Eşimin 2. telefonu mu var kızlar

EDevletten üzerine telefon numarası var mı diye bakabilirsiniz. Farklı kişiye aitse çıkmaz. Elektronik cihaz dedektörleri de var, aman alıp para vermeye değmez. Varsa da bekleyin açık verir mutlaka
baktım numara yok

Şüpheyi içinizde yaşayın, sessizce takipte kalın. Eğer böyle bir durum varsa,sizin tepkiniz ve şüpheniz eşinizi daha çok tembihli olmaya iter. Siz herşey yolundaymış gibi devam edin.

Şüpheyi içinizde yaşayın, sessizce takipte kalın. Eğer böyle bir durum varsa,sizin tepkiniz ve şüpheniz eşinizi daha çok tembihli olmaya iter. Siz herşey yolundaymış gibi devam edin.
haklısınız denicem inşallah

Üst, alt ve yan kat komsularımın tel titresimi çok rahat duyuluyor. Bu ıhtımal dusunmenızı onerırım. Edevletınden de no sorgusu yapıp içinizi rahat ettırebılırsınız. 2.tel olsa tıtresımı kaparlar emın olun

evet herkes oyle dıyor komsulardan gelebilir dediler ama titresim bile duyulur mu ki

Eşiniz haklı olabilir. Aynı sıkıntı ben de de var. Yukarıda ki komşu bir şey düşürdüğün de panik oluyorum ne oluyor diye! Sanki evin içinden geliyor ses, biri varmış gibi :) ama tedbirli olmakta fayda var. Her şüpheye düştüğünüz de hemen koşup sormayın. Bu defa paranoyaksın diye yaftalanırsınız.

Hatta gece evde bırı yuruyo sanıyoruz.

Bizim komşuların telefonu komodinde falan olursa sanki bizim odadaymış gibi geliyor. Hiç eşimin ikinci telefonu var mı diye düşünmedim. Güven sarsacak bir şey oldu mu?

Yooo çocuğu bahane etmeyin :) o sizin korkaklığınız, kocadan vazgeçemeyişiniz
bi kadın bi kadına ne güzel böyle yaratacağı etkiyi düşünmeden yazabiliyor aklım almıyor hiç. belki ben babasız büyüyen bir kızdım, belki ben hayatı boyunca hep anneme babamla neden ayrıldınız diye sora sora bunalımlarla bi çocukluk geçirdim ve kızıma aynısını yaşatmak istemiyorumdur? hiç böyle düşündünüz mü gizem hanım. birilerine kolay kolay klavyeden korkak yazmak yerine dayanışma ve destek içerikli şeyler yazmak zor olmamalı diye düşünüyorum. dilerim ki siz asla bu tarz zorluklarla karşılaşmazsınız.

Bizim komşuların telefonu komodinde falan olursa sanki bizim odadaymış gibi geliyor. Hiç eşimin ikinci telefonu var mı diye düşünmedim. Güven sarsacak bir şey oldu mu?
evet üstlerde bir yerde detaylı anlatmıştım oldu yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…