Esime kavusmam icin dua.. Noluur!

Ailelerîn öyle büyük rolü var ki anlatamam. Ben evlenmeden hem aman ailesinden bana ne oglulariyla evleniyom derdim. Ama oyle olmadi. Simdi bile hic baristirma cabasi yok. Kibariyenin dedigi gibi allah bilir neler diyorlar. Zor ve sacma bir durum. Inat, gurur. Ailem dagalicak bu yüzden.

Zaten onlar bizimm yuvamizi bozuyorlar ne anlamixorum biliyormusun biz onun ailesi icin herseyi yapariz da o bizim ailemize geldiginde birsey yapmiyorlar kendi adima konusim ben esimin ailesi icin hersey yaptim bayramda hastalikta dogum gunlerinde hep ben oldum ama esim ne yapti bir arayipda annemin baxramini kutladi annem sordugunda ya anne calisiyor zamani yok derdim yalan soyledim yarali birsey soxlimmi bizim kaynanalarimizda vicdan olsa ogularina birakmaz kendileri gelip birsey ler yapip yuvamizi kurtarirlar ama allah goruxor

cnm yazdıkların çok etkiledi beni peki hala aramadımı ?

allah yardımcın olsun inşallah barısırsınız ve ayrılmazsnız ve bir daha böyle sorunlarınız olmaz hiç vede o evden tasınır daha güzel bir eve gecersiniz.amin :)

evet seninde zor canim ama senin kinde daha biraz daha umit var gibi cunku senin daha bir havta olmus belki arar daha
kizlar elimden gelse sizi ben baristiracam ailelerin yerine ne olacak ya bir aile once arayi yapmaya calismali

evet seninde zor canim ama senin kinde daha biraz daha umit var gibi cunku senin daha bir havta olmus belki arar daha
kizlar elimden gelse sizi ben baristiracam ailelerin yerine ne olacak ya bir aile once arayi yapmaya calismali

Benim uzuldugum ne biliyormusunuz nenesi teyzeleri beni cok seviyorlardi hergun ararlardi ne oldu da 8 aydir kontaklarini kestiler tesekur ederim canim sen ne yapabilirsin ailesi yapmadiktan sonra

Sagolun kizlar. Burdan destek görmek bile iyi geliyor.
Vallah kibariye ben 1 sene boyunca görümcemin ogluna baktim. 3 aylikti o zmn. Annesi ise gitti ben sabahin 6sinda kalkip annelik yaptim. Oglen kaynanam gelirdi isten yine bana kalirdi cocuk. Onun hatrina bile kalkip birinden biri aramadi. Allaha havale ettim ben. Emeklerime yazik. Hadi onlar ayrilmamiz icin arayip sormuyo. Esim gordu benim 1 sene yaptiklarimi. Ama oyle bir kin, nefret, öfke var ki onda aramaz. Suclar durur gittim diye. Gittim de bir sor niyesini. Gecem gündüzüm birbirine karismisti. Uyup saatlerce uyanmamak istiyordum. Kayboldum. Ne yapacagimi ne dusuncegimi de bilmiyorum.. Yorgunum...

Benim uzuldugum ne biliyormusunuz nenesi teyzeleri beni cok seviyorlardi hergun ararlardi ne oldu da 8 aydir kontaklarini kestiler tesekur ederim canim sen ne yapabilirsin ailesi yapmadiktan sonra

bugün dua ettimcanım senin için insallah esinin kalbi yumusar ve yuvasına döner amin

Canim biliyon mu gercekten ister inan ister inanma benim esim de oyle kin gurur ve inat varki aramiyor bak biz nisanliyken kavga ettik ben nyuzugu atim inanirmisin eve gitmis aglamis annesini babasini alip bize geldiler benden ozur diledi simdi niye yapmiyor anlamiyorum onun siniri bana niye aileme birakip gittigim anlatirken bile agliyorum suan evimdeyim kendi evimdeyim o ailesinde kaliyor

evet canim once ailesi yardimci olmasi gerekiyor , peki nenesinlen teyzelerinlen konussan onlar nediyorlar bari onlar baristirsinlar ya , yeter bukadar ayri kalmissiniz boyle olmaz desinler ,

evet canim once ailesi yardimci olmasi gerekiyor , peki nenesinlen teyzelerinlen konussan onlar nediyorlar bari onlar baristirsinlar ya , yeter bukadar ayri kalmissiniz boyle olmaz desinler ,

Yok ya ben yapma gidip sanki onlara yalvariyormus gibi sonucda benimde gururum var ailem var deme

valla canım ben evliyken değilde nişanlıyken yaşadım onları kimse oralı olmadı inan okadar ağırıma gitmiştiki halada öyle içimde uhtedir benm hep hala diorum ALLAHIM bigün göster onlara kıymetimi die..ben bu erkek tarafı ailelelerini hiç anlamıorum artık nie biraz ara bulucu olmaya çalışmıolar nasıl rahat edio içleri...valla bi hocayamı gidip sorsan tatlım bilemedimki şimdi

Bir bilsem canim acaba obur dunyaya nasil hesap vercekler bilmiyorum uyku bana haram oldu 1ayda inanirmisin 5 kilo verdim stressten uzuntuden gozlerimden yas gelmiyor artik

Bugün benimki mesaj atti.. Aksam altida herzamanki yere gel bir sey vericem bir daha asla görmessin sonra dedi.. Biliyorum yüzúgú vericek.. Hakeret edicek.. Defol dicek.. Korkuyorum.. Gitmekte istemiyorum..

Bugün benimki mesaj atti.. Aksam altida herzamanki yere gel bir sey vericem bir daha asla görmessin sonra dedi.. Biliyorum yüzúgú vericek.. Hakeret edicek.. Defol dicek.. Korkuyorum.. Gitmekte istemiyorum..

Git canim konus onunla.birsey sorcam ailen ne diyor bu ise acaba .kiz keske benimki mesaj atsa gel dese hemen giderim konusurum onunla ama yok
Git ve aksam bize yaz ne oldugunu konus onunla anlat herseyi

Bir bilsem canim acaba obur dunyaya nasil hesap vercekler bilmiyorum uyku bana haram oldu 1ayda inanirmisin 5 kilo verdim stressten uzuntuden gozlerimden yas gelmiyor artik

valla tatlım ben normalde çok kolsy kilo alırım ama kolay veremem ozaman o sıkıntıyla bir haftada 5 kilo vermiştim inanamıorum ben hala ah ediyorum ama görüyorumki herşey yolunda onlarda güllük gülistanlık insanlar çok benciller artık gerçekten ALLAHIM sabır versin hepimize..dua et tatlım RABBİM geri çevirmez inş :)

Amin canim hergece dua ediyorum rabbim onun kalbini yumusatsin diye acaba yaralu ne yapti insallah barismistir esiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…