Esime kavusmam icin dua.. Noluur!

O artik benimle bulusur mu bilmem.. Arasam acar mi onu da bilmiyorum.. Sagol freeware verdigin dua icin. Allah senden razi olsun!

eşler arasındaki sorunlar için sekine duası 19 kez okunuyor. hayırlı olacaksa senin için rabbim kalblerini yumşatsın.

sen keşke dememek için buluşmayı teklif et bence..
oda seviyorsa seni bazı şeyleri göze alsın artık. yüz yüze olunca belki daha iyi olur.
herkesten gizli buluşabilirsiniz. sonrada ayrı ev tutulup direkt çıksanız birde öyle denerdiniz.
Allah hakkında hayırlısını ve güzelini versin

eşler arasındaki sorunlar için sekine duası 19 kez okunuyor. hayırlı olacaksa senin için rabbim kalblerini yumşatsın.

sen keşke dememek için buluşmayı teklif et bence..
oda seviyorsa seni bazı şeyleri göze alsın artık. yüz yüze olunca belki daha iyi olur.
herkesten gizli buluşabilirsiniz. sonrada ayrı ev tutulup direkt çıksanız birde öyle denerdiniz.
Allah hakkında hayırlısını ve güzelini versin
Allah senden razi olsun arkadasim!
Hayirlisi allahtan tabiki herseyin. Sadece bu kadar severken böyle ayrilmak agirima gidiyor. Onun umursamaz tavirlari benim canimi çok acitiyor! Dua'yi okudum. Hayirlisi allahtan artik ne diyim.. Keske bir mucize olsa da arasa persembeden önce keske..

hakkında hayırlısı olsun, gönlündeki hayırlı olup dönsün inşallah sana kardeşim...

Insallah kardesim ama artik pek ümidim kalmadi.. Deli gibi oldum.. Gelmicek.. Aramicak.. Biliyorum

canım yarının ne getireceğini sadece Allah bilir. üzülme demek kolay evet biliyorum ben de kendi durumuma hala çok üzülüyorum ama elden de bir şey gelmiyor... dua et canım Allah hakkında hayırlısı ne olacak ise onu nasip etsin, belki de böylesi daha hayırlı , çok seven bir erkek ailesine ezdirmez sahip çıkardı en baştan! çünkü evlendikten sonra asıl ailesi sen oluyosun. benimki de aynı şeyi yaptı sahip çıkmadı ailesine karşı. öyle adamla ömür mü geçer, ben açıkçası şükretmeye başladım Rabbime. her işte bir hayır var inan ki... seni çok sevse dünya karşı gelse vazgeçmez zaten sen merak etme, kendini yıpratma. Allah yardımcın olsun...

kızlar hayırlı cumalar... İnşallah Rabbim bizi dertlerimizden, sıkıntılarımızdan biran önce kurtarır... Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah...

kızlar hayırlı cumalar... İnşallah Rabbim bizi dertlerimizden, sıkıntılarımızdan biran önce kurtarır... Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah...
Sanada hayirli cumalar canim. Rabbim bu günde insallah bizim dertlerimizi hafifletir. Insallah bu güne umutla baslariz hayirlisiyla! Hayirli cumalar hepinize!

Ölüyorum ben!! Nefes almak canimi yakiyor! Çagresizlikten deliriyorum!
Persembe saat 2de avukatla görüsmem var. Ailem öyle bir ambargo koydu ki, benim ellimi kollumu bagladilar! Esim kapiya geldi konusmaya izin vermediler! Gitti! Gitti ya gitti! O gün bugün bir mesaj bile yok. O gün annesi de ztn yengemi aramis esyalari alin biz bitirdik diye!
Ya keske konusabilseydim!! Esim su an facelerde onu bunu ekliyor. Unutmak icin belki. Bilmiyorum. Belki delirtmek icin. Ama tek bildigim var ben nefes alamiyorum!! ÖLÜYORUM!! Gözümün yasini silen yok! Sacimi oksayan!! Onsuzluk beni mahfediyor!!
Nolur yardim edin! Kücücük bir dua olsa bile nolur benim icin dua edin! Yalvaririm hepinize! Bosaniyorum canim yana yana! Sanki bir damarimi bulmuslar eziyet ede ede canimi aliyorlar! Ölsem bu kadar canim yanmicak ya!! Özlemek? Özlemiyorum ölüyorum!
Onsuz, kokusunu hissetmeden, gözlerine bakmadan deger mi bu hayat!! Sizden yardim dileniyorum! Çünkü ben bir mucize bekliyorum!!
Simdi yazarken bile hiçkira hiçkira agliyorum! Buraya yazmak sacma gelir belki bazilariniza ama anlatacak bir rabbim var derdimi birde burasi! Ya ben onu kendimden çok seviyorum! Benim kalbimi söküyorlar yerinden! Yardim edin!!

ah canim benim , uzulme desem uzulmemek elde deyil , bende cok uzuldum senin bu durumuna okuyunca, anlamiyorum bu buyukler neden sen okadar caresiz ayrilmamayi istemezken daha baristirmaya urasacaklari yerde ayiripta ne kazanacaklar, senin caresizliyini gormuyorlarmi onlar ya yuvayi toplamaya urasacaklari yerde nebicim aileler onlar ya , bak canim dua et barismaniz icin ayrilmamaniz icin dua et insallah bakmisin barismissiniz bellimi olur Allah yardimciniz olsun , hem madem cok seviyorsun canim yaniyor diyorsun neden tel , acipda konusmuyorsun esinle guzel , guzel , anlat ayrilmak istemediyini onu sevdiyini soyle , oda senin gibi dusunurse neden ayrilasiniz yasicak olan siz dilmisiniz canim , ailenede anlat soyle ozelikle annene anlamaya calisir helbet kizini , esin olacak kisi istemesse Allahtan herseyin hayirlisi dersin canim senin icin bende duaciyim ...

ah canim benim , uzulme desem uzulmemek elde deyil , bende cok uzuldum senin bu durumuna okuyunca, anlamiyorum bu buyukler neden sen okadar caresiz ayrilmamayi istemezken daha baristirmaya urasacaklari yerde ayiripta ne kazanacaklar, senin caresizliyini gormuyorlarmi onlar ya yuvayi toplamaya urasacaklari yerde nebicim aileler onlar ya , bak canim dua et barismaniz icin ayrilmamaniz icin dua et insallah bakmisin barismissiniz bellimi olur Allah yardimciniz olsun , hem madem cok seviyorsun canim yaniyor diyorsun neden tel , acipda konusmuyorsun esinle guzel , guzel , anlat ayrilmak istemediyini onu sevdiyini soyle , oda senin gibi dusunurse neden ayrilasiniz yasicak olan siz dilmisiniz canim , ailenede anlat soyle ozelikle annene anlamaya calisir helbet kizini , esin olacak kisi istemesse Allahtan herseyin hayirlisi dersin canim senin icin bende duaciyim ...
Sagol canim destek verdigin için. Bunlari yazman bile bana öyle büyük destek veriyor ki.. Esim bu kez gururuna yenilyor galiba, yada ailesinin baskisina.. O sadece sen beni biraktin ben ailemi birakamam diyor simdilik.. Cani yaniyor, özlüyor, çok seviyor belki ama bunlarin hiç birini bana söylemiyor.. Büyükler kapilari kapatilar aslinda. Benim karsimda iki yol yok sanki, ben o eve dönmem, esim o evden ayrilmayi göze almasi lazim su an, su sartlarda almaz biliyorum. Yani o yol kapali. Öteki yol ise ayrilmak. O yol açik, tasli, dikenli, o yolun sonunda nasil çikarim onu bilmiyorum ama o yol var.. Öteki tarafta yol diye bir sey kalmadi.. Yorgunum, bitkinim, cagresizim..
Rabbime siginiyorum bol bol, bana dualarinda destek oldugun için allah senden razi olsun!

Sagol canim destek verdigin için. Bunlari yazman bile bana öyle büyük destek veriyor ki.. Esim bu kez gururuna yenilyor galiba, yada ailesinin baskisina.. O sadece sen beni biraktin ben ailemi birakamam diyor simdilik.. Cani yaniyor, özlüyor, çok seviyor belki ama bunlarin hiç birini bana söylemiyor.. Büyükler kapilari kapatilar aslinda. Benim karsimda iki yol yok sanki, ben o eve dönmem, esim o evden ayrilmayi göze almasi lazim su an, su sartlarda almaz biliyorum. Yani o yol kapali. Öteki yol ise ayrilmak. O yol açik, tasli, dikenli, o yolun sonunda nasil çikarim onu bilmiyorum ama o yol var.. Öteki tarafta yol diye bir sey kalmadi.. Yorgunum, bitkinim, cagresizim..
Rabbime siginiyorum bol bol, bana dualarinda destek oldugun için allah senden razi olsun!

aynı durumdayız sanırım ama ben boşandım tam 9 gün önce....allah yardımcımız olsun merhametini üstümüzden eksik etmesin...

artık ben de vazgeçtim , dualar da getirmedi... demek ki beni hiç mi hiç sevmemiş... ben öyle sanmışım. kendisinin ve ailesinin sayesinde insanlara güvenimi kaybettim. Allah her neye müstehak iseler başlarına versin tez zamanda, dilerim Rabbimden ben de görüp duyayım dünya gözü ile... canımı nasıl yaktılar ise ne eksik ne fazla aynısını versin Allahım başlarına , o bana yeter...

Okudum çok üzüldüm. Hç mi gelişme yok..sen adım atsan eşine düzelir belki dualarmdasn

Ya aynen taneme katiliyorum.Bence sen gurur yapmaktan vazgecmelisin.Eger esin iyi biriyse,onunla mutluysan ara onu.VALLAH ben olsam yapardim,bugune kimi hep bu insan icin bunu yapmaya deger mi diye dusunerek gururu mu bir yana birak adim attigim olmustur,onlarinda bana karsi adim atigi olmustur.Hic birsey senin ailenden mutlulugundan önemli degil.Herkes icin yapmiyorsun ki bunu.Bu defa sen adim atarsin,baska bir vakit o atar.Belki dualarin kabul olmustur sadece senin kucuk bir adim atmana kalmis ve bundan sonra sizi mutlu gunler bekliyor olabilir.Sence denemeye degmez mi? :-)

Allah hakkinda hayirlisini versin arkadasim, cok üzüldüm yazdiklarina.
Istemeye istemeye yuvani dagitiyorsun resmen, hatta ailelerinizin zoruyla.
Tamam aile biyerde cok önemli, sözleri nasihatleri dinlenmeli, fakat ben bu kadar severken
ve esimle kisisel sorunum yokken ne onun ailesine ne kendi aileme kulak asardim.
Önce KENDI AILEM! Bi yuva kolay mi kuruluyor, ne emekler harcaniyor...
Her ikiniz de doldurusa geliyorsunuz gibime geliyor bana.
Lütfen gururunu yen ve esini son kez al karsina, neden evi terkettigini sakinlikle anlat,
ikna etmeye calis su saatten sonra o evde durmanizin asla huzur getirmeyecegini.
Gerekirse 2 kapi öteye tasinmayi teklif et, ama ayni cati altindan kurtulun artik.
Evliliginizi ancak bu kurtarir.

Son düzenleme:
Bende dun onu gordum o beni gordumu bilmiyorum ben otobus duraginda beklerken arabaylan gecti ne olcak bizim halimiz bilmiyorum daha bosanmadan hemen eski sevgilisiyle mesajlasmak yuh yani biz yapsak adimiz cikar bazen kendime kiyasim gelir sonra ailemi dusunup vazgeciyorum ama cok yoruldum gercekten
Kizlar suan bende esimden ayriyim ve annemlerde kaliyorum sorun hep aileler nedense erkekler daha dayanikli oluyorlar cunku onlarin yaptigi hicbirsey ayiplanmiyor dua ismi vermek yasakmi bilmiyorum .ama yusuf suresini gece yarisi hergun niyet edip okuyun inanin cok etkili bi sure 41 gece okumak iyiymis . Insallah hepimiz atlatiriz bu durumu Allah yardimcimiz olsun..

Rabbim hepinizden razi olsun bir kere!!
Ben esimle allahima sükürler olsun baristim!! Su an beraber degiliz, yani hala ailemleyim ama hepinizin dualari sayesinde yüregi yumusadi! Su an her gün arayip soruyor, seviyor, en önemlisi ev ariyor beraber olmamiz icin! Allahima binlerce kez sùkürler olsun!
Rabbim dua eden bütün kardeslerimin hakkinda hayirlisini nasip etsin, cagresiz birakmasin insallah!! Size ne kadar dua etsem azdir!! Allah hepinizden tek tek razi olsun! NOLUR HAKKINIZI HELAL EDIN BANA! Hepinizin duasi var üzerimde, nolur helal edin!

Rabbim hepinizden razi olsun bir kere!!
Ben esimle allahima sükürler olsun baristim!! Su an beraber degiliz, yani hala ailemleyim ama hepinizin dualari sayesinde yüregi yumusadi! Su an her gün arayip soruyor, seviyor, en önemlisi ev ariyor beraber olmamiz icin! Allahima binlerce kez sùkürler olsun!
Rabbim dua eden bütün kardeslerimin hakkinda hayirlisini nasip etsin, cagresiz birakmasin insallah!! Size ne kadar dua etsem azdir!! Allah hepinizden tek tek razi olsun! NOLUR HAKKINIZI HELAL EDIN BANA! Hepinizin duasi var üzerimde, nolur helal edin!

Konu çok eski biliyorum ama şuan 2 aydır eşimle ayrıyız ailemin yanında kalıyorum.. ve onun ailesi yüzünden ayrıyız konu çok uzun bana sen haklısın derken bi anda sırt çevirdin sin ayrılmak zor seni seviyorum ama bitirelim dedi ama dava falanda açılmadı hiç aramiyor delirmek üzereyim önerebileceğiniz dualar varmı başka .. çok dualar ediyorum ama hala ses yok

X