eşimi .. yaparken yakaladım

Arkadaşlar söylediğim gibi gece oldu esim beni arzulamış olacak ki çok güzelsin deyip yanaştı öptü beni ben tepki vermedim beni yanlış anlama.dedi çok arzuladım seni sende yapmak istemeyince kendimi rahatlatmam gerekti dedi konuştu iste ben sustum.dinledim ... sonra dedim mast i geçtim hadi benim kalbimi kırıp durma yeter dedim sen bebek olduktan sonra beni sevmiyorsun sadece beni arzuladiginda seviyorsun beni dedim oda sevmediği kişiyi insan arzulamaz dedi.. neden kırıyorsun kalbimi dedim konuştukça yine kirdi bir sürü kalbimi ... Arkadaşlar ben çalışıyor ken ev isi hem bilmediğimden hemde yorgunluktan pek yapamiyordum ama.isten ayrılınca yavaş yavaş öğrendim simdi evim hem toplu. Temiz hemde yemeklerim lezzetli oluyor eşim de dediki. İste bugün ne güzel ev tertemiz olmuş yemek yapmissin felan dedi ben boyle severim dedi iste bende zaten biliyorsun hep bu şekilde yapma ya çalışıyorum dedim ayrıca pel titiz değilsin zira. Arka nı ben topluyorum dedim... neyse..birde bana dedi ki yaşatmak ideali ile yasayacaksin sende bu yok dedi bende dedim ki sende o kadar fazla varki her gün yaptığımız halde bir gün red ettim hemen başkalarına hallendin dedim .. ayrıca bebek ağlamasa yine yanına gelecektim bebegin susmasini bile beklemedin dedim oda bebeğe bakmasını bilmiyorsun gelde bu lafa çıldırma ama çıldırmadım kalbim param parça oldu ayrıca ben bebek hemsiresiydim 600 gramlık bebeklere baktık neyse.. dedim yemek yapmasını da beceremiyorum ben temizlikte bebekte iste kalbimi yine param parca ettin dedim bitti dedim buraya kadarmış simdi mutfakta su içip size bunu yazıyorum ...daha fazla kırılmak istemiyorum bana sarılıyor bir an gerçek sandım oysa gerçek yüzü konuşunca ortaya çıktı dedim sen ayni.kisimisin orda benim kalbimi kiran burda beni seven siz aynimisiniz. ... kızlar kalbim çok.kirik öyle boyle değil eskiden yapamıyordum ev isleri ama artik yaptığım halde adam hala eskileri yüzüme vuruyor ya hatamı bulamıyor ondan yapıyor bilemiyorum artik çok üzülüyorum ne zormus.dünya.ölsem cennete gitsem hesapsız bi şekilde orda yasasam allahım çok yoruldum

Canim benim mis kokulu bebegin var ne olmesi. Sinirle olmadik laflar deme. Vaktine denk gelcek. Tobe tobe.. esine soyleyecek lafim yok.

Karşı koyamadığı bi istek varsa içinde doktara gitsin. Sen dikiş ağrıların varken nasıl birlikte oldun. Ne kadar bencil bi erkek bu. Aranız inş düzelir canım ya.

adama bak ya arlanmaz sinir oldum. Canım sen sakın üzülme şu okuduklarımda bi gr suç görmedm sende. Adam rezil öyle rezilki kendi yaptıklarının faturasını sana kesmiş. Yazıklar olsun o kadar emek veriyosun ya. Güvenilmez geldi bana ne biliyim

yaşatmak ideali ile yasayacaksin

Iste film burada kopmustur. Arkasindan siraladigi zirvaliklar bu adamin (a) Istismarci (b)Sizofre ya da bipolar oldugunun kanitidir. Sen bu adamin zirvalamalarini cekmek zorunda degilsin. Kendin ve bebegin icin, lutfen aklini basina al, kendini ezdirme. gerekirse baba evine don, bu adamla ayni havayi soluma bile. Yoksa seni de kendine beznzetecek. Psikopatlarla ugrasma!!

bir gün pipisinin keyfi olmayınca mecbur mu kalmış?
yaşatmak ideali ile yaşayacaksın ne ya.. sinir oldum ben burdan ne sanıyor bu adam kendini..

Ajitasyonla tiye almayi karistirmissin :KK53:
Ignelemelerini ve kucuk dusurme cabalarindan hoslanmiyorum,bundan beslenenleri de bir turlu benimseyemiyorum..Kisisel olarak sana saldirdigimi dusun muyorsun oyle degil mu ?
En akilli benim,en kadin benim havalarin da beni darliyo napalim darlana darlana devam ederiz bizde .Ayrica buraya istedigim konuyu acma ozgurlugum var takip etmezsen gormezsin kib bye:KK51:
Ben bdvyi takip ediyorum seni degil, bdvde konu acip cinde cok yalnizim kkdan da surekli banlaniyorum iyice yapayalniz kaliyorum ne yapacagim uzuluyorum diye konu acarsan ilginc gelir okurum yani. Durduk yere konulara yazdigim mesajlarimi alintilayip laf sokmaya calisan sensin 2 konudur. Diledigimi yazarim forum kurallari nispetinde. Banlana banlana polemik yaratmamayi ogretecekler sana. Yoruma degil konuya yorum yazmayi ogreneceksin. Mesajlarimi begenmiyosan blockla gec mesajlarimi alintilayip niye en akilli kendini saniyosun sen ordinaryus degilsin diye aglama. Cinde yapayalniz olman benim sorunum degil muhatabini yanlis yerde ariyosun ben ugrasamam seninle bir daha beni rahatsiz etme

Obsesif Kompulsif bozuklugun danıskasi işte!
Ya gec bunları arkadasjm onu yaptim da oldu yapmadim da olmadı vs senin hatan yokkkk
Adam bariz pipisine takık işteeee
Baş taci yapmayın şoyle adamları! Benim 2,5 aylık bebegim var
Ne yemek yapıyorum ne temizlik
Eşim gak guk demez herseyjmi yapar , ben de bebegimize bakarım
Onla da ilginlenir , işine de gider dersini de calisir sporunu da yapar.Bir an bos kalmaz hic o zaman da kitap okur sürekli orda degildir akli .orda olursa da başına gelecegi bilir.
Kadın evi temizler yemegj yapar kocasini memnun eder ama o olmaz kadin üzulür kendini yer bitirir ha bide para da kazanır eşine verir hatta maaş kartına kadar.Donuna kadar eskir ama ben giymem esim giysin aman ben yemeyeyim kilo alırım mazallah mankenim ya gece yatakta güzelde görünmem lazım yoksa benim giymedigimi giyen,yemedigimi yiyen baldırı çıplak,yaglı göbegini salmış, kıldan suratı görünmeyen kocam agzınin salyalarını akıtamaz sonraaa,beni begenmezzzz !
Bayanlar butun bu tavizleri kendimiz veriyoruzzz bunu unutmayin!Kimsenin ne evini temizlemek zorundasiniz ne de memnun etmek. Önce kendinize güvenin kim olursa olsun bu beden benim kimse siddet uygulayamaz ve kimse istedigi saatlerde onu zevk aracı olarak kullanamazzz! Nokta!

Obsesif Kompulsif bozuklugun danıskasi işte!
Ya gec bunları arkadasjm onu yaptim da oldu yapmadim da olmadı vs senin hatan yokkkk
Adam bariz pipisine takık işteeee
Baş taci yapmayın şoyle adamları! Benim 2,5 aylık bebegim var
Ne yemek yapıyorum ne temizlik
Eşim gak guk demez herseyjmi yapar , ben de bebegimize bakarım
Onla da ilginlenir , işine de gider dersini de calisir sporunu da yapar.Bir an bos kalmaz hic o zaman da kitap okur sürekli orda degildir akli .orda olursa da başına gelecegi bilir.
Kadın evi temizler yemegj yapar kocasini memnun eder ama o olmaz kadin üzulür kendini yer bitirir ha bide para da kazanır eşine verir hatta maaş kartına kadar.Donuna kadar eskir ama ben giymem esim giysin aman ben yemeyeyim kilo alırım mazallah mankenim ya gece yatakta güzelde görünmem lazım yoksa benim giymedigimi giyen,yemedigimi yiyen baldırı çıplak,yaglı göbegini salmış, kıldan suratı görünmeyen kocam agzınin salyalarını akıtamaz sonraaa,beni begenmezzzz !
Bayanlar butun bu tavizleri kendimiz veriyoruzzz bunu unutmayin!Kimsenin ne evini temizlemek zorundasiniz ne de memnun etmek. Önce kendinize güvenin kim olursa olsun bu beden benim kimse siddet uygulayamaz ve kimse istedigi saatlerde onu zevk aracı olarak kullanamazzz! Nokta!

Yuregine sağlık bacim :KK9:

Erkekler niçin bu kadar basit donanımlı ama yaşanılması zorlar anlamıyorum

Evimi temizlicem yememi yapicam aşırı suslenicem ama yüzüne bakmicam konusmucam ama ben çok safım beni azıcık sevsin buzlarım eriyor ama bu sefer öyle yapmak istemiyorum ne desem ki git telefondaki leri sev desem lütfen dokunma bana mi desem ama kavgacı sert olmayıp kendimden emin duruş sergilemek istiyorum ... ama benim bi dusuncem var ya ölürsem ya ölürsek diye düşünüp eşimle hemen barışıyorum bu çok kotu oluyor ... ama bu sefer öyle olamayacak hem beni çok arzulasin ama bana dokunamasin istiyorum yani bakıyor ya telefondan öyle bakabilsin sadece bana bunu yapmak istiyorum ama nasıl davranmam gerek ona karar veremedim
Ya hala beni arzulasın bilmem ne diyosunuz kendini arzulatmak cilveleşmek güzel bişe ama zaten bunları yapan biriyken ilk fırsatta bebeği ağlarken kendini tatmin eden bi adam için beni arzulasın ama onun olmiyim bilmem ne diyip kendinizi cinsellik üzerine kuruyosunuz hala evet cinsellik önemli ama hayat ondan ibaret değil eşinizn yaptığı terbiyesizlik evet kusura bakmayın anlattıklarınızdan yola çıkıyorum sizi cinsel obje olarak görüyor ve emin olun göster ama elletme sisteminiz hiç işe yaramıcak bi iki peşinizden gelip sonra eee yeter be diyip yine telefona koşucak acı ama gerçek... Eşinizi sevin saygı duyun isteklerini yapın tabiki ama kendinizi ona adamayın

Ya bence okadar abartilcak bisey degil uzulme. Tamam haklisin sen cok asiri yoruluyosun bebek ev isi yemek temizlik camasir utu bebegin gazi zaten yetiyo cok iyi biliyorum cunku 6 ay once bu durumlardaydim. Lohusalik doneminde bir tek biz depresyon bunalim gecirmiyoruz erkeklerinde bi takim sorunlari oluyo bu donemde bunu goz ardi etme. Bak benim esim cok calisiyo gece gunduz deyim sana oyuzden bebek aglayinca giderdi salona cunku onun dinlenmesi lazim butun gun is yerinde ne yapar yoksa. Ve karisi butun gun bebekle mahvoluyor aile iliskisi kalmiyo oan sadece bebek odakli olunuyo konu hep bebek tek muhabbet bebek bizde boyleydi ikimizde bunalima girdik ama hic kavga etmedik ben yeniliklerden yeni seylerden cok hoslanmam bunalima girerim hemen onun destegiyle benimde ona destegimle sorunsuz gecirdik onuda anla onunda hormonlari var karisinu ozluyo kafasi beyni yorgun hayati tamamen dehisti bak o bebek bi buyusun o aglamalar bi bitsin nasilda guzel olucak eskisi gibi hersey. Bebek aglarken orda biseyler yapmasi normal demiyorum zaten ama sende bi dusun bak adi ustunde normal degil diyoruz normal dusunse onu yapmaz o bi cesit depresyonda cunku diyosun cok yardimci oldu ilgilendi bebek gibi bakti belliki iyi bi esiniz var.

Neyle aldatiyor peki karisini eliylemi ?
Bosanin ozaman aldatmaysa elinide mahkemeye verin
Birisiyle yatakta yakalayınca herhangi bir uzvunu mahkemeye veriyorsan, bu durumda da elini verebilirsin tabii. O kadar mantıklı bir yaklaşım olmuş ki, bütün algılarım değişti, çok ikna oldum.

Ya bence okadar abartilcak bisey degil uzulme. Tamam haklisin sen cok asiri yoruluyosun bebek ev isi yemek temizlik camasir utu bebegin gazi zaten yetiyo cok iyi biliyorum cunku 6 ay once bu durumlardaydim. Lohusalik doneminde bir tek biz depresyon bunalim gecirmiyoruz erkeklerinde bi takim sorunlari oluyo bu donemde bunu goz ardi etme. Bak benim esim cok calisiyo gece gunduz deyim sana oyuzden bebek aglayinca giderdi salona cunku onun dinlenmesi lazim butun gun is yerinde ne yapar yoksa. Ve karisi butun gun bebekle mahvoluyor aile iliskisi kalmiyo oan sadece bebek odakli olunuyo konu hep bebek tek muhabbet bebek bizde boyleydi ikimizde bunalima girdik ama hic kavga etmedik ben yeniliklerden yeni seylerden cok hoslanmam bunalima girerim hemen onun destegiyle benimde ona destegimle sorunsuz gecirdik onuda anla onunda hormonlari var karisinu ozluyo kafasi beyni yorgun hayati tamamen dehisti bak o bebek bi buyusun o aglamalar bi bitsin nasilda guzel olucak eskisi gibi hersey. Bebek aglarken orda biseyler yapmasi normal demiyorum zaten ama sende bi dusun bak adi ustunde normal degil diyoruz normal dusunse onu yapmaz o bi cesit depresyonda cunku diyosun cok yardimci oldu ilgilendi bebek gibi bakti belliki iyi bi esiniz var.

Çok.saolun tam eşime kinlenecektim ki sizi. Yorumunuz denk geldi ve esimin yaptiklarini hatırladim... evet arkadaşlar su anda ev temizlik bebek ben yapıyorum ama benim eşim yapmayan biri değil yani yapmayı bil.edigum zamnlarda eşim isten gelip evi temizler hatta yemek yapardı hala yapıyor yani evi temiz tutmasam alır eline süpürgeyi temizler ama milyonlarca laf eder benim kalbimi kırar bu bir gerçek yemek yapmasam pek bir şey demez yine laf eden dir diri çok fazla... bu gece bebek ağladı gerçekten ben bakamiyormuyum bebeğe acaba bebek babasına gidince susuyor resmen ben uyudum o uyuttu be begi onda susuyor kerata bende ağlıyor anlamdim bana nazi heralde yani kızlar ben bu adamdan kolay kolay vazgecemem nasıl biri çözemedim çünkü bir bakıyorum o kadar iyi birisi ki onun hakkından dusunduklerimden utaniyorum diyorum iyiki bununla evlenmişim bir bakıyorum kalbim paramparca ölsem keske diyorum nasıl biri bu ya anlamadım ben

Biri obsesif kompulsif bozukluk demiş olabilir bi arastirayim

Analar dogruyo dogruyo atiyo sokağa onlarla biz evleniyoruz.sonrada diyolarki " sen egiticeksin!" sen egitememissen oğlunu annesiyken ki ben elim nasıl egitiyim.demekki sen becerememissin.bunun obsesif kompulsif la falan alakası yok.tamamen yetişme tarzıyla alakalı.

Erkekler dogumdan bu durumu yasayabiliyorlar arkadaslar bu kadar kotulemeyin. Biraz acik konusacagim bi kadinin kokusu boynu gogusleri oncesinde cinselligi temsil ederken sonra aniden emzirme dönemine gecis oluyor ve meme anneligin temsili oluyor bi anda. Bazi erkekler bunu ilk zamanlarda psikolojik olarak tolere edemiyorlar. Her evlilik bir olmamakla birlikte bazi esler bebege uyum asamasinda bu tarz sıkıntılar yasayabiliyorlar. Bu yuzden biraz zamana birakmak gerekiyor. Konu sahibi arkadasin henuz lohusalik döneminden yeni cikmis olmasi da hassasiyetini artiriyor. Mastürbasyon konusuna gelince herkesin fikri farkli tabi o anki duygu yogunluguyla kirici olabilir ama ben hu konuda cok sert degilim. Evli olanlar masturbasyon yapamaz diye bi kaide yok sonucta.

X