Eşimin 2. telefonu mu var kızlar

bi kadın bi kadına ne güzel böyle yaratacağı etkiyi düşünmeden yazabiliyor aklım almıyor hiç. belki ben babasız büyüyen bir kızdım, belki ben hayatı boyunca hep anneme babamla neden ayrıldınız diye sora sora bunalımlarla bi çocukluk geçirdim ve kızıma aynısını yaşatmak istemiyorumdur? hiç böyle düşündünüz mü gizem hanım. birilerine kolay kolay klavyeden korkak yazmak yerine dayanışma ve destek içerikli şeyler yazmak zor olmamalı diye düşünüyorum. dilerim ki siz asla bu tarz zorluklarla karşılaşmazsınız.
Güveniniz sarstığında çocuk yokmuş.
Bile bile çocuk yapıp sonra çocuğu bahane etmeyin.
Çocuksuzken affedip çocuk yapıp sonra çocuğum var diyorsunuz. Gerekçe gerekçelikten çıkıyor

bazıları ne de güzel kolayca yargılayabiliyor hem cinsini çok şaşırdım gerçekten. kimse kimsenin hayatını detaylı bilemiyor maalesef o yüzden keşke yargılayayıp hakaret içerikli yazılar yazmak yerine bana farklı bir bakış açısından bakmama yardımcı olmanızı isterdim. uslubu duzgun nir sekilde yazanlara teşekkür ederim. konuyu kapatalım en iyisi yoksa bir de korkak bi kadın mıyım diye dertlenip ağlayacağım bu kadar sıkıntının içinde.

EDevletten üzerine telefon numarası var mı diye bakabilirsiniz. Farklı kişiye aitse çıkmaz. Elektronik cihaz dedektörleri de var, aman alıp para vermeye değmez. Varsa da bekleyin açık verir mutlaka
Sabah bu mesaji gorunce ulan bende bi bakayim benim adam bi halt yiyor mu dedim. Tanimadigim bir turkcell hat cikti ustune. Yarim saat sinir olduktan sonra o. Umarayi aramaya karar verdim ve telefona numaraya yazinca canim kizim yazdi. Ufakligin saatinde ki hatmis.

Sabah sabah aksiyon yasadim sayende tenk yu :KK70:

bazıları ne de güzel kolayca yargılayabiliyor hem cinsini çok şaşırdım gerçekten. kimse kimsenin hayatını detaylı bilemiyor maalesef o yüzden keşke yargılayayıp hakaret içerikli yazılar yazmak yerine bana farklı bir bakış açısından bakmama yardımcı olmanızı isterdim. uslubu duzgun nir sekilde yazanlara teşekkür ederim. konuyu kapatalım en iyisi yoksa bir de korkak bi kadın mıyım diye dertlenip ağlayacağım bu kadar sıkıntının içinde.
Korkak değilsiniz aksine çok cesursunuz. Güvenşnizin bittiği biriyle çocuk yapma cesareti göstermişsiniz. Çocuğu bahane etmeyin deyince kızıyorsunuz ama olay olunca çocuk yokmuş zaten. Vazgeçememe sebebiniz neydi , eşiniz hint kumaşı mı? Hayat boyu birileriyle mi konuşacak acaba endişesiyle yaşamayı kendinize reva görmüşsünüz .

Sabah bu mesaji gorunce ulan bende bi bakayim benim adam bi halt yiyor mu dedim. Tanimadigim bir turkcell hat cikti ustune. Yarim saat sinir olduktan sonra o. Umarayi aramaya karar verdim ve telefona numaraya yazinca canim kizim yazdi. Ufakligin saatinde ki hatmis.

Sabah sabah aksiyon yasadim sayende tenk yu :KK70:
Adrenalin iyidir, şifa olsun 🤣

Benim üst komşudan telefon titreşimdeyse bile titreşim sesi gelir. Alarmın sesi bile geliyor

Kızlar merhaba lütfen bana bir fikir verin. biz 3 senelik evliyiz ve 8 aylık bir kızımız var. severek evlendik fakat bu son zamanlarda cokk kavgalar ediyoruz en son kavgamızda mesela eşim bana hayatımın içine ettin demişti tabi bende karsılık vermiştim haksız değil tamamen ama işte oyle demesi kötü hissettirdi ekstra.
asıl konuya gelirsek önceden küssek hemen gönlümü almaya calısan kocam artık kuslugu devam ettirir oldu, 1 haftadır konuşmuyorduk. dün akşam da yatak odasında uzanıyordum eşimde salonun balkonunda sigara içiyordu. yatak odasında 4 kez titreşim sesi geldi mesaj bildirimi gibi. hemen ayaklandım baktım etrafa ama yok bulamadım hiçbir şey gardrobu bile aşagı döktüm tek tek baktım nevresimlerin içine kadar. eminim o sesi duyduguma çünkü. neyse sonra esim sıgarasını içmiş geldi napıyosun dedi beni oyle bişiler ararken gorunce; bende titreşim duydum eminim telefon var bu odada dedim. esim de güldü aşkım ne telefonu fakan dedi küs olan adam birden aşkım demeye başladı o an ama rahattı gülüyodu. beraber aradık sonra ona dedim ki sen hiçvi seye dokunmadan kenarda bekliyosun ben bakcam her yere tek tek. bsktım ama bulamadım eşim de artık bana sen paranoyaksın diyip dondu arkasını telefonuyla oynamaya başladı. bense pes ettim 1 saat aradıktan sonra yattım sen bana guvenmıyor musun dedi ben de bu titreşimi daha once de salonda otururken duymustuk hatırladın mı dedim evet aradık ama bişey bulamadık benım telefoum neden olsun dedi yan komsudan geliyodur belki yalıtım iyi değil dedi sonra uyuduk ama içim hiç rahat değil

Hiç mi üşenmedin o kadar nevresimi döküp, didik didik etmeye, o dağınıklık nasıl toplanacak, tekrar katla, dolaplara diz. Bunu göze olan asla ikinci telefonu gözden kaçırmazdı.

Komşudan geliyor. Bazen bende kendi telefonum sanıyorum bakıyorum değil. Binalar nasil yapıldıysa.

Kızlar merhaba lütfen bana bir fikir verin. biz 3 senelik evliyiz ve 8 aylık bir kızımız var. severek evlendik fakat bu son zamanlarda cokk kavgalar ediyoruz en son kavgamızda mesela eşim bana hayatımın içine ettin demişti tabi bende karsılık vermiştim haksız değil tamamen ama işte oyle demesi kötü hissettirdi ekstra.
asıl konuya gelirsek önceden küssek hemen gönlümü almaya calısan kocam artık kuslugu devam ettirir oldu, 1 haftadır konuşmuyorduk. dün akşam da yatak odasında uzanıyordum eşimde salonun balkonunda sigara içiyordu. yatak odasında 4 kez titreşim sesi geldi mesaj bildirimi gibi. hemen ayaklandım baktım etrafa ama yok bulamadım hiçbir şey gardrobu bile aşagı döktüm tek tek baktım nevresimlerin içine kadar. eminim o sesi duyduguma çünkü. neyse sonra esim sıgarasını içmiş geldi napıyosun dedi beni oyle bişiler ararken gorunce; bende titreşim duydum eminim telefon var bu odada dedim. esim de güldü aşkım ne telefonu fakan dedi küs olan adam birden aşkım demeye başladı o an ama rahattı gülüyodu. beraber aradık sonra ona dedim ki sen hiçvi seye dokunmadan kenarda bekliyosun ben bakcam her yere tek tek. bsktım ama bulamadım eşim de artık bana sen paranoyaksın diyip dondu arkasını telefonuyla oynamaya başladı. bense pes ettim 1 saat aradıktan sonra yattım sen bana guvenmıyor musun dedi ben de bu titreşimi daha once de salonda otururken duymustuk hatırladın mı dedim evet aradık ama bişey bulamadık benım telefoum neden olsun dedi yan komsudan geliyodur belki yalıtım iyi değil dedi sonra uyuduk ama içim hiç rahat değil
Çok aceleci davranmışsınız . Böyle bi şüpheniz var ve ses duyduğunuza eminseniz ona asla söylemeyecektiniz . Şu an gerçekten varsa bile bulmanız imkansız gibi bi şey .

Bazen üst kattan gelebiliyor o titreşim sesi. Sanki kendi evinde çalıyormuş gibi olabiliyor. Çok paronayakça davranmayın ama tetikte kalın derim. Sessiz hareket edin :)

Bizde de üst kattaki telefon sesleri, titreşimleri bazen net duyulabiliyor sokakta herhangi bir ses yoksa net geliyor sesler. Eğer şüphe duyuyorsanız eşinizin e devletine girin. Hatlar kısmında görünüyor kaç tane numarası olduğu.

X