Eşim tarafından aldatıldığımı düşünüyorum..

Ben daha da utanç verici bir şey söyleyeyim o halde, yatakta mı gördün bizi dedi. Şu başıma gelenlere inanamıyorum. Rabbim imtihanın da hayırlısını nasip etsin en çok da eşin…
Sadece yatakta mı görünce okey aldattı deniliyor? Yani en çok neye üzülüyorum biliyor musunuz bende çocuğumuz olsun diye uğraşıyorum tüp bebekle sizde yıllarca beklemişsiniz tam da oldu derken bunu yaşatması affedilemez bir duygu. Kendini kesinlikle ispatlaması lazım öyle hesap silmelerle olmaz.

Bişeyleri varki korkuyor illa dediğiniz gibi aldatmak yatakta yakalamakla olmuyor ama zaten davranışlarıyla belli etmiş eşinizde farkında bi mesaj görüp direk boşanma davası açacağınızı bence insegramı yeniden yükleyin illa eve gelicek silinen mesajlara bakın eşiniz silicektir ve geri yüklenebildiğini bilmiyor sanmıyorum erkekler onu bilmez , ama sadece siz sağlığınıza karnınızdaki bebeğinize odaklanın üzülmeyin yıpratmayın kendinizi o kaybeder
Ama şu an bu durumdan da haberdar, yani instagramı indirmeyi mesajları tekrar yüklemeyi istediğimi biliyor ve evden çıktı hatta defoldu gitti. Şimdi kalıcı olarak yok etmez mi?
Boşanmaya karar verme sebebim, söylediği hiçbir şeyin akla mantığa yatar yanı yok. Bu kadar telaş ve korkusu da bir yerde itirafta bulunmaktır

Sadece yatakta mı görünce okey aldattı deniliyor? Yani en çok neye üzülüyorum biliyor musunuz bende çocuğumuz olsun diye uğraşıyorum tüp bebekle sizde yıllarca beklemişsiniz tam da oldu derken bunu yaşatması affedilemez bir duygu. Kendini kesinlikle ispatlaması lazım öyle hesap silmelerle olmaz.
Ben nihayetinde bir insanım ve kimsenin kimseden üstünlüğü yok, ama bakıyorum kendime bir düşünüyorum, biz onunla flört ederken bile benimle tanışıp konuşmayı isteyen hatta niyeti evlenmek olan başka erkekler vardı, biz birbirimizi seçtik ve evlendik. Çocuk çocuk dedi sonunda nasip etti Rabbim, şimdi bu bana reva mı?

Ama şu an bu durumdan da haberdar, yani instagramı indirmeyi mesajları tekrar yüklemeyi istediğimi biliyor ve evden çıktı hatta defoldu gitti. Şimdi kalıcı olarak yok etmez mi?
Boşanmaya karar verme sebebim, söylediği hiçbir şeyin akla mantığa yatar yanı yok. Bu kadar telaş ve korkusu da bir yerde itirafta bulunmaktır
Doğru söylüyorsun keşke onu demeseydin insegrmanı geri yükle ve ver bana incelicem deseydin o zaman bütün kanıtları sildiği için evden gittiğinde tamam diyip verecekti telefonu elinden aldığınızda söyleseydiniz ama işte insanın aklına o an gelmiyor size hak veriyorum benimde belki o an gelmezdi

Doğru söylüyorsun keşke onu demeseydin insegrmanı geri yükle ve ver bana incelicem deseydin o zaman bütün kanıtları sildiği için evden gittiğinde tamam diyip verecekti telefonu elinden aldığınızda söyleseydiniz ama işte insanın aklına o an gelmiyor size hak veriyorum benimde belki o an gelmezdi
Her şey üst üste gelince ve bir yandan hamilelik sanıyorum idrak yetimi de kaybettim. Bir de hep bir bağırma halinde arayayım konuş istersen diye. Ben de rezil olmak sana yakışır diyebildim elim ayağım da boşaldı işte

Ben nihayetinde bir insanım ve kimsenin kimseden üstünlüğü yok, ama bakıyorum kendime bir düşünüyorum, biz onunla flört ederken bile benimle tanışıp konuşmayı isteyen hatta niyeti evlenmek olan başka erkekler vardı, biz birbirimizi seçtik ve evlendik. Çocuk çocuk dedi sonunda nasip etti Rabbim, şimdi bu bana reva mı?
Bizde istesek konuşuruz neyimiz eksik? Evli olduğum halde hala platonik olan biri var asla rahatsız etmiyor ama biliyorum beni sevdiğini. Bu erkeklere ne oluyor belirli bir yılı doldurunca evliliklerinde. Üstüne üstelik hayallerinizi tam yakalamışken. Gerçekten hamile karısını üzdü değer miydi ya kafasını gitsin vursun bi yerlere şimdi. Bi de bizi saf falan zannediyorlar nasılsa söylediğime inanır gibi mi düşünüyorlar acaba

Bu bilgi için teşekkür ederim, eve geldiği an telefonu aldım elinden ama o benden önce davrandı, hesabı silmiş. Ben iptal et’e bastım olmadı. Artık gerçekten başım çatlıyor ağrıdan, ne yap et indir ve yükle dedim. Ben bilmiyorum sildim gitti bir şeyler deyip telefonu elimden aldı. Sonra çıktı gitti evden.
Sanırım anlamışsınızdır artık. Mesajları hatta uygulamayı panikle silmesi eşinizin masum olmadığını kanıtlıyor.
Aldatılmışsınız bu kesin de boşanmayacaksanız çok da yüz göz olmayın. Sonra iyice yüzsüzlüğü eline alır

Her şey üst üste gelince ve bir yandan hamilelik sanıyorum idrak yetimi de kaybettim. Bir de hep bir bağırma halinde arayayım konuş istersen diye. Ben de rezil olmak sana yakışır diyebildim elim ayağım da boşaldı işte
Ama bisey söyliyim mi illaki kokusu cıkıcak bu durumun bir kadın eğer şüpheleniyorsa yanılmaz onada inanıyorum ben eve geldiğinde muhattap olma bi süre bence konu zaten kendi kendine açılacak yeniden

Bizde istesek konuşuruz neyimiz eksik? Evli olduğum halde hala platonik olan biri var asla rahatsız etmiyor ama biliyorum beni sevdiğini. Bu erkeklere ne oluyor belirli bir yılı doldurunca evliliklerinde. Üstüne üstelik hayallerinizi tam yakalamışken. Gerçekten hamile karısını üzdü değer miydi ya kafasını gitsin vursun bi yerlere şimdi. Bi de bizi saf falan zannediyorlar nasılsa söylediğime inanır gibi mi düşünüyorlar acaba
Ben ona hep şöyle derdim, hayatın ne getirip götüreceğini bilemeyiz. Bir gün duygularında eksilme ya da yokluk hissedersen bunu bana söyle, ama sakın zaten elimin altında deyip o dilimin varamayacağı şeyleri yapma. O da tabii sözler yeminler.. Yazık. Keşke hamile kalmasaydım da diyemiyorum Rabbimin zoruna gider.

Ama kadınla iletişime geçin bence siz neden rezil olasınız yüzyüze konuşun kadınla eşiniz olmadan ama olayı anlatın bize anlattığınız gibi gerekiyorsa boşanınca acaba mı kalmasın içinizde ben olsam mutlaka kadınla konuşurum kafamda netleştiririm

Bence tam şeytanın dürttüğü zamanda yakalamışsınız. Görmeseniz neler olurdu meçhul
Telefonunu karıştırmadım bile ben sadece gelen bildirime dokundum. Ama zoruma gidiyor, bundan on ay önce paylaştığı fotoğrafı beğenmiş bu zamana kadar devam ederek. Belki her gün konuşup eve gelmeden siliyordu. O kadar aptalım ki..

sadece sanal bişey olduğunu sanmıyorum ben
Mahalleden biri demiş zaten
Görüşme de olmuştur ya da olmak üzeredir
Benim telefonuma şu an eşim bakayım dese öyle onu bunu silme durumum olmaz çünkü saklayacağım bir şey yok. Üstüne önce kendimi aklamaya çalışırım hatta böyle ithamlarda bulunduğu için kırılır üzülürüm. Nasıl bana bunları yakıştırdın falan bişeyler derim.
Seninki çok agresif ve savunmacı moda girmiş yatakta mı yakaladın vs demesi zaten bunu gösteriyor. Telefonu da alıp evden çıkıp gitmesi bana silemediği şeyleri de temizlemeye gittiğini düşündürür. Eskiden telefonlar ucuzdu adamlar sıkıştıkları noktada sinir krizi geçirip kırıyolardı telefonu, hop delil melil kalmıyodu. Şimdi 20-30 binlik aleti kırmaya da eli gitmemiş gidip dışarıda temizleyecek heralde

Canim eğer dediği gibi olsaydı hiç mesajları silmezdi. Al hayatım bak. Şifresi de bu. Senin telefona da kuralım. Mesaj geldiği snsen de görürsün ben de. İçin rahat olsun der seni rahatlatıcı.
Ama hem mesajlari sildi. Hem kadını sildi. Hem de hesabı sildi. Artık neyin korkusuysa bu
Kadını kendi hesabinizdan ekleyin, büyük ihtimal açık hesaptır zaten. ve fotoların altındaki yorumlarda kocanızi arayın. Tabi onları da silmediyse. Ama sanmıyorum onu akıl edememistir. Bir de hesap silinince yorumlar siliniyormu, sanmıyorum. Instagram kullanicisi olarak görünebilir belki. Emin değilim.

Telefonunu karıştırmadım bile ben sadece gelen bildirime dokundum. Ama zoruma gidiyor, bundan on ay önce paylaştığı fotoğrafı beğenmiş bu zamana kadar devam ederek. Belki her gün konuşup eve gelmeden siliyordu. O kadar aptalım ki..
Hepsini yeni begenmis okabilir. Aynı anda tüm fotoları. 10 ay diye düşünüp kahrolmayin iyice.
Eşiniz masum değil.

Bence tam şeytanın dürttüğü zamanda yakalamışsınız. Görmeseniz neler olurdu meçhul
Telefonunu karıştırmadım bile ben sadece gelen bildirime dokundum. Ama zoruma gidiyor, bundan on ay önce paylaştığı fotoğrafı beğenmiş bu zamana kadar devam ederek. Belki her gün konuşup eve gelmeden siliyordu.
sadece sanal bişey olduğunu sanmıyorum ben
Mahalleden biri demiş zaten
Görüşme de olmuştur ya da olmak üzeredir
Benim telefonuma şu an eşim bakayım dese öyle onu bunu silme durumum olmaz çünkü saklayacağım bir şey yok. Üstüne önce kendimi aklamaya çalışırım hatta böyle ithamlarda bulunduğu için kırılır üzülürüm. Nasıl bana bunları yakıştırdın falan bişeyler derim.
Seninki çok agresif ve savunmacı moda girmiş yatakta mı yakaladın vs demesi zaten bunu gösteriyor. Telefonu da alıp evden çıkıp gitmesi bana silemediği şeyleri de temizlemeye gittiğini düşündürür. Eskiden telefonlar ucuzdu adamlar sıkıştıkları noktada sinir krizi geçirip kırıyolardı telefonu, hop delil melil kalmıyodu. Şimdi 20-30 binlik aleti kırmaya da eli gitmemiş gidip dışarıda temizleyecek heralde
Ben evden çıkıp gidişini bir kabul’ olarak anladım. Alyansımı çıkardım ve yüzüne fırlattım. Aileler de haberdar olacak nitekim, tek düşündüğüm karnımdaki bebeğim..

Bebeğiniz var üzmeyin kendinizi düşünüp düşünüp. Ne yapacağınıza karar verip ona odaklanın sadece. Kurban psikolojisine girip acı içine sokmayın kendinizi.

Ben ona hep şöyle derdim, hayatın ne getirip götüreceğini bilemeyiz. Bir gün duygularında eksilme ya da yokluk hissedersen bunu bana söyle, ama sakın zaten elimin altında deyip o dilimin varamayacağı şeyleri yapma. O da tabii sözler yeminler.. Yazık. Keşke hamile kalmasaydım da diyemiyorum Rabbimin zoruna gider.
Öyle deme. Ne zorluklarla hamile kalınıyor. Maalesef öyle erkekler elindekinden hiç bi zaman olmak istemez. Yaptı demiyorum kimsenin günahını alamayız bilip bilmeden ama dürüst değil erkekler korkaklar

Görüyorum ki şu kadar kişi yazdı ve hemen hepimiz aynı fikirdeyiz. Kadınız nitekim, hissediyoruz işte bir şekilde duygularımız da düşüncelerimiz de aşağı yukarı aynı. O yüzden ben yazan herkese teşekkür ederim, benim evliliğimden daha da hayır gelmez. Bebeğimle devam edeceğim, giderim annemle kardeşlerimle yaşarım ve ben tek başıma da çocuğuma bakabilecek güce sahibim çok şükür.. Rabbim bizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın .

X