Eşimi benden boşanmaması için ikna etmeli miyim

Ya bacım hangi evi hangi düzeni nasıl ve neden özlüyorsun. 4 yıllık arkadaşlık sonunda evlendim 2 buçuk yıl evli kaldım. O anacımın yaptıgı çeyizleri, kıyafetlerimi toplarken gözümden bir damla yaş akmadı ya. Nolur Bi dik dur. Koca nedir ya senin canından psikolinden önemli bu kadar. Ne aradım ne sordum gebersin. Tam tersi biz boşandık benimki ne dersen kabul yapamıyorum çok özlüyorum derdinde. Asla umrumda değil cekeceğini çektim. İnsanın en yakınından eşinden Şiddet görmesi ne demek o kocan bilio mu acaba. Gururu mu kırgınmış pardon onun mu kırgınmış. Yuhh artık ya. Dik dur çocugun var belki engelleyemezsin ama biraz geniş düşün senin durumunda olup o evlada sahip olmak için ciğeri yanan insanlar var. Biz sadece boşandık acınacak Bi durumumuz yok. Dünyada acınacak ne durumlar var. Zannetmeki ben öyle sert katı Bi insanım. Çok duygusal, alınganımdır. Ama o cehennemi, evi, o malumu özlemiyorum. Dua et bol bol evladına sarıl sadece geçicek diye düşün. O da ne hali varsa görsün.

Bunu en iyi sen bilebilirsin. Ne kadar bilemiyorum destekte aslında hepimiz bazı gerçekleri biliyor sadece kabul etmek istemiyor. Yani eşin için değerimi değmezmi bunu en iyi sen bilebilirsin. Biz ne desek boş..

Öncelikle evet evimi çok özledim ve eşimle guzel vakit geçirdiğimiz günleri de çok özlüyorum. Aslında ayrılık kararımda haklıyım ama o beni istemeyince ve reddedince kendimi tutamayıp daha çok üstüne düştüm. Bir de araya ayrılık girdi tekrar şiddete başvurmaz belki diye düşündüm. Çünkü psikopat adamlar gibi değil de sinir edince sus ve dediğimi yap anlamında üstüne yürüyor. Bu da aşırı sinir bozucu bişey. Nefret ediyordum bu huylarından.

Eşiniz pişman mı olmuş. Teşekkür ederim desteğin için

Birkaç kere bana vurdu, bi de kızınca hakaret edebiliyor kolayca. Yani adam kızgınken çekilmiyor normal hali iyi
Bence geri dönmemelisin döndüğünde daha da kötü olacaktır. Sana vuran bir insandan ne bekliyorsun hala. Çevrendekilere kulağını kapat ailenin yanında kalmalısın. Şuan psikolojik olarak iyi değilsen doktora git kendini toplamanda fayda olacaktır.

Ayrıca geri dönme gibi bir hata da yaparsan suçlu duruma düşeceksindir ve belkide daha da üstüne geleceklerdir diye düşünüyorum. Sanki suçluydu anladı suçunu geri döndü imajı oluyor. Her şeyi ölçüp tart bence şuanda bir boşluktasın o yüzden barışmak istiyorsun dgibi geldi bana

Eşiniz pişman mı olmuş. Teşekkür ederim desteğin için
Sözüm ona pişman hiç duymadığım şeyler söylüyor. Ölüyorum, nefes alamıyorum, ama sen beni artık sevmio nefret ediosun cart curt. Paralı hizmetçisi gitti hayatı yalan. İnanki bak o kadar taşlaltıkü bu kalp özledim diyince bile midem bulanıo.iyi olsa evliliğimiz bu durumlara düşmedik zaten. Sen içini rahat tut ilk önce kendine acımaktan vazgeç biz kötü bişiy yapmadık. Başın dik olsun evladını sarıp sarmala, nereden biliosun hayatına sana çok değer veren Bi insanın girmiceğini, he girmese nolur ki yavrun büyücek kendine Bi iş bulursun yeni arkadaşların olur ohhhh. Mis gibi bak ailen var gidecek baba evi olmayan insanlar var. Şükredilcek çok şeyimiz var. Allah bizi görüo duyuo dua et Allaha bırak.

Yapmayın lütfen her ne şekilde olursa olsun her ne sebeple olursa olsun kendinize hakaret edilmesini, darp edilmesini kabullenmeyin! Ama normalde iyi adamdı demeyin, her halde her durumda iyi olan adam İYİ ADAMDIR. Sonuçta karşınızda istediğini yapmayınca çirkinleşen birisi var. Hayatınız boyunca hep birini memnun etmeye yönelik bir yaşamınız olsun istiyorsanız o başka... Hakaret, darp her ailede olan normal şeyler değildir. Kendinize saygınızı kaybetmeyin. Umarım hakkınızda hayırlısı olur...

Genelde erkekler pişman olup dönüyor, bizimkinde de tam tersi oldu:)) evet tabi kötü bir hayatım yok cok şükür

Evet ya işte en önemli ayrıntılardan birisi bu. Suçlu duruma düşmek. Eşim de çevresine karşı yaşadığı mahcubiyetten sıyrılıp ‘bakın, benim bir suçum yoktu gittiği gibi geldi’ düşüncesine bürünecek ve bunu hissettirecek. Bu ayrıntı da beni itiyor

Ailen seni kabul etmis sana ve cocuguna bir oda vermisler,eminim annen yardımcı da oluyordur çocuğa bakarken falan valla sen belani ariyon bence güzel kardesim.. Simdi is bulmaya kalksan belki de bulacak yeni cevre edineceksin ve hersey degisecek. Bosluktan o eve dönmek istiyorsun bence ve 1 sene olmus 1 sene de cok seyler değişmiştir..

Annem her şeye yardımcı oluyor. Bu adam bende takıntı oldu bırakamadım gitti

stalklamayı bırakırsanız sizin herşey daha rahat olacak.bi de sanırım çekiimeli davanız ve dolayısıyla belirsizlik var durumunuzda bu da son derece rahatsız edici. artık sizin evlilik olmaz.yani olsada yoldaşlık olmaz o siz hep eşinizin üstüne titrersiniz o sizi umursamaz,saygı duymaz bu yüzden bi süre sonra aldatmalarda başlar. sizin yerinizde olsam oturur konuşur anlaşmalıya çeviririm davayı .en azından durum netleşir ve siz de er geç kabullenir hayatınıza başlayabilirsiniz

Önce siddet var diyorsunuz sonra piskopat derecesinde degil diyorsunuz. Kendinizi kandiriyorsunuz bence suan.
Ayrica sizin icin hayat durmus durdurmussunuz hayati. Aradan bir yil gecmis adam hayatina devam etmis mutlu diyorsunuz..
Sizde kendinizi kapatmis beklemeye almissiniz hayati. Siz bir yil boyunca bekleme modunda adamda devam modunda..

Hem cekismeli dava sürecindesiniz suan.. size karsi kullanabilir mi bu halinizi bilemem ..
Belki sizi hakliyken haksizliga düsürüp kendini aklayip bosanacak sizden ne malum. Sonucta istemedigini söylüyor.. adamin tek derdi baskalarin gözündeki degeri yazdiklarinizdan anladigim kadariyla.
Yoksa siz umrunda olsaydiniz bambaska davranirdi bence.

Cevabınız son derece gerçekçi ve doğru. artık yoldaş olamayız, aldatma ihtimali de çok ürkütücü

Evet çevresine karşı yaşadığı mahcubiyeti düzeltmeye çalışıyor gibi geldi bana da. Onun dışında gönlü yok ama biraz varmış gibi yaparak yalvarmamı sağlamaya çalışıyor. İletişimimizi boşanmada kullanabileceğini sanmıyorum çünkü kendisi daha fazla açık verdi, tazminat oranı artar yani onları sunarsam. Sunmayacağım ama kendisi de sunamaz yani

hmm ozaman baska...
detaylari siz bilirsiniz tabiki. hakkinizda hayirlisi olsun

Merhaba daha once acilmis bir konu hatırlıyorum o sizindi galiba bir anlık öfkeyle evi terk ettim aslında yaptığı çok şey var ama o anda çok önemli bir şey için terk etmedim hiç aramıyor yazmıştınız ve o zaman hamileydiniz siz Doğum yaptınız ve hiç çocuğu görmeye gelmediler mi kendisi de ya da ailesi de siz şimdi uzun süre ayrı yaşıyoruz diyorsunuz çoçuğun ihtiyaclarını karşılıyor mu bir de madem siz arayıp barışmak istediniz çok da üzerine gitmeyin artık kendinizi de suçlamayın onunda hataları varmış kabul etmiyor ama siz kendi açınızdan en azından vicdanınız rahat olur Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…