Eşimin Annesine karşı ne yapmalıyım

Evet. Benim ailem öyle değil mesela eşime bile her gün geldiler yanında oldular. Ama kendi annesinin kız kardeşinin umrumda bile olmadı. Gerçi eşimde pek umursamış gözükmüyor. Değer görmemeye alışmış

Konuyu okurken resmen konunun sonunu tahmin ettim.Esinizin birşey yokmuş gibi davranmış olacağını.Esime de bazı haksızlıklar yapildi.Ben de sizin hissettiğimiz hissetmiş deli olmuştum.Gordum ki eşim bişey olmamis gibi davranıyor.Biraktim Kendi ailesiyle iliskisine kendi karar versin..

anlıyorum sizi insan önce bir şok oluyor, hatta ben hala anlam veremiyorum bu nasıl olabilir diye. eşiniz umursamıyorsa boşverin siz de. demek ki öyle yaşıyorlar hayatı.

Artık öyle yapacağım. Ama bana ufak bir aksilikler olursa hadlerini bildiririm. Kimse saygısızlık yapmasına izin vermeyeceğim. Eşimde saf olmaya devam etsin

Hıı hıı aynen öyle oldu. Haber alamadığım bana cevap vermeyen adamı merak ettiğimden azarladım. Çünkü ne gitmeme izin vermedi ne de bilgi vermedi. Evde habersiz kaldığım için delirdim. Ayrıca çocuğumun babası umrumda olamamıştı değil. Aksine merak edip haber alamadığım için yanına gitmem izin vermediği için kendi kendimi yedim. Şimdi sizde bunları göz önüne alarak empati yapın. Zannetmiyorum bu durumda hiçbir kadın sakinliğini korusun
...

Kendi oğluna acımayan başkasına hiç acımaz bunu görmüş oldunuz. Ben tepkinizi haklı buldum. Ama anne oğul arasına karışmayın siz bu onların normalı olmuş çunku
Aynen öyle düşüncem tam olarak bu. Ben artık o kadından birşey beklemem çünkü kendi oğluna sağır oldu

Yooo umursamadım değil kaç kere hazırlandım gideyim eşim istemedi. 1 saate geleceğim ayrım saate geleceğim deyip oyaladı ve gitmemi istemedi. Sizce umursamasam hamile halimle kaç gündür hastahenede kalır mıyım. İşin içini bilmeden yorum yapıyorsunuz. Ama işin gözükmeyen yönleri de var

Eski konunuzu hatırladım çok yorucusunuz.
Bu olayda da sizi ilgilendiren bir şey yok içten içe kızın tamam da tepki koyacaksa oğlu koyar kadına.
Anneyle oğlun arasına yeri gelmişken çizgi çekeyim dediniz sanırım

İlgi görmeyen eşin , onun zoruna gitmiyorsa senin de zoruna gitmesin. Seni zorlamadikca bir sıkıntı yok ,sen samimi olma.

Ben böyle durumlarda eşimin kendi ailesi ve akrabalarıyla olan durumuna hiç karışmıyorum. Bana ne? İster gelsinler ister gelmesinler,herkes kendi akrabasından sorumlu

İlgi görmeyen eşin , onun zoruna gitmiyorsa senin de zoruna gitmesin. Seni zorlamadikca bir sıkıntı yok ,sen samimi olma.
Aslında onunda zoruna gitti gözleri doluyordu. Ama yine de gayet iyiydi. Beni sinir eden bu oldu. Eşime değer vermiyor. Ben samimi olma zaten.

Aman bosver adam ciddi bir rahatsızlık gecirmishayata dönmüş neredeyse. Anan bacın diyip daha uzmeyin

Ay kız boşver ya başka derdin mi yok, az çok bazı şeylerin benzerini bende yaşıyorum her şeyimize annem koşuyo kv kişisi hiç umursamaz ama nereye gitcekse eşime söyler hiç takılmıyorum oğlu kendini kullandırmasın napiyim bana dokunmasında modundayım. Sende öyle ol bırak konuşsun hatta bırak kv umursmaaz olsun hiç tependen inmese napardın düşünsene ayyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…