Eşimi benden boşanmaması için ikna etmeli miyim

Gurur filan kalmadı söylediği her sözü yutup alttan aldım perişan ettim kendimi

Gurur filan kalmadı söylediği her sözü yutup alttan aldım perişan ettim kendimi
Neden ole yaptin kendini yipratmissin bosyere basta verdigin en dogru kararmis her ailede problem olur fakat aile ici siddete sahit olan cocuklara aciyorum sanada yazik tertemiz bi sayfa ac kendine calis belki karsina sana deger veren biri cikacak bilebilirmisin belki bu agladigin olaya yarin iyiki diyeceksin şer gibi gozuken hayirdir bilemezsin

Boş ver ! Erkekler böyledir. Kendisi altın kaplama, bulunmaz hint kumaşı olduğu, mükemmel bir erkek olduğu için seni pişmanlık olarak görüyor. Bunlara bu özgüveni kim veriyor anlamıyorum da...

Artık sil onu kafandan. Bu a dam dan ol maz !!!! Sen kendin çalışıp daha güzel bir hayat kurabilirsin...

Eee sen seni döven adama yalvararak geri mi döneceksin ?
Öldürdükten sonra ne yapacaksın çok merak ettim gerçekten. Adam kızgınken çekilmiyor diyorsun ya dövmek bile kesmediği bir anında sana zarar verirse. Hadi seni geçtim ya yavruna zarar verirse.
Ben olsam çocuğu bile göstermem.
Allah akıl versin

Evli olup mutsuz olmakla, boşanmış olup mutsuz olmak arasında ne fark var?
Çocuğunuzu ihmal etmeyin. Eve kapanmak yerine topluma karışın.
Çalışın, kurslara gidin, üniversite okuyun.

Bence dönerseniz kesinlikle üzerinizde daha fazla baskı kurup kendini haklı göstermeye çalışacak. Ayrıca şiddet, küfür, hakaret varsa ne işiniz var böyle bir adamın yanında...…. Hala seviyorsunuz anladığım kadarıyla ama siz ayrılmaya kalkmışsınız ve adam kılını bile kıpırdatmamış, düzelmesi için hiç emek vermemiş o yüzden düzelir diye düşünmeyin.. Kendinizi de suçlamayın son bir kez denemek istemiş olabilirsiniz bana göre yanlış diğerine doğru olabilir bu yaptığınız sadece sizi ilgilendirir.... Yıllar sonra belki ben mücadele ettim ama olmadı , tüh keşke son bir kez konuşsaydım demezsiniz... İçinizden geldiği gibi davranmışsınız, bekar olan arkadaşlarımız bazen anlamayabilir hele de küçük bir çocuğunuz varsa.. Yine de takılmayın fazla yazdığınız için...…….

Birkaç kere bana vurdu, bi de kızınca hakaret edebiliyor kolayca. Yani adam kızgınken çekilmiyor normal hali iyi
Barışırsanız bu sefer tekme tokat dövecek bilin istedim. Ayrıca nasıl kendinize yedireceksiniz yalvarmayi. Insan aynaya bakarken utanir. Bence kendinize yeni bir yol cizin. Odanıza kapanacaginiza iyi kötü bir iş bulun. Kendi evinize çıkın.evladinizla huzurlu bir hayatınız olsun.

düzgün erkek yalvartmaz. gelir yuvasına,karısına, çocuğuna sahip çıkar. hem size vurmuş, hem de kendisinde hata görmüyor. pişman bile değil. hatasını anlamış olsa neyse. dönersen daha beterini yapar. eskiyi de hep yüzüne vurur. bir de sürünerek döndürmeye çalışıyor.

aranızdaki kavganın sebebi neydi anlatırsan daha çok yardımcı olabiliriz.

bu arada mutsuzluluğunun sebebi eşini sevmen değil bence. küçük çocukla yeni bir hayat kurmaktan korkman. ailenin yanındaymışsın. onların desteğiyle bir işe gir. ayakların yere bassın. kendine güvenin gelir. hem de tüm dünyanın eşinin etrafında dönmediğini anlarsın. o da senin ona muhtaç olmadığını anlar. şu anda bu zaafını kullanıyor muhtemelen.

seni ailesine yalvarmak durumuna düşürmek de çok feci bir aşağılama şekli.

Evet tahmin ediyorum kendin geldin diyecek gelmeseydin diyecek ben buyum diyecek ama dayanamıyorum çok zorlanıyorum
Vurduysa hele sakın dönmeyin bide sizi sevmediğini söylüyor kendinize bunu yapmayın...biliyorum çok zor ben gitmeme rağmen aramasını bekliyordum..elini kaldırması söz konusu bile değil ama çok hakaret eder eşim ağzına ne gelirse söyle dilinin kemiği yoktur ama özünde çok iyidir...

Malesef o kadar çok şey söyledim ki ikna etmek için. Evliliğimizde ben birkaç kere çok zor duruma düştüm beni tüm varlığıyla, özeniyle kurtardı. Bu konuda kesinlikle haklı. Ama diğer konularda da ben haklıyım. O sadece kendi açısından nankörlüğe uğradığını düşünüyor ne ikna edebildim ne aksini gösterebildim. Çocuğu öne sürmedim ama bi ağzını aradım ona da sevgi hissetmediğini söyledi

Bizde de özünde çok iyi meselesi mevcut malesef

Dava açınca ağzı yandı tekrar cesaret edemeyecek gibi görünüyor ama bana da dönmüyor öyle bir durum oluştu

Geri dönerseniz şu andaki halinizden daha fazla mutsuz olacaksınız. Sanmayın ki her şey iyi olacak , eşiniz bu kindarlıkla ,sizden bütün bu günlerin acısını çıkaracak

Malesef öyle ya o sinirlenince yanından defolup gitmek gerekiyor bir gidiyorsun iki gidiyorsun üçüncüye dördüncüye ne saçmalıyorsun diyorsun yani ben öyle yapıyorum. Şimdi de direncim kırıldı

Bir evladin varmis bu koca meraki nedir anlamiyorum. Hemde siddet görürken diyelimki döndun birdaha dayak yemeyeceginin garantisi varmi. Ailemin yanindayim evimi özlüyorum 1 yildir odadan cikmiyorum diyorsun. Gir bir işe calis yeni bir ev kur o evide seversin. sosyal hayatin olsun en onemlisi o cocuga yazik degilmi annesinin siddet gördügünü izleyerek büyüyecek. Zaten kendisi pisman olsa evladini düsünse kendisi gelir özür dilerdi. zaten insan olsa Allah korkusu olsa karisina cocugunun annesine siddet uygulamazdi.Bu sekilde yaparsan herseyi kabul etmis olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…