eşimi .. yaparken yakaladım

Sizi hamileyken dövebilen bir erkeğin bunu yapması çok şaşırtmadı beni aslında...
Ama bunun adı aldatma değildir, evet hoş bir davranış değil ama aldatmış değil hatta yeri ve zamanı uygun olmasa da bence normal.
Sanırım sizin daha önceki sorunlarınız da eklenince böyle düşündünüz
Size yardım edebilecek bir aile üyesi ya da bakıcı tutma imkanı yok mu?
Anne baba olmak zor gerçekten eşiniz de sanırım öfke kontrolü zayıf...

Nasıl dövmüş mü yuh

Amaan bacım boşveer sen bi kendine gel yeni doğum yapmışın değer verme bakalım onun gibi oda tutuşsun biraz poposundan nasıl oluomuş anlasın bazı arkadaşlar aldarma sayılmaz demişler bnce bi insan mutlaka yatağa girerek aldatmaz bakışı düşüncesi ile bile aldatabilir.Hiç yapılcak işmi yani karın orda çolukçocukla mücadele wersin seen uçkurunun derdine düş bazı erkeklerin aklı sadece şeyine çalışıyo.kolay gelsin yaşamış biri olarak anlıyorum senü

Neyle aldatiyor peki karisini eliylemi ?
Bosanin ozaman aldatmaysa elinide mahkemeye verin

Surekli yoruma yorum uzerinden unlemli cumlelerle polemik yapiyosun, banlaninca "cok banlaniyorum zaten cinde yapayalnizim kimsem yok bi de kkdan banlaniyorum" diye ajitasyon yapiyosun. Uyeleri sahsen darlamak yerine konuya yorum yapsan banlanip aglamana gerek kalmaz

Bi kadın asla bir erkeğe muhtaç olmamalı bnce.bırak ne hali varsa görsün.kusura bakmada bu bencillikten başka bisey degil.o kadar mi doyumsuz kocan?o kadar mi azmis bebeği ağlarken o işi yaptığına gore azmis.azmis kudurmustan beter diye boşuna dememisler ist e şekil A..

Bi arkadaş alt bakımı yapacak kadar olmamalı demiş yanlış anlaşılmasım dedim ya hamilelik zor geçti gebeligimin son 1 ayında ilaçlar nedeniyle vücudum alerji yapti o yüzden 100 kiloya çıktım ve sezaryan 30 kilosu gitti düşünün... ve altıma şişliği alsın diye bi merhem suruluyordu ben ölü gibiydim ve eşimde genital bölgemi tras edip merhem sürüyordu hastanede... ve esim benden sex olarak soğumadı o donemde bile istiyordu beni hala öyle hatta bebek olana kadar askıda bitmemişti kadın hisseder ama bebek doğunca onu çok seviyor ama beni sadece sexde seviyor merhameti kalmadı bana cani beni çekince iltifatlar ediyor iste öyle bana olan sevgisi aşkı azaldı hissediyorum... dediginiz gibi ilgimi üzerinden cekicem ... evimizi güzelce temizledim yemek yaptım düş alıp seslendim ve geldi kapıyı kendi açtı direk bebeğini sevmeye koyuldu bana yemek yapma dedi bende bi yeremi gittin yedim dedim işyerinde yedim dedi cay koy bana dedi kendin koy dedim lanet olsun senin koya ca gin caya dedi... iste su anda yemek yiyorum onu ac aç bekledim birlikte yiyelim diye artik ilgimi kestim sadece yemek temizlik ekstra hizmet yok bende ihtiyacını telefondan gideriyo zaten kalbim çok.kırık ...biz çok aşıktık çok ben hala öyleyim iste .. ama belli etmeyeceğim belkide poposu kalktı ... Bugün yine arzulayacak beni yine sirnassacak biliyorum ne desem o an gelince lütfen istemiyorum mu desem kırgın ve üzgün oldugumu anlasin kavga cikmasin

Şimdi bende baktım da aynı paragrafta hem kocam dövüyor hemde aslında iyi biri demiş.

Ya sen kndi cocugunla ilgilen bırak onu yaa.sana yardımcı olacağı yerde neyin peşine dusmus bide sen adamdan ozurmu bekliyosun.yakalanabilirim eşim bana kırılabilir diye düşünmeyen adam gelipte senden ozur dilemez.dilerse de uckurugu için diler.

Şaka gibi

Diğer konu böyle bitmiş

Adam sana hep bebek gibi bakıp hemde hamileyken dövuyor
Süper sevgi ve bakımmiş
bide yemek yiyelim diye mi bekliyorsun

adam kendi seyinden başka bişi düşünmüyor sen ise hala ilgi sevgi

Ya Dr yasak koyduğu nasıl birşeydir yok ya hiç bişi demicem suan aklımdan geçenleri yazarsam kesin ban yerim

Anlayamadigim sey cogu anne oldugu var sayilan KK uyeleri hic de duyarli olmayan yorumlarda bulunmuslar.
halbuki birtakim gercekleri ortaya koyarak yardimci olabilirlerdi:
(1) Gebelik sonrasi donem hormonlarin yeniden oturmaya basladigi, cok calkantili, hatta depresyonla gecirilen bir donemdir. Bu donemde kadin cocugunu bile gormek istemeyebilir, hayatini sorgular, ben ne yaptim diye bunalima girer.
(2) Bir adamin gebelik sirasinda kendi mekanismasini calistirmasi normaldir. Mesele her gun yeni sperm elde etmek icin dogal bir olaydir. Ama bunu uluorta, karsilikli aktivite olmadan yapmasi zaten bir guc gosterisi ve tacizdir.
(3) daha dikisleri iyilesmeden esiyle birlikte olmak isteye bir koca dupeduz sadisttir. Ya da ameliyatli insanlara meraki (fantazisi) vardir.
(4) Eger alt temizlik yaptiysa (uzgunum) bunu yine fantazi icin yapmis olabilir, mecbur kalindigi icin de. Ama neden bu isi hastabakici yapmmais onu anlayamadim!!!
(5)Siddet olayina gelmiyorum bile. Bu adami bosamak icin bir numarali nedendir.
(6) Konu sahibinin konusu yuregini ferah tutsun. Ask icin evlenilmez, kalici degildir cunku. Ask sadece yuzeysel bir guzellige dayaniyorsa HIC kalici degildir. Sen vucut imajin hakkinda korkunc bir bunalima girmissin. Once onu duzeltmen (ozguvenini yani) lazim ama herseyden once, sagligina kavusman, ruh ve beden olarak enerjinin sarj etmesiniz saglaman gerekir.
(7) Bu olayi da "Kadin ve erkek bir arada yasamamalidir " dosyasina koyacagim. Oyle iste! Bizim ureme duygularimiz onlarin DNA dagitma icguculeriyle farkli zamanlama icinde. Adamlari bir kadina nasil medeni davaranacagini kucukten belletmez, egitmezsek evlilik boyle yuzeyde iyi gorunen ama %90'u magara ayisi adamlarla yasamaya mahkumiyetten oteye gidemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…