Eşimin geceleri saçma sapan açtığı konu ?

bence adam normal bir soru sormus. ben de merak ettim.
sac uzamanizi cektiyseniz soyleseydiniz bunu. o da merakini giderirdi. niye en kotuye yordunuz ki?
Muhtemelen kıskanç biriyle yaşamadığınız için anlayamıyorsunuz. Hepimiz kendi penceremiz kadar yorum yapıyoruz işte.
Kadın eşinin farkında ki canı sıkılmış sabaha kadar uyuyamamış.
Anlattığınız kadarıyla Türkiye’nin yüzde 000,1 inin yaşayabildiği kadar kaliteli ilişkiler ve bağımsız bir hayat yaşıyorsunuz. O sebeple bu tarz konuları anlamamanız normal.
Türkiye’nin çoğunda iletişim sandığınız gibi olmuyor.
“ bugün duruşma günü değil ki niye adliyedesin ?” gibi basit bir sorunun tüm gün nasıl karnıma kramp soktuğunu iyi bilirim ben. O sorunun amacını , altında yatanı , sebebini söylediğinde inanmadığını belli eden karşı cümleleri.
Siz duysanız muhtemelen e neden orda olduğunu söyleseydin kocan merakını giderirdi derdiniz de o işler olmuyor

Dünyanın en sıradan eylemi olan insanın kendi fotoğrafını çekmesini yine garip bulmuş buradaki kadınlar herkes sağına soluna aynayla bakmak zorunda değil ??
Popo yapıyoruz , saç uzatıyoruz, bel inceltiyoruz ??? Hiç sebepsiz de onlarca fotoğraf çekiyoruz.
Baştaki sevimsiz haksız bulduysa konu sahibini zaten konu sahibi yüzde yüz haklıdır

Adam sorgulamamış kime gönderiyorsun diye iftira atmış

benim de biraz daha gençken (28 im) ki hala bi çok arkadaşım- yerli yabancı -banyo ışığı güzel olduğu için yüzünü çeker story atardı. mekan tuvalet ışıkları da keza cok güzeldir bi cok ünlü yapıyor tuvalet selfiesi. .adam en fazla dalga geçer cocuk musun derdi, kadını direk itham etmiş. saçma bi foto çekinmek mi kötü, bir erkeğin karısını kendince saçma bulduğu bi konuda ithamda bulunması mı.

Georgina ve Ronaldo örneğiniz çok alâkasız olmuş.Bu insanlar parayı böyle kazanıyor.Onlarin hayatı bizim algilamayacagimiz kadar farklı.İliskilerinde birbirlerine sadakat yemini edip etmedigini de bilemeyiz.
Konuya gelince, herkesin düşüncesi elbet bir olmayabilir ama bana normal gelmedi hareketiniz.

Baştaki sevimli mi sevimsiz mi bilmiyorum kimden bahsettiginizi ama sizin üslubunuzunda çok sevimli oldugu söylenilemez

Eşim gece gece aynada resimler çekse benimde tuhafıma giderdi açıkçası

Eşiniz aşırı kıskanç ruh hastası ise
Ve üzülmek ,ayrılmak istemiyorsanız
Onu şüpheye düşürecek davranışlardan kaçınmalısınız
sonrası şiddet çünkü

Ben yaşadım aynısını ,telim meşgul çalsa ,işi bırakıp eve gelirdi ruh hastası
çok şükür terk ettim
Kabus dolu günlerdi

Ay ben de şaşırdım. Kendim gecelikle de çekiyorum pijamayla da çekiyorum, lavaboda da çok çekerim antrede de yetmiyor çocuklarımı kocamı da çekiyorum. Sonra çektiklerimi kocam işteyken ona atıyorum falan absgzskma
Niye kadının lavaboda foto çekmesi garipsenmiş anlamadım.

Tam uyuyacaginiz sirada lavaboda fotograf cok orjinal bir fikir ya. Usenmediniz mi?

Haksız yere olduğunu adam nerden bilebilir ki
Gece vakti orda öyle foto çekildiğini gören her erkek şüphelenir. Çok doğal
Şüphelenmek zaten ana mesele şüphelenip öğretmen gibi peşine düşmek aileyi ayağa kaldırmak dedektifcilik oynamak.Hepsi aynı kapıya çıkar kimse kimseyi zorla tutamaz.Kendini bilen eşini bilen iliskinine güvenen insan suphelenmez bunlar normal insan tavırları değil ya öncesi olmalı yada kişinin kendine güvensizliği ve yetersizliği .İstediğiniz gerçek uzman bir psikologa sorun bunu.İsinde iyiyse cevap bu.İyi Adam her şeyde yada kadın herşeyde böyle şüpheci iise soru sorararak aldatılmadigi halde böyle ilişkiyi baltalayip durursa insan psikoloji tehlikelidir bu böyle konuşup duruyor bana güvenmiyor diye sadakatini ispatlanaktan yorulan insan yapayım bari boşa gitmesin diye bir yola da çıkabilir.Kissadan hisse elde delil olmadan tek bir hareketle bunu düşünmek en basit tabirle yanlış hayat korktuğunu yasatmakta ustadır zaten.Ne düşünürsen onu bulursun er geç.Hepimiize böyle.Fikrim değişmez eşini hicbisey yapmadığı halde kendi takintilari yüzünden dünyayı dar eden insanlar biraz kendine cekiduzen versin bitiyor ilişkileri birşey biliyorum yaziyorum.iyi geceler

Bence eşinizde ciddi bir sıkıntı var. Bu muhabbet benimle eşimin arasında da olur bazen. Ay zayıfladım mı nasılım diye fotoğraf çekerim. Eşim de bazen daha da kelleştim mi
Diye çeker ama biz sonra yatakta bunlara güleriz. Normal olsa eşiniz fotoğraflara bakıp of ne güzelsin kız falan demeliydi. Ne demek nereye göndereceksin ? Haddini bildir kimse böyle iftira atamaz eşine durduk yere.

Bu gençlikte aklını fikrini sosyal medya ile bozmuş.Ne bu şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…