şekilde süründürün!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…