Eşimi benden boşanmaması için ikna etmeli miyim

Zor zamanlar yasamissiniz ki ayrılmak istemissiniz. Aklınıza yaşadığınız olumsuzlukları getirin. Sizi istemeyen bir adamı siz de istemeyin bence. Çocuğunuz için güçlü durum. Hayatınıza yeni bir yön verin. Çalışmaya başlayın bir düzen kurun bence

bence olan olmuş tükürdüğünü yalama esin hatasını kabul etmiyormuş seni suçlu çıkarıyor ha ipleri sen kesmişsin ha ip inceldiği yerden kopmuş sonuç ta yine boşanırdın bence önüne bak milletin üzgün bakışlarına dikkate alma Allah belki daha iyisini çıkarır karşına umutsuz olma

Benm yaşadıklarımı yasasaydiniz ne yapardiniz? 9 aydır babamın yanındayım ve bir evladım var koy gibi bir yerde kıt kanaat geçiniyoruz bu na rağmen eşime donmedim çalışıyorum elime geçen bir kaç kitapla Sınava hazırlanıyorum bir mesleğim olsun diye eminim siz benden kat ve kat iyisinizdir şükür edin hicbirsey onurunuzdan değerli değil

Lütfen kendinizi geliştirin malesef ekonomik özgürlüğünüz olmadığı için dik durup o özlediğiniz yuvayı tekrar yaratamıyorsunuz o yuvada size şisdet uygulayan eşi bile göze alabilmişsiniz özlediğiniz tek şey sadece size ait bir ev mutfağı size ait istediğini yapıp yiyeceğiniz misafir ağırlayacağınız bir ev. Ama eş değil yazılaronızdan öyle anladım. Bunun için şiddet görmek gibi bir bedel ödemek zorunda değilsiniz çalışın kendi ayaklarınız üstünde durun para biriktirin ki özsaygınız gelişsin tüm istediklerinizi tek başınıza da yapabilirsiniz lütfen dönmeyin şimdi dönerseniz adam bu zaten benden boşanamadı artık hiç ayrılamaz diye düşünüp daha beter şeyler yaşatacak size. Aklınızı başınıza alın hiçmi akıl veren yok çevrenizde çalış diyen yok oku diyen yok. Yapacak birşey bulamamak ne demek bende oturacak vakit bulamıyorum nasıl bir boşluktur bu inanın çok merak ediyorum

Nasıl yalvarmayı düşünüyorsunuz merak ettim. Beni dövdüğün için özür dilerim mi diyeceksiniz? Bakın dışardan aynen böyle absürt görünüyor olay. Önce bunun farkına varın. Kendinize değer vermiyorsanız evladınızı düşünün.

Onu aradığımı kimseye söylemedim annem de bilmiyor yoksa cok kızar bu sekilde barısmaya calıstığım için. Cevabınız için teşekkür ederim onun istediğini yapmayacagm

Seni terk ettiğim için özür dilerim diye yalvarcakmışım

Daha iyisinde gözüm yok hatta hiçbir erkeği istemiyorum tekrar birini tanımak emek vermek çok zor artık benim için. Arkadasların da dediği gibi evimi çok özledim

Daha iyisinde gözüm yok hatta hiçbir erkeği istemiyorum tekrar birini tanımak emek vermek çok zor artık benim için. Arkadasların da dediği gibi evimi çok özledim
Ben bekarkende farklı bir şehirde çalıştığım için tek başıma ayrı eve çıkmıştım bir evi sahiplenme duygusu çok önemlidir o yüzden sizi anlayabiliyorum tek duygunuz bu ayrı evden tekrar ebeveynlerinizle yaşamaya çalışmak çok zor tek özlediğiniz inanın budur yoksa şiddet gördüğün bi adamı nasıl özler insan? Çalışsan da ailene yakın başka eve çıksan inan bu duyguların olmazdı. Hislerinin mantığının önüne geçmesine izin verme şiddetin sonu yok en son noktası ölüm Allah korusun. Karşı durmuşsunuz ne güzel keşke mesaj bile atmasaydınız hiç o yaşadığı tatmini düşünemiyorum şuan. Birazcık pişman olacağı varsada gitmiştir artık egoist erkekler malesef böyle

Mesaj attığımda öyle öfkeliydi ki, meğer düşünüp düşünüp sinirleniyormus ben konusunca sakinleşip umursamayan, reddeden mesajlar yazmaya basladı. Şimdi konusmak istemiyor ailesi için çabama göre karar vercekmiş o kadarını da ben yapamam ki yapsam bile ilerde kendimi nasıl küçülttüm diye rahatsız olurum yine aramızda problem çıkar. En iyisi ben ara ara buraya yazılanları okurum, daha fazla adım atmamaya çalışırım

Ne yaşadınız neler oldu bilemeyiz ama sonuçta boşanmak üzere 1 yıldır ayrıldınız. Beli sizinde hatalarınızı var ama eşinizin size olan bağlılığı yeterli değilki uzlaşma yoluna gitmiyor. Bence şuan sağlıklı düşünemiyorsunuz. Mutsuz bir evliliğe geri dönmek istemek. Herşeyin düzeleceği mutlu olacağınızı mı sanıyorsunuz. Aldanmayın sakın. İnsan oğlu değişmez. Aynı sorunları karşılıklı yaşamaya devam edersiniz. 2 yol var. Eşinizi karşınıza alın beraber aile terapistine gidin evliliğini zi sağlıklı yoldan kurtarın..
2. Yol eşiniz bu teklifi kabul etmezse yolunuzu tamamen ayırıp siz bir uzmandan yardım alın. Sağlıksız bir evlilik ile hayatı sürmektrnse sağlıklı bir birey olarak tek başınıza yolunuza devam edin. Allah büyük belki daha başka yollar çıkar karşınıza. Bakın bir evladıbızda varmış. Onuda düşünün. Allah yardım etsin

Aile terapisti teklif ettim onu reddetmiyor ama önce kırılan gururunun tamirini istiyor anladığım kadarıyla. Yani uğraşıp didinip ailesine ve çevresine karşı eşi ona geri geldi imajı vermem gerekiyor, ondan sonra benim yoluma gelecek gibi görünüyor. Bu kadar uğraşmaya değer mi bilemedim

senin döneceğini hissettiği için böyle yapıyor, maddi yönden baltalayacağını belirt ve soğuk dur. ısrar edersen daha çok kaçabilir, maddiyat insanın kolunu bacağını kırıyor işte. inşallah atlatırsınız bu süreci. yine de dönmeyin size şiddet uygulayan hakaret eden birine :/

1 senedir neden odanizdan çıkmıyorsun uz?
Çocuğunuza kim bakiyor. Boşandığı iz için değil bu kötümser halimize acıyarak bakıyor insanlar. İse girseydiniz sağlam sorsaydiniz belkide eşiniz sizden özür dileyecekti

Yok hiç öyle biri değil ve belirttiğim gibi kendisini haklı görüyor özür dilemezdi yani. Küçük bebegime ben bakıyorum. Boşluktan onu stalklıyorum hayatına devam ediyor gibi görünüyor

Malesef ısrar ettim kaçtı, ama biraz daha uğraş olacak der gibi de ışık veriyor ama fazlası beni çok yıpratacak. Seveceğim biri, evim, cocugun babası gibi sebeplerle ugrasmalı mıyım diye düşündüm. Genel olarak yapma dediler

Aman sakın deyim. Dönersen ettiği hakaretler attığı dayaklar ikiye katlanır .net Normalde iyi diyorsunuz ya çıldırıyorum. İyi insanlar hakaret edip dövüp sonrada çocuk yapmazlar (banlanmamaya çalışıyorum) Yaşınızın çok genç olduğunu düşüyorum bi ablanız olarak tavsiyem dönmemenizdir. Odadan çıkmayarak yeni bir hayata alışamazsınız. Ne kendinize ne bebeğinize eziyet edin. Özlediğiniz evinizde böyle bir adamla mutlu olabileceğinizi sanmayın sakın! Çalışın, kurslara gidin, kitaplar okuyun, kendiniz ve bebeğiniz için bişeyler yapın o adam için değil !!

Nekadar evli kaldiniz ki? Bir yildir ayri kalmissiniz ve bu sürecte hic iletisiminiz olmadimi?
Hmm isin icinde siddet de varmis...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…