Esime kavusmam icin dua.. Noluur!

Artik üzmiyelim kendimizi! Yeter ya! Bizim bir damla göz yasimiz onlarin umrunda mi? Hayatlarini bizsiz devam ediyorlar! Seviyorlarsa, adamlarsa gelirler konussurlar! Yok olmuyorsa daha fazla ugrasmicam.. Yoruldum..

Ya bu ne bicim aile ne bicim anne evladinin yuvasi bozuluyor o kilini bile kaldirmiyor anneleri var yanlarinda bizi ne yapsinlar

hiç üzülme tatlım
hakkında hayırlısı olsun Allah'ım seni mutlu olanlardan eylesin
ama arkanda durmayacaksa kocan ne diyebilirim ki? maalesef bi senin değil Türkiye gerçeği bu.. böyle erkek ailesiyle yaşama durumlarında adamlara çok görev düşüyor ama seninki dengeyi kuramamış. ben senin yerinde olsam kavga değil de bol bol yüzsüzlük terbiyesizlik yapardım

Ya öyle bir durum ki, yukarimizdalar. Yüzsüzlük yapsam, terbiyesizlik yapsam 1-2 gün, 3 gün bùtün aile ben yok musum gibi davranir, ama aksam yemegi gelir cagirip o sofraya oturturup sana tenezül etmezler..
Nasil bir mantik, nasil bir kari koca iliskisi bende bilmiyorum.. Su an esimin tek dedigi beni birakip gittin o zmn arkasinda dur.. Bu da onun ailesinin sözleri olduguna eminim..

Bizim annelerimiz olsa yemin ederim benim ailem kizim yuvani bozma diyor onlardan ses yok nasil vicdan yuregi sizlamiyor obur dunyaya nadil hesap vercekler bilmixorum

Ölüyorum sanki ya!!! Mesaj atti bugün sen gittin bitti istemiyorum unuttum seni diye.. Serefimle oynuyorsun istemiyorum artik dedi.. Kagit üzerinde evliyiz sadece o da simdilik dedi.. Ya ben ne yapicam? Kal diyemiyorum ama gitmesini istemiyorum!!!

Keske arayip konussaydin be canim erkekler hep boyle anneleri hep onlari soyluyor bak gitti o kadindan sana kari olmaz felan bizimkilerde annelerini dinliyor ne yapcan ben cumadan beri iki goz iki cesme agliyorum ne fayda goruyormu yok yok ben kafama koydum oldircem kendimi o nada mektup yolucam

Ya canim o nasil söz ya?? Öyle seyi aklindan bile gecirme. Allaha sigin. Canina kiysan o aglicak mi? Ne olucak? Annesi yaninda ne yapacak ki? Sen yasa, güçlü dur ki neyi kaybettigini anlasin. O ne yapiyorsa sende öyle yap. Gez, dolas, icin kan aglasada oyle yap. Ama bir daha ölümü düsünme

Canim aciyor ya bilixonmu kalbim agriyor yapamiyorum artik yoruldum artik ya insan bu jadarmi gururlu olur aramaz hadi beni seviyordu bensiz birgun geciremezdi 8 ay gecirdi bensiz ona aklim almiyor seven insan boylemi yapar seven insan karisinin yaninda durur bwn ona dimiyorumki aileni at gorusme ttabiki goruscek ailedi

Benimki yazdi da ne oldu! Kalkmis bana benim bundan sonra evlenecegim kiz fistik gibi olucak, saci beline degicek, ben bagardigimda susup korkuo yanima sokulucak dedi.. Evlendigimizden beni hic mutlu olmamis.. Davulun sesi uzaktan hos gelirmis..
Bu onun fikirleri mi? ailesinin mi bilmiyorum.. Ama canim yaniyor.. Çok yaniyor. Eridim. Tükendim. Ne yapicaz? Nee? Allahim nasil kaldiricam yaa nasil?

Ya bende nefes alamiyorum sanki.. Zor.. O kadar zor ki.. Bugun bayram.. Onu öpüp koklamak varken uzagindayim.. Gurur.. Hep onun yüzünden.. Allahim nolur bir mucize olsun.. Kalbi sevgiyle dolun..

Ya bende nefes alamiyorum sanki.. Zor.. O kadar zor ki.. Bugun bayram.. Onu öpüp koklamak varken uzagindayim.. Gurur.. Hep onun yüzünden.. Allahim nolur bir mucize olsun.. Kalbi sevgiyle dolun..

Amin canim inanirmisin bizim icin dua ettim allahimiza dun bir mucize olsun esim beni arasin ama yok ses yok ne mesaj var ne telefon gurur yapsin bakalim nereye kadar hic mi uzulmuyorlar ya anlamiyorum inanirmisin bugun butun gun agliyorum

Amin canim inanirmisin bizim icin dua ettim allahimiza dun bir mucize olsun esim beni arasin ama yok ses yok ne mesaj var ne telefon gurur yapsin bakalim nereye kadar hic mi uzulmuyorlar ya anlamiyorum inanirmisin bugun butun gun agliyorum

Allah yardımcın olsun Allah esinin kalbini yumusatsın insallah yuvasına dönsün insallah bu mübarek günlerin hürmetine

ağlattın beni, Rabbim tez zamanda yuvanızı aşkla doldurup bir daha sizi hiç ama hiç ayırmasın

eşine buluşmayı teklif edip oturup konuşun olmaz mı ya

ağlattın beni, Rabbim tez zamanda yuvanızı aşkla doldurup bir daha sizi hiç ama hiç ayırmasın

eşine buluşmayı teklif edip oturup konuşun olmaz mı ya
Korkuyorum.. Istemez.. O zmn icim daha çok acir.. Istedigin zaman git istedigin zaman gel olmuyor oyle, benimde gururum var gittin gelme dedi.. Benim sevdigim kizin saci beline degecek dedi.. Bana o hayali mesaj atti.. Belki canimi acitmak icin.. Belki nefret etmem icin.. Ama acidi ya! benim saclarim omuzlarimda, kaybetigimden beri saclarim anca uzadi.. Benim sucum ne?
Bugun oyle zor geciyor ki.. Nefesimi yarim aliyorum.. Ailemleyim ama onun nefesini özledim.. Yüzüne dokunmayi.. Kokusunu.. Gögsünde yatip kalbinin sesini dinlemeyi.. Bosanmak istemiyorum!! Istemiyorum!!

sen onun sülalesine varana kadar çek, ama o senin babanı istemesin
eşinle şahsi sorunun var aslında, eşinin aklı fikri yerinde öyle değil mi?
sorun eşinin ailesine bu kadar çok taviz vermesi.

eşin seni sevseydi, babanla sorunu olmadığı halde '' ben varken gelmesin '' demezdi
seni sevseydi, bu kadar çabuk kesip atmazdı
sen neden hala onu istiyorsun, asıl sorun burada bence?
madem bu kadar şey yapmasına rağmen onu hala isteyecektın, katlansaydın o zaman
her şeyi sineye çekip, herkese oyun oynasaydın, herkese gülseydin,dış kapının mandalının bile sözü geçseydi sana.

Amin canim insallah allahim duyar sesimi bir arasa bayram degil sanki olum benim icin sabahtan beri agliyorum telefon elimde bekliyorum ama yok aramiyor kizlar ne olur dua edinn
Her duamda sana da ediyorum.. Bizim bayramimiz yarim kaldi.. Gülümsemelerimiz yerini göz yaslarina birakti.. Ama bak gör rabbim duyacak sesimizi.. Insallah duyacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…