eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzellik uzmanıyım dediği de 1 ay kuaförde çıraklık yapıp kesilen saçları süpürmüştür
Halk eğitim de 1 aylık kurs,hop güzellik uzmanıyım Eğitim ne ? İlkokul. Asalak bir yasam,banka kartını bile erkek arkadaşı çıkarmış. Eşim diyor ne eşi..İmam nikahı diye nikah mi var ? Muhafazakar gözüken ama her turlu halti yiyen kesim,zinayi ört pas etmek için adına imam nikâhı diyor. Imam nikahi,RESMİ NİKAH sonrası yapılır.

Evet resmi nikahla eş olunuyor
Kendiniz diyorsunuz karı koca GİBİYİZ diye. Gibi sadece işte

İmam nikahı ile evli olmayı normalleştirelim o zaman?Bu kanunen de yasak,birlikte yaşamak ve imam nikahlı yasamak apayrı eylemler,konuyu saptirmayin.

Yan hesap?

Öyle birşey yok. Birlikte yaşayabilirsiniz ama kanunlar önünde eş değilsiniz. Ayrilsaniz hiçbir yasal hakkınız yok mesela. Birlikte yaşamaya asla karşı değilim ama bu birlikteliği "karı kocayiz" diye neden yutturmaya çalışıyorsunuz?

Ben de erkek arkadaşımla beraber yaşadım bir süre ama evet resmi nikâhsız karı koca sıfatıyla tanımlanmazsınız. Sonra evlendik karı koca olduk. Burada eleştirilen hayat tarzı değil.

Bende erkek arkadasimla yasamistim, su an resmi nikahli evliyim. Sevgiliyken "Kari koca gibi" olunuyor, evlilik baska sorumluluklar demek. Sizin meseleniz ayri, arada kaynarsiniz.

Isteyen istediği ile yaşar,buna kimsenin bir sey dediği yok. Adına imam nikahlı kocam diyemez. Imam nikahi diye bir nikah yok.

Bu düşünceleriniz gercekten çok sacm herkes resmi nikah yapmak zorunda değil. Bir imza ile eş olunmuyor. Çoğu kişi resmi nikahlı ayrı yatıyor arkadas gibi
Geceleri rahat uyumak için kendine bunları mı söylüyorsun:d
Sevgili ile birlikte yaşamak ayrı evlenmek ayrı :d ikisi de normal ikisi de taban tabana zıt:d

resmi nikah yapmak zorunda değilim sonucta resmi nikah olunca bağımlı oluyorsunuz benim tercihim bu sekilde . 7/24 yanyanayız. Bazısı resmi nikahlı fakat evde arkadas gibiler böyle mi eş olunuyor insan nasıl hissediyorsa öyle der sizlerde saygı duymak zorundasınız bence.

Beni ilgilendirmeyen nikahın ,birlikte yaşadığın kişi ve gizli çıkartıp sonra burda fikir sorduğun kredi kartı adres bilgiside var.şimdi git aslan sevgiline paranı daha fazla yemek için senden gizli kart çıkartımm diye itiraf et

Hem nikaha gidiyorlar, hemde sanki cok normalmis gibi yeni gelini övüyorlar

Sayın suarslan :d güzellik uzmanı misiniz :d

Sen erkek arkadaşın ile yaşıyorsun,o senin kocan değil. Nerde aile cüzdanın? Sevgilim ile yaşıyorum de geç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…