Eşime olan güvenimi kaybettim

Ailem arkamda durur ama çocuklar işte çok küçük bundan kimseye söz etmedim. Babam emekliye ayrıldı ve elindeki sermayeyi eşime iş kurması için verecek her şeyden habersiz
Bu ucuz bahanelerin arkasına sığınıp kocişini affediceksen uzatma bari beyefendinin siniri bozulmasın

Güven tek kullanımlıktır.Güvenmediğiniz birisiyle hiçbir şey olmamış gibi devam etmek sağlıklı bir davranış şekli değil.

Başta adam nüfus müdürlüğünde mi çalışıyor acaba dedim, ama konu sahibi nerden bilecek arattığını o zaman. Ay Google a x mahallesi dul kadınlar diye yazmamıştır inşallah.
valla o kadar uğraşacaksa ne diyim o azimle elon muska komşu dahi olur marsta.

Bu tipler hep aynı zihniyette. Dul kadınlar duvarları tırmalıyor erkeeek erkek diye, her önüne gelen pis, kıllı, evli çocuklu adamla yatıyor. Midem bulandı.
Sakın ama sakın babanın 1 kuruşunu yedirme. Bir de eli iyi para görürse artık yanında kadın bakma arsızlığına ulaşır. Ayrıca babana yazık değil mi? Onca yıl elin pis herifi daha çok uçkurunu tatmin etsin diye mi çalıştı.

Babanızın emeklerine yazık hem sizi aldatacak birde üstüne tehdit edecek daha kötü olur diye birde utanmadan babanın parasıyla iş kurup başka kadınlara gidecek sakın ama sakın yapmayın

adamın tıyneti belli bellemiştir mahalleden sonra isimleriyle aratmıştır. ben öyle düşündüm en azından..
Evet ya çok mantıklı nedense mahallede kim dul kim değil bilebileceklerini düşünmedim başta. Konu sahibi ve bütün mahalle hakim demek ki konuya

Adamin libido 3 yilda 2 cocuk yapmasindan belli zaten. Mart kedisi gibi tirmalayacak agac ariyor. Gunde 3 öğün yemeğine şap atin yoksa niyet bozuk.

Dul arayan uygulamalar var dul olan kadınlar sanirim isim numara vs bırakıyorlar. Kadin da iffetli olacak erkekte . Iffetsiz kadindan korkulur dul evli farketmez. Adamın yaptığı edepsizce bi durum sünger çek otur ne demek kadin yapılıp yapsa pişman olsa erke sünger çekecek mi aceba. Fingirdeyen kadınlara bakmak bi nebze affedilir de . Ne bilim arayan konuşan adam af edilemez. Konu sahibi durumu babana söyle o adama is kuracağına sana kursun o isi calis kazan mis gibi geçin. Sakin para vermesin baban. Hem seni aldattım hem babanın parasına kondum dedirtme .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…