eşim şuan hapiste ve ben kendimi çok eksik hissediyorum

ya bı dakıka
en son açtığın konunda bı arkadaş vardı burda ısmını tam hatırlamıyorum
eşını şıkayet edıcem demıştı, frıkıkler ıçın
sonra hoop sabah geldın eşım hapıse gırıyor sevının türkıye bı sapıktan daha kurtuluyor dedın
hatta acaba blöf mü dıye düşünmedım değıl.....
daha sonra 2008de kavganızda senı dövdü dıye polıse şıkayet etmıştın, o konu olduğu ortaya çıktı
sonra bıdaha kavga etmedık dıyorsun
ama şımdı acaba 2. kavgada mı dıyorsun

arkadaşım ınsan evıne kaç kere polıs gelıyor, kaç kere bırınden şıkayetcı oluyor bılmez mı,
bence eşın 2008de kı olaydan değıl, başka bırşey yüzünden hapıse gırdı
belkı sen bıle bılmıyorsun

onuda geçtım
bende ceza aldım dıyorsun
ya yarın bırgün gelır senıde alırlarsa evden
:KK19: nasıl bı ılışkı bu yemınle anlamadım ben

ya bı dakıka
sonra hoop sabah geldın eşım hapıse gırıyor sevının türkıye bı sapıktan daha kurtuluyor dedın

Çok doğru bir tespit. Senin bu söylediğinle Angel ın yakaladığı ayrıntı harika. O kadar cok boşluk var ki bu konuda.

öncelikle konuyu okudum ama yorumları hiç okumadım. biraz profilinde gezip filir edinmek istedim dier konun gözüme çarptı.. ben önce duyguları 2 dk kadar kısa sürede değişebilen bi karaktere sahibim nefret ederim az görmeyince pişman olurum. sanırım sizde böylesinz. ben size şunu soöyliycem.. hapis için kaderde varmış demek den başka bişey gelmez elimden umarım en kısa zamanda kavuşursunuz..

ben takip ettim açıkçası insanım ve merak içindeyim. gizlediği şeye ulaşabildinizmi? bulduysanız nedir? herşeyi açıkça konuşmuşsunuz bunuda söylersiniz. neymiş ??

Konunuzu takip etmek cok güc. Esiniz size siddet gösterdiyse bunun cezasini öylede böylede cekmek zorunda bu ilk olsun ya da ikinci olsun. Tamam sikayet ediyorsunuz onu anladik kusura bakmayin ama bundan sonra mahkeme olacagini bilmeyecek kadar mi bilincsiz siniz ? Lütfen yanlis anlamayin, bunun icin okumus üniversite mezunu , avukat hakim olmak gerekmiyor.En basit bir filim izlesin bile . Filmde bu prosedürün nasil isledigini gösteriyorlar.. Bunlarida gectim simdi de vicdan acabi cekiyorsunuz ? Peki neden ? Hem siddet görüp sikayet ediyorsunuz ? Esiniz ceza aliyor hapse giriyor hemde esinizi yola getirmek istiyorsunuz ? Cok ilginc bir mantiga sahipsiniz. size saygi duyuyorum....:KK30::KK30::KK30:

ya bı dakıka
daha sonra 2008de kavganızda senı dövdü dıye polıse şıkayet etmıştın, o konu olduğu ortaya çıktı
sonra bıdaha kavga etmedık dıyorsun
ama şımdı acaba 2. kavgada mı dıyorsun

arkadaşım ınsan evıne kaç kere polıs gelıyor, kaç kere bırınden şıkayetcı oluyor bılmez mı,
bence eşın 2008de kı olaydan değıl, başka bırşey yüzünden hapıse gırdı
belkı sen bıle bılmıyorsun

yok yok eşini çoktan affetti bile konusahibi

sözde o telde frikikler değil eşinin istemediği eski şarkıcıyla foto çekilmiş ondan böyle frikik yalanını atmış

pc yi bilgisayarcıya götürmüş

bütün gün git götür demiştik pc yi ama eşim kızar diye götürememişti hatta ben eşime güveniyorum öyle şeyler söylemeyin diye azarlamıştı bi güzel yorum yazanları

şimdi de dayak yediği kocası hapse girdi diye üzülüyor

çok boşluklar var bilemiyorum

konu sahibinin hayatı,istediği gibi şekillendirebilir ama gerçekten artık neler olduğunu anlamaya çalışyorum..neden saklıyorsun bir şeyleri,neden tam anlatmıyorsun? böyle yarım yamalak nasl yardımcı olacağız sana? sanki bulmaca çözüyoruz!

ayy kıyamam ya,sende evde yapayalnız kaldın,bir başına erkeksiz kadın olmak zor,çocuklarında var kim bakacak size,eşin tez zamanda döner inşallah,üzülme canım,kalpleriniz bir olsun yeter ki siz herşeyin üstesinden gelirsiniz,bu döneme kadar ayrılmamışsınız bundan sonra sizi kimse ayıramaz..
bu arada özel msj kutun olmuş,özelden birşeyler yazacaktım:KK28:
sildim canım yaz..
her kavganızda polis mi çağırıyordunuz?
bakın biz 2007de evlendikilk aylarda eşimin ailesi köyde kalıcaksın dediler kaldım 2ay içinde hep onlar yüzünden kavga çıktı,bende dayanamdım

şehrime geri gelmek istedim taşınalım burdan dedimbu tartışmalar ailesinin kışkırtmalarıyla büyüdükçe büyüdü ve çok kötü şiddet görmüştüm ozaman 19yaşındaydım,sonra annemleri arayınca yardımistemek için jandarmayı aradılar gelip görtürdüler beni,şikayetçi olup rapor aldık,(epey

haftalar sonra mahkeme oldu ve hakim dedi,6ay sana kuaför,eşine kahve ye gitme kasağı koyuyorum,ve 5yıl içinde aynı olay olursa 5ay hapsi işleme koyarım dedi,)sonra af diledi falan filan şehre taşıncaz kimse olmıycak gölgemizde ,kendi hayatımızı kendimiz kurucaz diye diye affettirdi kendini bana..

(annem psikolog gibi kadın aklıma gire gire bi hal oldu,biliyodu eşimi nekadar sevdiğimi)neyse,ev kurduk düzenimize başladık fakat ben çok sosyal bi insan değildim yalnızlıktan hoşlanan,kimseyle diyalog halinde pek olmayan,sessiz sakin biriydim,e eşimde tam tersi bi insan,

2008yılındada bigün

eniştemlerle pikniğe gitcez hadi dedi,bende eve yorgun geldim annemle çarşıdaydık,ne biliyim böyle tepki vericeni,ben yorgunum pikniği falan kaldıramam şimdi dedim vay senmisin diyen gez toz bana gelince yorgunum de,,ve pat küt o bana ben ona,annemde gelip götürdü şikayet et rapor

olsun elinde dedi,sonra mahkeme günü gelince saatini kaçırdık ,mahkeme bitmişti nasıl karar aldı bilmiyoruz sorduk,temyiz hakkınız var gidin yapın dedi,eşim gitti yaptı,,aradan 4yıl geçti hiç bi karar falan yok diye heralde bişey çıkmaz dedik ama birden 4yıl aradan sonra gelince yıkıldık,herşey

yoluna girmişken adamın aklı başına gelmişken 2 bebişimiz olmuşken,bana kocalık eşlik vazifesini yaparken evine bakarken,çocuklarına babalık yaprken,2008den beri tek dayağını yememişken,herşey oturmuşken bu başımıza nasıl geldi ona yanıyorum,haksımıyım ben bu yüzden bukadar hayret içindeyim:KK50::KK30:

trendy eksik birşeyler anlatıyorsun bence

daha biraz önce ondan sonra kavgamız olmadı diyordun şimdi 2.kavgamızdan mı geldi acaba diyorsun
yukarda cevapladım

Anlamadım

2. defa yine siz şikayetçi mi olmuştunuz?

Eger öyleyse ne diye eşim içerde diye ahlanıp vahlanıyorsunuz...

canım senin bilgilerine ihtiyacım var,hukukçu olmasanda cidden bilgilerine güveniyorum,konumu anlattım yukarda,inşallah yanlış hatırlamıyorumdur,çünkü eşim ogün dedi,ben;; ''ya biz 5yıl içinde kavga etmedikki bidaha niye geldi bu'' demiştimde,o 2008deki olay 2.ci kavgamızdı,bu ilk şikayetin köyde olmuştuya unuttunmu demişti,ordan aklıma takıldı düşündüm haklı sanırım

Son düzenleme:

sözde o telde frikikler değil eşinin istemediği eski şarkıcıyla foto çekilmiş ondan böyle frikik yalanını atmış

bütün gün git götür demiştik pc yi ama eşim kızar diye götürememişti hatta ben eşime güveniyorum öyle şeyler söylemeyin diye azarlamıştı bi güzel yorum yazanları

ya akıl var mantık var
örnek verıyorum benım sevgılım benım ıstemedığım bı kızla resım cektırdı
ve benım olay çıkarcağımı bılıyor
hıç ış yerınde kı bayanların frıkık görüntülerını çektım der mı
hangısı daha kötü???

bı tek benım kı değıl
hıç bı erkek demez kı bunu
belkı hepımız sevdığımız adamın başka bı kadınla resım çektırmesını ıstemeyız ama dünyanın sonu değıl ya
100% emınım kı, herkes frıkık olayına daha fazla tepkı gösterırdı
konu sahıbınde tam tersı, eşı resmen frıkık çektık demış, bayanla olan resımlerı göstermek yerıne, ne saçma

ama canim benim sen yapman gerekni yapmissin
kanunlarda geregini burda yanlis olan yok...
haaa hapisten cikinca hersey eskisi gibi olurmu valla bence supheli..
yanii simdi kim suclu
karisini doven adammi
kocasini gaza getirdigini soyleyen kadinmi
elinde rapor olsun git al sikayetci ol diyen anami
bunlarin karsisinda tikir tikir isleyen devletmi....
sen karar ver...

her kavganızda polis mi çağırıyordunuz?

alışkanlık yapmış polis çağırmadan kavga edemiyolarmış

Arkadaşım doğru dürüst anlat şunu, resmen salak yerine koyuyosun burda insanları, demekki 2 kez şidder uygulamış sana, insan hatırlamaz mı evine kaç kez polis geldiğini

canım senin bilgilerine ihtiyacım var,hukukçu olmasanda cidden bilgilerine güveniyorum,konumu anlattım yukarda,inşallah yanlış hatırlamıyorumdur,çünkü eşim ogün dedi,ben;; ''ya biz 5yıl içinde kavga etmedikki bidaha niye geldi bu'' demiştimde,o 2008deki olay 2.ci kavgamızdı,bu ilk şikayetin köyde olmuştuya unuttunmu demişti,ordan aklıma takıldı düşündüm haklı sanırım [/QUOTE]

İyi ama karar 4 yıl sonunda onanmaz.
Madem bu 2. olayınız eşinin 2008'de cezaevine girmesi gerekiyordu.

Üzgünüm ama bence eşin yine bir şeyler saklıyor senden...

Son düzenleme:
Aslında sen eşinin neden şu an hapiste oldugunu çok iyi biliyorsun

Ama bize taksit taksit söylüyorsun....

evet çok haklıydınız ama sağlıklı düşünemezken üstüme çok geldiniz,size laf anlatılmıyoki:KK43:
pcyi götürdüm evet erkek kardeşim gelmişti hemen anlattım bi hallet dedim beceremedi,pcyi götürelim dedi,gittik beraber,fakat eve getirdiğimde kurtarılan dosyalar sadece nette izlenen orda burda olan ufak resimlerdi,reklamlardı,arayıp dedim hiçbişey gelmemiş ne bu dedim,getirin bidaha deniyek dedi,götürdük aradım oldumu diye,tanıdık öğretmen bey açtı teli,dedi bişey bulunmadı dedi,eğer mal mülk veya hayati önem taşıyan bişeyse istanbula gönderelim yalnız çok para alırlar dedi,yok eğer önemsizse boşverin diyince bende anlattım böyle böyle eşim bişey sildi meraktan görmek istedim dedim,oda ya öyle kötü bişey olsa zaten bi erkek evde ortak kullanılan pcye atmaz böyle bişeyi dedi,o netten bişey indirmiştir senden çekinmiştir kızarsın diye dedi,kurcalama belkide allah görmeni istemiyo üzülücen bişey vardır herşeyi akışına bırak varsa öyle bişey nasılsa çıkar artaya dedi bende tamm diyip kapattım,ama içim içimi yiyodu,
oğlan kamerayı kurcalarken içindeki videoları sildirmiş format atmış kurcalarken,ben görünce çıldırdım kızdım,hemen taktım hafıza kartını pcye geri getirme progarmını kullandım(hafıza kartındaki silinen fotoları geri getrme programı)hepsi geldi,o an şimşek yandı kafamda,eşime dedim kalk ordan senin hafıza kartınıda ver burdakiler geldiyse onlarda gelir,eğer teldende sildiysen,verdi,ve gidip yattı,bende tam yatıcaktımki bi bakayımda öyle dedim ve gizlice pcye girdim geri getirdim arih 27temmuzda silşnmiş 5tane dosya vardı kurtardım ve ne göreyim o kadın ve eşim,ayakta yanyana resimler 2tanede p..no,,hemen gidip eşimi kaldırdım ve ağzıma gelen herşeyi söyledim ,ben zannediyorumki sokakta yürürken öylesine gördünüzde çekildiniz,çay bahçeydi ve akşamdı,çıldırdım,ötekilerde çekildi dedi,bişey yapmadık çekildik gitti zaten,biz çay içiyoduk bizbize dedi,ne var bunda dedi,ama ben kendime hakim olamıyordum o kadını sevmediğimi bile bile,resim çektirmiş ve aklıma gelenler çoturup çay içmişlerdir bide kesin diyodum ,eşim hayır diyodu yemin ediyodu ama söz geçiremiyorumki aklıma,neler geliyo,olay bundan ibaret,,ya tekrardan yaşattınızya bana o olayı ne diyim inşallah boşluklar kapanmıştır..

evet çok haklıydınız ama sağlıklı düşünemezken üstüme çok geldiniz,size laf anlatılmıyoki:KK43:

Doğru düzgün anlattın da anlamadık mı? Kattın karıştırdın ortalığı. Savcılığa gidicem diyince seyyahalemi ertesi gün eşin hapse girdi suclusu da biz olduk. Adam frikik cektim dedi, frikik yahu!

Sen daha eşinin senden ne gizlediğini ögrenmeden önce,
elinize celp ulaşmıştı....

Haatta daha kardeşin askerden gelmemişti o gün...

Öyle demiştin...

X