Eşimin Annesine karşı ne yapmalıyım

Eski konunuzu hatırladım çok yorucusunuz.
Bu olayda da sizi ilgilendiren bir şey yok içten içe kızın tamam da tepki koyacaksa oğlu koyar kadına.
Anneyle oğlun arasına yeri gelmişken çizgi çekeyim dediniz sanırım
Çok mu yorucuyum:) benzer durumda siz olsanız cidden birşry olamamış gibi mi davranırsınız? Ayrıca kayınvalidem diğer oğluna gelinine böyle değil. Ama balı sıkışsa eşime gelir. Diğer oğluna gitmez. Bunları görünce insan hazmedemiyor. Haaa ayrıca benim maddi olarak bir beklentim yok. Sadece oğlunu insan yerine koysun değer versin yeter. Biraz izin versem eşimi bana kötülüyor. Kaç kere engel oldum

Ay kız boşver ya başka derdin mi yok, az çok bazı şeylerin benzerini bende yaşıyorum her şeyimize annem koşuyo kv kişisi hiç umursamaz ama nereye gitcekse eşime söyler hiç takılmıyorum oğlu kendini kullandırmasın napiyim bana dokunmasında modundayım. Sende öyle ol bırak konuşsun hatta bırak kv umursmaaz olsun hiç tependen inmese napardın düşünsene ayyyy
Doğru diyorsun canım. Umursamaz olsun ama kullanmasın yaaa. En başından beri bize hep ilgisiz. Kenarda olup ortada bulunuyor. Hamile halimle günlerce ben kaldım kocamın yanında ama eve çıktık kadın ben kalayım diyor :))) resmen delirdim durmuş durmuş dananın kuyruğunu soyarken gelmiş. Bende biz duş alıp uyuyacağız deyip gönderdim

Çok duyarsız rahat davranmış. Öfkelenmekte haklısınız. Kim olsa rahatsız olur oğlu sonuçta. Ama kocanıza bu konuda konuşup adamı üzmeyin. Belli ki kalp sorunu var bir de bu durumu kafasına takıp iyice kötü olmasın. Umrunda değilse siz de bana ne diyin geçin eşiniz için, onu üzmemek için
Nedense kalp sorunları genelde kendi aileleri duyarsiz davrandiginda turmuyorda biz esleri konusunca tutuyor.bunlara hersey mubah vallahi. Al cantani cok yoruldum ailemde kalacagimde birak anasi baksin ciddiyim

Nedense kalp sorunları genelde kendi aileleri duyarsiz davrandiginda turmuyorda biz esleri konusunca tutuyor.bunlara hersey mubah vallahi. Al cantani cok yoruldum ailemde kalacagimde birak anasi baksin ciddiyim
Yemin ederim aynısı oldu. Anası bacısı eşim yoğun bakımdayken 1 kere gelmedi anjio olacakken et derdine düştüler. Onlara birşry yok ben hamile halimle günlerce gittim geldim ağladım. Ama ben kötü :))

Nikah kıyılırken hastalıkta sağlıkta deniyor ya sen varsın diye gelmemiştir kendi eşi hastalansa sana baktırmaz herhalde kendi bakar öyle durumlarda yardım edilir ama çoğu iş eşe düşer

Doğru diyorsun canım. Umursamaz olsun ama kullanmasın yaaa. En başından beri bize hep ilgisiz. Kenarda olup ortada bulunuyor. Hamile halimle günlerce ben kaldım kocamın yanında ama eve çıktık kadın ben kalayım diyor :))) resmen delirdim durmuş durmuş dananın kuyruğunu soyarken gelmiş. Bende biz duş alıp uyuyacağız deyip gönderdim
Yaşadıkların o kadar tanıdık ki yaaa hhaja beni katmiyim araya ama resmen aynı şeyleri yaşıyoruz anlıyorum seni, bende sıfır faydalı bir gelin olarak alıyorum intikamımı öyle yap sende. Hürmet hizmet düşünce sıfır aramam sormam gidince bişeye ellemem laf eder alır cevabını dediğini sallamam vs umursamadıkça kudurur. Sende öyle yap takma faydalıda olma. Ben bana yapılanı asla unutamıyorum ama erkekler öyle değil bizim gibi düşünemezler laf etsen sen kötü olursun o yüzden boşver o öyle mutluysa devam etsin sen ailenin huzurunu bozma

Nikah kıyılırken hastalıkta sağlıkta deniyor ya sen varsın diye gelmemiştir kendi eşi hastalansa sana baktırmaz herhalde kendi bakar öyle durumlarda yardım edilir ama çoğu iş eşe düşer
Annelerinde el atması gereken durumlar olur ama misal biz ailecek domuz gribi olduk kv kişisi gelmedi ama annem hastalık kapma pahasına kalktı geldi çünkü bebeğim var bakamıyodum yataktan kalkamıyodum. Anneler ilgili olmalı bende bi anneyim allah korusun bu kaynana oğlu kalpten yoğun bakıma alınmış misafir ağırlıyo olcak işmi

Siz olayı yanlış anladınız... Hastalıkta sağlıkta evet dediğim için her hastalandığında ben eşimin yanındayım... Ama o da annesi misafirlerini ya da gezmesini ya da oğlu anjio olurken onun et derdine düşmesi normal mi sizce? Ben zaten kabul etmedim eşimin yanında durmasını ama o da bir anne oğluna gelmesi çok mu zor? Ayrıca diğer oğluna böyle değil ayrımcılık yapması normal mi sizce? Yani konu eşimin yanında olmam değil bu benim görevim zaten konu annesi eşimi yok sayması misafirini etini gezmesini önde tutması

Yaşadıkların o kadar tanıdık ki yaaa hhaja beni katmiyim araya ama resmen aynı şeyleri yaşıyoruz anlıyorum seni, bende sıfır faydalı bir gelin olarak alıyorum intikamımı öyle yap sende. Hürmet hizmet düşünce sıfır aramam sormam gidince bişeye ellemem laf eder alır cevabını dediğini sallamam vs umursamadıkça kudurur. Sende öyle yap takma faydalıda olma. Ben bana yapılanı asla unutamıyorum ama erkekler öyle değil bizim gibi düşünemezler laf etsen sen kötü olursun o yüzden boşver o öyle mutluysa devam etsin sen ailenin huzurunu bozma
Beni anlayan bir yorum. Teşekkür ederim yaaa. Valla bende öyle olacağım artık. Sıfır fayda. Daha önce iyilik etimde ne buldum sanki diğer gelini oğlu daha kıymetli. Şimdide asla iyilik felan yapmam bende unutmam. Bir de ben ne alırsam kulp bulacak birşey bulur. Airfrey aldım. Az önce guruptan paylaşmış airfrey zararlı almıyorum da aldırmıyorum da kanser vs yapıyor. Normalde muhatap olmazdım ama yazdım bende cevabımı. Artık böyle

Annelerinde el atması gereken durumlar olur ama misal biz ailecek domuz gribi olduk kv kişisi gelmedi ama annem hastalık kapma pahasına kalktı geldi çünkü bebeğim var bakamıyodum yataktan kalkamıyodum. Anneler ilgili olmalı bende bi anneyim allah korusun bu kaynana oğlu kalpten yoğun bakıma alınmış misafir ağırlıyo olcak işmi
Bende Annemden böyle gördüm. Eşim yoğun bakımda yattı benim annem ona çorba yaptı getirdi. Yanlış anlamayın sorun bir tas çorba değil. Benim annem üzülürken kendi annesi misafir gezme et derdinde olması. Ama insanlar beni yanlış anladı

Beni anlayan bir yorum. Teşekkür ederim yaaa. Valla bende öyle olacağım artık. Sıfır fayda. Daha önce iyilik etimde ne buldum sanki diğer gelini oğlu daha kıymetli. Şimdide asla iyilik felan yapmam bende unutmam. Bir de ben ne alırsam kulp bulacak birşey bulur. Airfrey aldım. Az önce guruptan paylaşmış airfrey zararlı almıyorum da aldırmıyorum da kanser vs yapıyor. Normalde muhatap olmazdım ama yazdım bende cevabımı. Artık böyle
Ben buna cevap bile vermem. Ay benimkide bu kafada ama he der geçerim bazen duymam bile inan sinirlenip takarsan daha üstüne gelir

Bende Annemden böyle gördüm. Eşim yoğun bakımda yattı benim annem ona çorba yaptı getirdi. Yanlış anlamayın sorun bir tas çorba değil. Benim annem üzülürken kendi annesi misafir gezme et derdinde olması. Ama insanlar beni yanlış anladı
Anlıyorum anlıyorum, ben hamileyken hastanede yattım annem çalışıyofu iş çıkışları geliyodu yanıma kv covid olurum diye hiç gelmedi mesela kendi ota bota randevu alıp hastaneye gider. Ne anlatıyosan gözümde canlanıyo

Karışmayın.
Bu kadar değil ama bende hep eski eşimin ailenin ona değer vermediğinden yakınırdım. Sonuç ben kötü oldum boşandım.
Bazı aile dinamikleri çok farklı ve biz kabul etmesekte onlar bunu çoktan kabullenmiş ve normal buluyorlar siz anormal bulunca da suçlu siz oluyorsunuz

Eşim kalp damarlarında enfeksiyon teşhisiyle 10 gündür hastahanedeydi. Bayramın 2.günü sabahı eşim ekmek almaya gidiyorum diye evden çıktı ve hastahaneye gitmiş. Ben hamileyim diye tedirgin olmamam için aramalarıma cevap vermedi. Geleyim dedim kabul etmedi. Neyse oldu ve ben geliyorum istersen kız istersen kov ama geleceğim dedim. Eşimde Annesine durumunu söylemiş kalp krizinden şüphelenmişler ve anjioya almak istemişler. Eşimde karım hamile bebi evde bekliyor gideyim yarın geleyim demiş ma koymamışlar. Eşimde Annesine söylemiş durumu ben bilmiyordum durumu eşimde tamam hazırlan anneme dedim gelip alacak seni dedi. Neyse eşimi kapattım kaynanamı aradım yemek yiyorum gelirim birazdan dedi bende ben hazırım aşağıya iniyorum gel çabuk dedim kadının umrumda değildi. Neyse hastaheneye gittik eşimi yoğun bakıma almışlar deli oldum annesinin umrunda değil. Ertesi gün anjio olacak eşim kapısında hamile halimle bekliyoruz benim ailem. Kendi annesi ben etleri dağıtmaya gideyim dedi. Bende şaşırdım sen bilirsin git dedim. Sonra 4 gün yoğun bakımda yattı eşim bir kere bile gelmedi. Sonra da servise çıkardılar yanında ben kalmak istedim. Annesi yine umrunda olmadı günlerce gelmedi. Benim annem her gün çorba getirdi. Beni aradı yatılı maiaifirm vardı sonra onu uzun yola felan götürdüm dedi. Bende öfkelendim tepki gösterdim o gün misafiri gitmişte öyle geldi oğlunun yanına. Sonra eve çıktım gelmiş eve ben kalayım yardım ederim dedi bende biz duş alıp uyuruz yardıma ihtiyacım yok dedim. Şimdi ise eşim birşry yokmuş gibi Annesiyle kız kardeşiyle konuşuyor ve bende rahatsız oluyorum. Eşime yaptığı öerhqmetsğzliği kabul etmiyorum ama annesi sonuçta siz olsanız ne yapardınız?
Yani evlat bu, bilemedim;siz mi yanlış aktarıyorsunuz.
Hangi eş anneden daha çok üzülebilir ki?Ya da görmedik böyle örnekler,bize abes geliyor .

Sizi ilgilendiren bir şey yok ortada. Anne-oğul ilişkisi ikisini ilgilendirir. Oğlu umursamamış bu durumu kraldan çok kralcı olmayın

Kaç aylık hamilesin

Ben buna cevap bile vermem. Ay benimkide bu kafada ama he der geçerim bazen duymam bile inan sinirlenip takarsan daha üstüne gelir
3 yıllık evliyim emin ol bende muhatap olup cevap vermedim çoğu şeyine. Ama artık sıkıldım. Düşün evimize avize aldık geldi haaa basitmişler dedi. Kendimize göre düğün takılarımı bozdurdum üstünü babam tamamladı araba aldık dandik eski araba dedi, evime birşey alsam hep küçümsedi ki küçümsemeye hakkı yok. Airfrey aldım kulp buldu bende gına geldi yazım

Kanka senin kayınaile toptan rezil bence ara KVyi say söv burda yazdıklarını söyle boylece aranız açılır eşin de kendini kullandırmayı bırakır

X