Eşimin geceleri saçma sapan açtığı konu ?

Millet tuvaletinin deligine kadar cekip paylasiyor.konu sahibinin kendi fotosunu cekmesinden daha normal ne olabilir ki.
Konu sahibi arkadasim pratik bir fikir vereyim.sac icin cizgili bir giysi belirle ve hep o kiyafetle sacinin fotosunu cek.hatta esine cektir aksam aksam caniniz sıkılmasın👍🏻

Dün gece tam uyuyacağız lovaba da fazla kaldım aynasında fotoğraf çektirdim diye tam uyuyacagımız sırada bana lovabada niye çok kaldın resimleri gördü kime çektin bu resimleri diyor , gece gece hiç uyuyamadım böyle dediği için .. gerçekten nasıl bi adam ki bunu yakıştırıyor bana , ya da guvenmemesini anlarım …
Ben olsam korkardım tövbe est niye gece gece çeker insan kendini tuvalette

Çektiğiniz fotoğrafı merak edip görmek istemesini anlarım ama '' kime göndereceksin? '' demek çok çirkin bir itham ya. Kendinden biliyorsa demek ki. Ben odam da boydan ayna olduğu için çekiliyorum pijamamla kendimi sevimli bulduğum için. Ama odada olmasa banyoda olsaydı orada çekilirdim. Ne saçma sapan sorular hey Allah'ım...

Dün gece tam uyuyacağız lovaba da fazla kaldım aynasında fotoğraf çektirdim diye tam uyuyacagımız sırada bana lovabada niye çok kaldın resimleri gördü kime çektin bu resimleri diyor , gece gece hiç uyuyamadım böyle dediği için .. gerçekten nasıl bi adam ki bunu yakıştırıyor bana , ya da guvenmemesini anlarım …
Ben de merak ettim gece gece neden banyoda foto çektiniz

Ben olsam korkardım tövbe est niye gece gece çeker insan kendini tuvalette
Ergenken mirrors diye film izlemiştim. Bu yaşıma geldim gece uzun uzun aynaya bakamıyorum hâlâ. 😅😂

Konu sahibi eşiniz kıskanç biri değilse takmayın kafaya. Gereksiz gördüğü için kime gönderceksin ki diye söylenmiştir. Kıskanç olsa telefonunuzu isteyip bakardı. Adam vurmuş kafayı yatmış. Ama yok, bana imada bulundu diyorsanız konuşun ve rahatsız olduğunuzu söyleyin, bir daha şaka dahi olsa böyle şeyler söylemesin.

Georgina örneği garip değil aslında ben genellemeye karşıyım sadece kadına hemen etiket yapıştırmaya karsiiyim düzgün sorsun ona lafım yok mesela o ayrı.Georgina bizi ilgilendirmez oda bizle ilgilenmez tamam.Biz kimizki o zaman genelleme yapılacaksa bende böyle düşünen biriyle paylaşacak ne gerek var kafasındaki insanlar demekki fikirleri böyle ki zikirleri bu lafını söylerim.Bakin ne kadar çirkin oldu ve ne kadar yanlış .Sadece kadın kadına hemende bunu yapistirirsa sonrada erkeklerin bizlere haksız yere yapıştırıcı sözlere ses etmeyecek o zaman
Anlaşıldımi bilmem kişi ister onu çeker ister bunu kocasına hak vermem o zaman sosyal medyada resim paylaşan tüm kadınlar başka erkekler için paylasiyor diyende haklı oluyor.Bu buraya kadar gider.Bunun gecesi gündüzü yok eşi düzgünce sorsa bunada birşey demem.İtham çirkin hiçbir kadın buna adam haklı dememeli.Genede bilmem.Erkek yancisi değilim elbette onlar her haltı yerken birbirini nasıl kolluyorsa hata yanlış yapmayan ölümcül olmayan konuda kadını desteklerim

X