Eşime olan güvenimi kaybettim

Bu ne ahlaksiz ne gamsiz ne rahat ve ne de bir yüzsüz adam. Yani ne söylesem sığ kalacak. Hissettiklerimi anlatacak kelime türk dilinde yok. Türkçe bu kadar zengin bir dil değil.

Uzatırsan kötü olur diye hem kel hem fodul. Utanıp ne yapacağını saşıracagi yerde bi de tehditler savuruyor.

Siz de daha hala babam para verecekti diyorsunuz. Ne yapacağını şaşıran sizsiniz galiba. Babanızın verdiği parayla bu adamı adam mı edeceksiniz bi de. Ayni şeyi siz yapsaydınız o da babasının parasıyla size iş mi kuracaktı sizce?

Sizin babanızın parasını sizin kocanizi adam etmeye yetmez. Boşuna uğraşmayın.

Madem halihazirda para var. Babaniz size is kursun. Boşayın gitsin. Damat ne alaka.

Valla eger babanizin para yedirmesine göz yumarsanız ahirette iki elimle yakanızda olacağım.

Ailem arkamda durur ama çocuklar işte çok küçük bundan kimseye söz etmedim. Babam emekliye ayrıldı ve elindeki sermayeyi eşime iş kurması için verecek her şeyden habersiz
Hem babam kocama para verecek hem de beni aldatıp uzatma kötü olur diyecek yüzsüzlüğün de bu kadarı yine aldatacak bu arada bu adam sen de yine çocuklar küçük diye devam edeceksin geçmiş olsun

Sert yorum yapmayı sevmiyorum ama sizin gibiler özellikle bunu istiyor gibi geliyor. Hep diyorum bu şerefsizleri sadece kendinize değil ailenize de musallat ediyorsunuz. Siz boşanmazsınız bu belli. Ne yaparsanız yapın. Ama babanızın parayı vermesine müsaade etmeyin. Dul kadın aratmak ne demek ya? Aldatmanın bile bir adabı olur dedirtiyor kocanız insana. Siz bağrınıza basın ama ailenizden uzak tutun bu adamı

Adam sapık farkında mısın ????
Dul kadın aramak ne demek iğrenç zihinli pis bir adamla evlisin. Yarın bir gün annene, kız kardeşlerine bile göz diker böyle iğrenç birisi..
O babayla yetişen çocuklar da öyle olur. Cidden çocuklarınıza bu hayatı mı reva görüyorsunuz??
Kendine biraz saygın olsun çocuklarına saygın olsun boşan o pis adamdan çocukların arkasına saklanma..

Ailem arkamda durur ama çocuklar işte çok küçük bundan kimseye söz etmedim. Babam emekliye ayrıldı ve elindeki sermayeyi eşime iş kurması için verecek her şeyden habersiz

Siz iyi misiniz??? Allah akil fikir versin. Esinin ustune kusasim geldi.

Adamdaki piskinlige bak . Bi de uzatma kotu olur diye tehdit ediyor.

Erkeklerin bedensel iliski yasamasi icin oyle cok sevmesi, askindan ôlmesi vs gerekmiyor. Evli oldugunuza gore bunu biliyor olmaniz lazim. Tanimadigi, yolda gecerken gordugu 1 kadindan da etkilenebilir. Bunlar hayatin gercegi. Burda muhim olan kisinin karakteri ve sadakat anlayisidir. Durusunu ona gore sergiler.

Dul kadın aratmak nedir ya.. bir kadın bosaninca eskort mu oluyor. Terbiyesiz.
Bu aramalardan sonra o adamın suratına dahi bakmam. Bir tutturmussunuz çocuk da çocuk. Sizin güvenmediğiniz bir evlilik ne kadar sağlam ilerleyebilir ve çocuklarin sürekli sallantıda giden evlilik içerisinde büyümesi ne kadar sağlıklı olabilir?

Öncelikle şunu yazacağım çok sinirleniyorum çünkü bu durumlara.3 yılda iki cocuk doğurmak nasıl bir cesaret aceleniz neydi?.Biri ile evlendiniz diye o dünyanın en mükemmel insanı olmuyor.Biraz karşınızdaki insani tanıyıp öyle çocuk düşündeydiniz keşke.Ondan sonra çocuk için herşeye katlanmak zorunda kalıyorsunuz.O çocukların da hayatını kendi hayatinizi da mahvediyorsunuz.Sonra da daha size ne yapmasını bekliyorsunuz.?

boş yere üzme dedi.
Boş yere...Tabi!
Kendinizi aldattı aldatıcak derken aslında önemsemeyip artık sevmeyecepiniz adama saplantılı şekilde bulmayında.
Bu tipi biliyorum devam ediyosak sus, açma konuyu, uzatma, paranoyak oldun iyice, huzur vermiyosun...
Neyse bunları delil olarak tutun.
Aslında bunlarla beraber boşamma davası açıp evden gitmesini isteyin en sağlıklısı bu ama şartlar nedir bilmiyorum.

Ayrıl. Bir de babanın kazandığı helal parayı bu adama yedirme. Ayrılmayacaksan da en azından bu para meselesine mani ol. Adam seni o kadar cepte görüyor ki panik bile yapmamış babasına söyler de babası parayı vermez diye. Normal devam ediyor... Baban o parayı ona vereceğine sizi geçindirir sen de çocuklar büyüyünce gidip çalışırsın. Oturma bu fırsatçıyla aynı evde.

Herşeyi anlat baban gile, baban sana o parayla ev alsın, boşa o sapığı keyfine bak.

Şaka mı
Ödül de mi veriyosun?
Ya hayırlı evlat olun azıcık saf aşık modundan çıkın
Çocuklar bahanesi olmuş sizin kafa yapınız çok farklı
Nice aldatılmalar size
Adamı çerezle macunlada besle ki rezil olmasın gittiği kadına
Sadece ailenize yazık size ve kocanıza değil

hanımefendi adama iş kurduracaksınız. şu an bu rahatlıkta olan adam babanızın bütün birikimini alıp o işi kurduktan sonra iyice tepenize çıkacak o saatten sonra tutabilirseniz aşk olsun. siz iyi misiniz ya? hiç mi yaptırımı olmaz su an tepki vermiyosunuz bir ay sonra verirseniz o tepkiyi adam dönüp bunca zaman ne sustun o zaman kardeşim der. verin tepkinizi kalkın gidin baba ocağına madem boşanasınız yok en azından aile öğrensin kızsınlar burnunu sürtsünler ne bileyim, adama bir şey yapmadığınız gibi bir de babanızın parasıyla iş kurduruyosunuz ya

Son düzenleme:
Siz boşanır mısınız bilmem ama babanız o parayı vermesin, buna sebep olmayın.

Çok üzücü, onur kırıcı. Hele çevrede dul kadın aratması. Affı yok.
Siz de affedemeyeceksiniz. Ama çocuklar küçük gerekçesi ile boşanmayacaksınız da.
Peki sonra ne olacak? Önce ruh sağlığınızı kaybedecek, hayattan zevk almayacak,sonra da çocuklarınızı mutlu bir şekilde büyütemeyeceksiniz.
Yazık olmuş. Hakkınızda hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…