Eşim ve geçmişi

ruhsar123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
24
-1
30
Öncelikle merhabalar benim bi sıkıntım var ve sorabileceğim kimse yok bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi şöyle 7 senedir evliyim ve eşimin geçmişine dair bişeyleri yeni öğrendim eşim evlenmeden 4 yıl önce bir kadınla beraberlik kurmuş fakat sevgili gibi değil sadece düşüp kalkmış ve karşı tarafta gayet bu durumun farkında kabul etmiş sorun şu ki eşimin bu kadınla yazışmalarını gördükten sonra eşime bakış açım değişti şimdi içinizde bağzı insanlar şunu diyecek biliyorum geçmişi geçmişte kalmış herkes hata yapar fakat evlenirken bana bunları yaşadığını anlatmış olsaydı evlenmezdim eşimin tamamen farklı bir yüzünü gördüm ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sorun şu eşim bu hesabı biz evlenmeden 3 sene önce kapatmış fakat geçen sene açıp bi numaraya ve bi kıza bakmış ben bunun peşine düşüp hesap sormalımıyım yoksa hiç görmemiş gibi mi yapmalıyım bilmiyorum şu anda yolunda giden de bir evliliğim var ve baktığı numara yı kontrol ettiğimde şu an kayıtlı değil fikirleriniz benim için önemli..

Erkekler bu tur seyleri tatminsizlikten yaparlar cinsel hayatiniz sallantidaysa onda gordugunu veya yasadigini yeniden aramis olabilir benim dusuncem 1 2 hafta biraz gozlemle o numarayla alakali telefonunda bisey var mi falan kontrol et bisey bulsan da bulmasanda bu sure sonunda tum ciddiyetinle bu konuyu ondan anlatmasini iste ve unutma ki ortada bir şey varsa bile erkek her zaman İNKAR eder ona gore hareket et kimse vazgecilmez degil seni onu kaybetmekten korkuyormus gibi gormesine izin verme

Fakat durum şu şekilde ben yeni gördüm fakat arattığı numaraya geçen sene bakmış ben bunu facebookun hareket dökümünden gördüm fakat evliliğimiz içerisinde yaptığı için rahatsızım

Fakat durum şu şekilde ben yeni gördüm fakat arattığı numaraya geçen sene bakmış ben bunu facebookun hareket dökümünden gördüm fakat evliliğimiz içerisinde yaptığı için rahatsızım
Suphelendigin bir durum var mi bilmiyorum ama belki 1 yil oncesinde gorusmuslerdi bilemeyiz seni iyi anliyorum ortada bir sorun varsa bile 7 yilini vermissin belki cocugun bile var konduramayabilirsin bu konuyu unutmayi tercih edebilirsin ama yeniden suphelendigin bir sey olursa arastirmani isterim ve lutfen eger esinden bagimsizligin yoksa birikim vs bir seyler yap az da olsa bagimsizligini sagla bu devirde ne olacagi belli olmuyor mutlu bir evliliginiz varsa her seyi asarsiniz ama tamamen yuzde yuz guvenme

Şöyle daha önce de böyle birşey yaşadık zaten güven problemimiz vardı fakat ben affedif herşeyin üzerini kapattım amaa ara ara telefonunu kurcalarım tamamen tesadüfen öğrendim evet bir kızımız var herşey yolunda gidiyor du aslında birden çok farklı şeylerini görmek beni çok üzdü

Şu an hala o kadınla konuşuyor mu? Konuşmuyorsa, sizi aldatmıyorsa adamın geçmişi asla sizi ilgilendirmez. Kaç yaşında evlendiniz bilmiyorum ama o yaşa kadar adamın hayatında siz yoktunuz istediğiyle yatmış olabilir. Üstelik geçmişini, kiminle yattığını size anlatmak zorunda değil o onun özelidir.
El değmemiş erkek arayanı da ilk kez duydum

Düşüp kalkmış ne demek ya bari biz kadınlar olarak bu çirkin tabirleri bıraksak artık.

Eşinizin size geçmişini anlatma yükümlülüğü yok ki, bekar bir erkek olarak yaşadığı ilişkide bir sıkıntı göremedim. Hesaptan arattığı kişi de eskiden ilişki yaşadığı hanımefendi mi? Değilse iki konu arasındaki bağlantı nedir?

Tam olarak okumamışsınız bu bir ikinciye de gelirsek evet el değmemiş erkek arıyorum çünkü öyle bi kadınım bu tercih meselesi mesajı sonuna kadar ya okumadınız yada anlayamadınız başta öğrenmiş olsaydım evet evlenmezdim fakat şu an geçmişini irdelemiyorum benimle evlilik sürecinde yaptığı için bi çıkış arıyorum yorum yapmak için yapmayın lütfen

Evet mesajı benim gibi birkaç kişi daha anlamamış çünkü 7 yıllık evlisiniz ve eşiniz taaaaa sizinle evlenmeden 4 yıl önce birisiyle yatmış gibi anlaşılıyor???

Bu durumda ne yapman gerektigini kimseye sormaman lazim maalesef gunumuzde bu olaylar cok fazla dedigim gibi sana sadece bagimsizligini sagla diyebilirim

Bu durumda ne yapman gerektigini kimseye sormaman lazim maalesef gunumuzde bu olaylar cok fazla dedigim gibi sana sadece bagimsizligini sagla diyebilirim
Atanamamış bir öğretmenim maalesef o kadar çıkmazdayım ki hiç tanımadığım insanların fikirlerine ihtiyaç duydum objektif bakabilmeleri açısından

Atanamamış bir öğretmenim maalesef o kadar çıkmazdayım ki hiç tanımadığım insanların fikirlerine ihtiyaç duydum objektif bakabilmeleri açısından
Ozel kurumlarda bile olsa calisin veya ozel ders verin bu surede de kpssye iyice hazirlanin ogretmenlik cok kutsal bir meslek ogretmeni de ogretmen yetistiriyor kafanizi dagitin bir seylerin ucundan tuttuktan sonra karar verin hayat bir seyleri ertelemek icin cok kisa sizin icin en iyisi olur umarim

Eee yaşamışsınız affetmişsiniz zaten? O yüzü yeni görmediniz ki. Görüp gözlerinizi kapatmayı tercih ettiniz. Ve evet muhtemelen yine bakmış evlilik birliği içinde, umarım görüşmemiştir

Eğer işin sonunu boşanmaya götürmeyeceksen hiç suyu bulandırma.
Bana sorarsan eşimin benden önce ne yaptığı beni hiç ilgilendirmez. Valla zaten hayat yeterince zor bi de benden öncesine bakarsam ohoooo çekilmez.
Eğer bir yanlışını görmediysen gizli bir konulma,mesajlaşma,farklı bir telefon vesaire kapat konuyu

Bakis aciniza saygı duymakla beraber eşinizin geçmişte bir kadınla beraber olması bir hata değil. Bunu anlatsaydı evlenmezdim demeniz sizin dünya görüşünüzü gösteriyor. Buna saygı duymalıydı.

Bu konudaki hassasiyetinizi bilmiyor muydu? Biliyorduysa saygısızlık etmiş. Bu konuda kizabilirsiniz. Ama bir numarayı aratmış olması da muhtemelen meraktandır. Takipte kalıp farklı bir eyleme geçmesi durumunda ben bunu kabul edemem diyip boşanma davası açabilecek cesaretiniz varsa konuyu dibine kadar desebilirsiniz. Yoksa iyi giden evliliginizi çıkmaza sokmayın derim.

Eee yaşamışsınız affetmişsiniz zaten? O yüzü yeni görmediniz ki. Görüp gözlerinizi kapatmayı tercih ettiniz. Ve evet muhtemelen yine bakmış evlilik birliği içinde, umarım görüşmemiştir
Yaşadığım cinsel bir birliktelik değil o yüzden affettim gözlerimi de kapatmadım aksine daha çok açıldı umarım görüşmemiştir

Evlenmeden önce tabiki konuşuldu ben çok açık bir insanım açık açık da eşime ne istediğimi ne istediğimi dile getirdim aslında ama o o dönemde bunları anlatmadı bi yere kadar da tamam geçmiş beni alakadar etmez ama geçmişi bu güne taşıyorsa büyük sıkıntı kimse vazgeçilmez değil tabiki somut anlamda bişey görmediğim için çıkmazdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…