Eşim...

17 aylik sayilir. Eline catali verince agzina goturup yiyor ama kasikla yiyemiyor henuz. Ben denemedim acikcasi cunku sivi seyleri etrafa sacip oynamayi cok seviyor.

Haha, dogru, çorba ile bir ara bizimde basimiz dertteydi. Her yer kirleniyordu.
Biz çözümü bardakta bulduk. Corbayi bardaga koyuyoruz, öyle kendisi içebiliyor. Bilmiyorum, kim bilir sizede faydasi olur.

Haha, dogru, çorba ile bir ara bizimde basimiz dertteydi. Her yer kirleniyordu.
Biz çözümü bardakta bulduk. Corbayi bardaga koyuyoruz, öyle kendisi içebiliyor. Bilmiyorum, kim bilir sizede faydasi olur.
Bardaga da elini sokuyor :) bizimki biraz su delisi. Sirf bu yuzden sutunu bile kasikla iciriyorum inanir misiniz? Biberonu da birakti. Eline verip icecegi gunleri dort gozle bekliyorum

Duygularımı daha iyi ifade edemezdim sanırım. +10000

Amin canım inşallah. Hep ettiğim bir dua var herkes kalbinin ekmeğini yesin. Ama hep kötüler mutlu. Kimbilir belki ben de kötüyümdür.

Bardaga da elini sokuyor :) bizimki biraz su delisi. Sirf bu yuzden sutunu bile kasikla iciriyorum inanir misiniz? Biberonu da birakti. Eline verip icecegi gunleri dort gozle bekliyorum

Hahaha, onu bizimkisi halen yapiyor. Biz hep engel oluyoruz, yapmamasi gerektigini uyariyoruz. Biberonu niye birakti? Hiçmi içmiyor? Bizimkisi süt içmesi azaldi fakat halen içiyor. Gerekirse özel biberonlar var ya, hani su vermek için, ondan kullan, eger bardak ile zor içiyorsa. Öyle kasik ile süt vermek zor is ya.

Bu arada konuyu sulandirdik baya, af ola.

Uzmeyin beni nolurr..Kim hak eder hangi insan.
Kesinlikle hak etmiyorsunuz tabiki..Neyiniz eksik olabilir mümkün mu..
Allah bir cikis kapisi gostersin sadece bunu dileyebiliyorum sizin icin..Git demesi kolay diyebilirsiniz haklisinizda belki ama her gun azap cekmektense diye düşünüyor insan...
Bziim de cok sorunlarimiz oldu ama esim degisti,baba olduktan ve olgunlastiktan sonra..Belki icindede vardi bilmiyorum yalniz o sekilde nasil devam ederdim bilmiyorum..
Cocuk olmasa belki daha kolay
Şunu da belirtmek isterim size icime yuregime dokundugunuz için oda...
Ben kucuk yasta annesi ve babasi ayrilmis bir cocugugum..Evimizde dayak hakaret alkol vardi..Babam anneme çok cektirdi. Annem kaçıp kaçıp geri geldi bizim ıçin.
En sonunda dayanamadi ve ben ilkokuldayken gitti gelmedi...
Ama babamin yasattiklari ne annemden nede bizim uzerimizden seneler gecmesine ragmen silinmedi...Annemin psikolojik sikintilari ve su yaşımda evli olmama ragmen hala deli gibi babam dan korkan ben...
Tum insanladan korkan ben..Cok iz birakti bizde silinmiyor kesinlikle..Yas kac olursa olsun pesinizi birakmiyor...Tum iliskilerinizi etkiliyor...
Evlilik maalesef sadece kari koca arasinda yasanmiyor...

Amin canım inşallah. Hep ettiğim bir dua var herkes kalbinin ekmeğini yesin. Ama hep kötüler mutlu. Kimbilir belki ben de kötüyümdür.

İnanmıyorum o söze.
Hatta hayatımda duyduğum en salak söz. :)

Kimse kalbinin ekmeğini yemiyor.
Nerede bencil, iki yüzlü, art niyetli, dengesiz hepsinin işi yürüyor.
Haaa kalıcı mı değildir. Başka yerden çeker ama anlar ama anlamazlar.
O başka.

İyiler de bu dünyada rahat etmiyor ne yazık ki..
Ahireti bekliyor mutluluk için.

Allah aşkına böyle düşünme sakın.
Yeterince haksızlık görüyoruz, bari kendi kendimize haksızlık etmeyelim.

Bize böyle düşündüren adam olamayan adamlar yok mu ahhh!
Hep onların suçu..

hep denilen laf sevgiliyken böyle değildik...
sevgiliyken sadece birbirimizle evliydik.
eş-resmiyete dökülünce geçtim aileyi sülalecek evleniyoruz..erkekler ne olursa olsun kabul edemıyor ailesine laf edilmesini haklı da olsan.hep saygıyla baş önde beklenecek ki adamlarımız,paşalarımız mutlu olsun. kadın ne düşünmüş ne yaşamış önemli değil.
bence sorun onun ailesiyle konuşmayı bırakman ve uzak durman.karşıdan da dolduruluyorsa işin içinden eşinde çıkamıyor.hırsını hıncını birtek senden alabiliyor.

Evet baya kaynak yaptik araya :) biberondan midesi bulaniyor. Suluguyla verince de iki yudum alip birakiyor. Bana baska care kalmiyor yani

İnşallah bir gün hepsi geçti artık mutluyum diye konu açabilirim, açabiliriz iyi ki varsın...

İnşallah bir gün hepsi geçti artık mutluyum diye konu açabilirim, açabiliriz iyi ki varsın...

Öyle bir konu açmak benim de en büyük hayalim oldu hahaha :)

Neden acaba

Hatta daha kötüsü ben başka mutsuzluk akan konu açmayayım da çok mutluyummmm
konusu eksik kalsa da olur..

Sarıl oğluşuna, o yokmuş gibi takıl bir süre canım.
Kendine yüklenme. Sorun sende değil.
Görseydim tarafsızca sen de şunu düzelt derdim inan.
Bak ben kusursuz bir kadın değilim zehir gibi dilim var mesela..
Ama sen çok masumsun. Kıyamam..
Üzülme olur mu?
Sen de iyi ki varsın..

Bence devasa aşkınız bu konuya ait değil belki kötü niyetli yazmadınız ama şu mübarek günde karşınızdakini düşünmeden empati yapmadan sizinle kıyaslamanız çok yanlış oldu.. Eşinizle mutluluklar dilerim Rabbim her daim iyi etsin ama örnek verirken dikkatli olalım bence.

Rabbim mübarek günün hürmetine sana hayırlı bir kapı açacak inşallah inanıyorum kuzum iyi olacaksın bugünler de geçecek Sen her daim mutluluğu hak ediyorsun her daim fedakar, cefakar kendi gibi yüreği güzel dostum

Allah razı olsun benim canım. Iyi ki sizler varsınız yoksa ben ne yapardım...

Seni okdr iyi anlıyorumki aynı benm gebeligimde sorunluydu cok ugrastım bebişim saglıgı icin cok sükür dgdu sag salim iyiki var ama okulum vardı stajım vardı habire ayaktaydım baya bebek bakımında zorlandım annem geldi gorumcem geldi bakdılar saolsnlar staja basladım smdıde bana yardımcı okuyorlar ama soylene soylenee bıkdık okulundan dycejler yakında bıkdılar bebek bakımından halbuki sen bitir biz bakarız demislerdi ama yok cok uzukuorum esimle dun daha bu yzden kavga eddik sıkıldım yoruldum artık dedm bagırdım agladım oyle sakinlestrdi beni tamam bende hata dye cunku oda bana hic yardım etmez cok zor isler cidden ya

Gercekten şu mübarek gunun yazdiklarimizla uzaktan yakindan alakasi ne anlamadim..
Ayrica evet kotu niyetli yazilmis bir yazi asla degil heleki amacim esiyle kiyaslamak mumkun bile değıl...
Yazdiklarima gelecek olursam aramizda devasa filmlere konu olacak bir ask yok sadece esim yapması ona yakışanı yapti..Evlilik bunu gerektirir..Tamam herkesin evliligi dort dortluk degil ama karni burnunda kadina destek cikmayip ailesinin evine birakip simdide kizin ailesinin yuzune bakmayan erkek sayisi da sanildigi kadar cok degildir...Hayatta normal evlililiklerde yaşanıyor..Konu sahibi nin kendi hayati...Çalisan parasini kazanan evi cekip çevirebilecek gucu oldugunu yazdigi icin bende bu adami cekmek niye..Kendisine yaptigi en buyuk haksizlik bu..Sonraki mesajimdada annesi babasi kucuk yasta ayrilmis bir cocuk oldugumdan bahsettim..
yıllar gecsede izleri silinmedi..Belki anne ve babam medince ayrilsa bu kadar iz bırakmazdı hayatimda yasananlar...Konu sahibi sadece kendini dusunmemeli cocugu bu huzursuzluk icinde yasayarak ne kadar saglikli bir birey olarak yasayabilir...
Kusura bakmasin ama şunu da soylicem evet burada ıstediği kadar yazabilir şu oldu bu oldu haketmiyorum vs vs yine evinde esi ile basbasa kalacak olan o..Biz burda onu anlariz dinleriz bi nebze rahatlayiriz ..Ama cozum mu??Hani kalici çözüm??
Lutfen yazdiklarim baska yere cekilip prim yapilmasin...
Şu mubarek gunde Allah herkesin derdine çare ve evine huzur versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…