eşimi .. yaparken yakaladım

Bir de hamileyken 50 kilodan 100e çıkmak 2 insan olmak demek 30 kilo gitti demişsin şu an 60 70 arası olsan vücudun deforme olmadı mı sarkma falan

Öyle dövmede vurdu iste onu hatırlamak istemiyorum benim canımı acıtan daha çok sözler ve davranışlar bana karşı çok soğuk ve merhametsiz oldu hayretler icerisindeyim bebek doğunca neden sogudu benden yüzüğünü de takmıyor üstelik... dedim hic uyumadım 1 saat bakarmisin bebeğe ben uyayyim hayır dedi bende seninle artik cinsel bir şey yaşamayacağım normal kari koca değiliz haberin olsun dedim tıpkı ergen gibi davrandı inanamiyorum çok kirik kalbim hic acımıyor bana ilaçlarını neden almıyorsun BENİM PARA mi çöpe atiyorusn dedi benim dedi oysa 2 yıllık evlilikte 1 buçuk yıl bende calistim gebelikten ötürü istifa etmek zorunda kaldım bu arada biri yaslarimizi sormuş ben 24 o 29 yaşında... acaba beni aldtiyormu yapmaz ama yaparmi ki .. eğer yapıyorsa rabbim karşıma çıkarsın inşallah

Anlayamadigim sey cogu anne oldugu var sayilan KK uyeleri hic de duyarli olmayan yorumlarda bulunmuslar.
halbuki birtakim gercekleri ortaya koyarak yardimci olabilirlerdi:
(1) Gebelik sonrasi donem hormonlarin yeniden oturmaya basladigi, cok calkantili, hatta depresyonla gecirilen bir donemdir. Bu donemde kadin cocugunu bile gormek istemeyebilir, hayatini sorgular, ben ne yaptim diye bunalima girer.
(2) Bir adamin gebelik sirasinda kendi mekanismasini calistirmasi normaldir. Mesele her gun yeni sperm elde etmek icin dogal bir olaydir. Ama bunu uluorta, karsilikli aktivite olmadan yapmasi zaten bir guc gosterisi ve tacizdir.
(3) daha dikisleri iyilesmeden esiyle birlikte olmak isteye bir koca dupeduz sadisttir. Ya da ameliyatli insanlara meraki (fantazisi) vardir.
(4) Eger alt temizlik yaptiysa (uzgunum) bunu yine fantazi icin yapmis olabilir, mecbur kalindigi icin de. Ama neden bu isi hastabakici yapmmais onu anlayamadim!!!
(5)Siddet olayina gelmiyorum bile. Bu adami bosamak icin bir numarali nedendir.
(6) Konu sahibinin konusu yuregini ferah tutsun. Ask icin evlenilmez, kalici degildir cunku. Ask sadece yuzeysel bir guzellige dayaniyorsa HIC kalici degildir. Sen vucut imajin hakkinda korkunc bir bunalima girmissin. Once onu duzeltmen (ozguvenini yani) lazim ama herseyden once, sagligina kavusman, ruh ve beden olarak enerjinin sarj etmesiniz saglaman gerekir.
(7) Bu olayi da "Kadin ve erkek bir arada yasamamalidir " dosyasina koyacagim. Oyle iste! Bizim ureme duygularimiz onlarin DNA dagitma icguculeriyle farkli zamanlama icinde. Adamlari bir kadina nasil medeni davaranacagini kucukten belletmez, egitmezsek evlilik boyle yuzeyde iyi gorunen ama %90'u magara ayisi adamlarla yasamaya mahkumiyetten oteye gidemez.

7 numaraya tüm kalbimle katılıyorum çoğu kadın tuvalet eğitiminden sonrası olmayan erkeklerle evli

Öyle dövmede vurdu iste onu hatırlamak istemiyorum benim canımı acıtan daha çok sözler ve davranışlar bana karşı çok soğuk ve merhametsiz oldu hayretler icerisindeyim bebek doğunca neden sogudu benden yüzüğünü de takmıyor üstelik... dedim hic uyumadım 1 saat bakarmisin bebeğe ben uyayyim hayır dedi bende seninle artik cinsel bir şey yaşamayacağım normal kari koca değiliz haberin olsun dedim tıpkı ergen gibi davrandı inanamiyorum çok kirik kalbim hic acımıyor bana ilaçlarını neden almıyorsun BENİM PARA mi çöpe atiyorusn dedi benim dedi oysa 2 yıllık evlilikte 1 buçuk yıl bende calistim gebelikten ötürü istifa etmek zorunda kaldım bu arada biri yaslarimizi sormuş ben 24 o 29 yaşında... acaba beni aldtiyormu yapmaz ama yaparmi ki .. eğer yapıyorsa rabbim karşıma çıkarsın inşallah

Adam senin işten çıkmana bozuk bence

Bir de hamileyken 50 kilodan 100e çıkmak 2 insan olmak demek 30 kilo gitti demişsin şu an 60 70 arası olsan vücudun deforme olmadı mı sarkma falan

Söyle ki sarkma olmadı çünkü bendeki kilo değildi su vardı vücudumda aşırı bi şekilde ödem ama 66 kilodayım su anda artik ancak 6 kilo daha su var digerlerini sporla vermem gerek yoksa sarkma olur belki... ama karin bölgem de çatlak oluştu onun için mustela kremi.çatlakları gideriyor dediler onu kullanıcam alınca bakalım

Söyle ki sarkma olmadı çünkü bendeki kilo değildi su vardı vücudumda aşırı bi şekilde ödem ama 66 kilodayım su anda artik ancak 6 kilo daha su var digerlerini sporla vermem gerek yoksa sarkma olur belki... ama karin bölgem de çatlak oluştu onun için mustela kremi.çatlakları gideriyor dediler onu kullanıcam alınca bakalım

Hmmm anladım cevap için teşekkürler rencide amaçlı yazmadığımı anlayıp yazmışsın

Adama bak! bir pamuklara sarmalayip sariyor, bir dovuyor. Celiskili ilginc geldi.

Bu yüzden vazgecemiyorum zaten bazen nefret ediyorum bazen çok.asik oluyorum dengem bozuldu iyice hizmet etmesini iyi beceriyor ama bi bakmışsın bağırıp kalbini kırıyor su anda kalbimi çok kırdı mesela artik napicami bilmiyorum ama atanmam gerek onu biliyorum

Arkadasta bipolar depresyon olabilir. Bir uctan otekin ebu tur psikolojik rahatsizlikar neden olur. Ya da tiroid sorunu veya yukske tansiyonu vardir. Belki de su and asizden daha fazl hormonal dengesizlik yasiyordur. ne olursa olsun siz e bagirmasi siddet demektir. Siz de siddete dur demelisiniz.

Çok çok geçmiş olsun Allah analı babalı buyutsun bebeği.
Zor bir dönem gecirmissiniz ve bu dönemde bana göre çok çok cok fazla yakinlasmissiniz yani tamam ilgilenmesi bakması çok güzel ama o bölgelere temizlik krem falan çok abartılı bence.
Bunları yapacak anne kardes kuzen hala teyze bakıcı hemşire vb yok muydu. Birine günde cuzzi birsey verseniz o bile yapardı.
Herkes bunları yaşayabilir ve yardıma ihtiyaç duyabilir ama eşe bu kadar aciz gozukmeyi doğru bulmuyorum ben. Yani en azından özel şeyleri saklamak isterim ben elimden geldigince.
Eşle olan ilişki anneyle olan gibi olmamalı. Anne bakar evladina hiç aklına birsey gelmez.ama eş bakarken bilincalti kesinlikle etkilenir itici görüntülerden.

Resme ya da görüntüye bakma olayı cok çirkin tabiki de. Umarım cozersiniz.

Arkadasta bipolar depresyon olabilir. Bir uctan otekin ebu tur psikolojik rahatsizlikar neden olur. Ya da tiroid sorunu veya yukske tansiyonu vardir. Belki de su and asizden daha fazl hormonal dengesizlik yasiyordur. ne olursa olsun siz e bagirmasi siddet demektir. Siz de siddete dur demelisiniz.

Olabilirmi acaba olabilir valla ben bunu bu araştırayım ama olsa bile napicam ki bu adamı psikiyatriste götüremem ki ben

Çok çok geçmiş olsun Allah analı babalı buyutsun bebeği.
Zor bir dönem gecirmissiniz ve bu dönemde bana göre çok çok cok fazla yakinlasmissiniz yani tamam ilgilenmesi bakması çok güzel ama o bölgelere temizlik krem falan çok abartılı bence.
Bunları yapacak anne kardes kuzen hala teyze bakıcı hemşire vb yok muydu. Birine günde cuzzi birsey verseniz o bile yapardı.
Herkes bunları yaşayabilir ve yardıma ihtiyaç duyabilir ama eşe bu kadar aciz gozukmeyi doğru bulmuyorum ben. Yani en azından özel şeyleri saklamak isterim ben elimden geldigince.
Eşle olan ilişki anneyle olan gibi olmamalı. Anne bakar evladina hiç aklına birsey gelmez.ama eş bakarken bilincalti kesinlikle etkilenir itici görüntülerden.

Resme ya da görüntüye bakma olayı cok çirkin tabiki de. Umarım cozersiniz.

Yani ben öyle dusunmuyorum zaten o kendisi yaptı ben yalan yanlış yapiyordum o kendisi istedi üstelik annemde utanirim ama.eşimden utanmam yani dediğim gibi beni arzuluyor yani tiksinse istemez heralde ama tiksinmismidir neyden tik sinecek ama bilemiyorum olabilirmi kafam karıştı

ama canım yinede verebilceğim nacizabe tek tavsiye kocanı serbest bırak biraz şu an senin odaklanman gereken cennet kokulun var bu zamanlar bidaha ele geçmezz onla ilgilen...
eşinide zamana bırak herşey olucağına varır belki kendiliğinden her şey düzelir olmadı yazarsın yine bakarız çaresine:)
Ama önce bebeğinnnn..

Kafani karistirmaya gerek yok, mumkunse bebeklerini al, annenin yanina bir hafat tatile git, hem kafani dinle, o da dinlesin, sonra dusunursun. Unutma, sen bir annesin, onemli olan bebekler, gerisi hikaye!!!

Surekli yoruma yorum uzerinden unlemli cumlelerle polemik yapiyosun, banlaninca "cok banlaniyorum zaten cinde yapayalnizim kimsem yok bi de kkdan banlaniyorum" diye ajitasyon yapiyosun. Uyeleri sahsen darlamak yerine konuya yorum yapsan banlanip aglamana gerek kalmaz

Ajitasyonla tiye almayi karistirmissin :KK53:
Ignelemelerini ve kucuk dusurme cabalarindan hoslanmiyorum,bundan beslenenleri de bir turlu benimseyemiyorum..Kisisel olarak sana saldirdigimi dusun muyorsun oyle degil mu ?
En akilli benim,en kadin benim havalarin da beni darliyo napalim darlana darlana devam ederiz bizde .Ayrica buraya istedigim konuyu acma ozgurlugum var takip etmezsen gormezsin kib bye:KK51:

X