eşim şuan hapiste ve ben kendimi çok eksik hissediyorum

Trendy21 senin akıl 1 ileri 2 geri mi gidiyor anlamadım.

Dün gece eşimsiz napıcam affettim hapiste şimdi öldüm bittim diyordun. Şimdide gözümde küçüldü diyorsun. Neyin kafası bu?

Son düzenleme:
şu andada biri kocanı şikayet edicem deidiği için bizi yanıltıyorsun bence yalanmış inanmadım diyerek...
kim şikayet ederse etsin zerre umrumda değilde korkumda yok,herşey ortada gelip ne b..k yiycekler sanki,evet hanımefendi kocanız sizin işstemediğiniz bi kadınla fot çekinmiş,bunu direk hapse atmak zorundayız kk'dan şikayet varmı diycekler gülerim buna:KK19::KK19:oyüzden rahatım bişeyde umrumda değil ne düşünürsen kendine ne diyim:KK14:
Hakim 2. ci bir olayda esinizin ceza alacagini söylemis. Siz zaten biliyormussunuz , neden bunu durdurmadiniz. Mahkeme kendi kendine oldu ve siz sadece mahkemede alinan karari mi gördünüz ? Daha önce bir seyler yapabilirdiniz. Ayrica bu durumun degistini mahkeme nerden bilsin, sizi mi gözetliyorlar? :KK1:
evet kaçırdık mahkemeyi ama temyiz ettirin dendi,ve ettirdik,deslerdiki hapis cezası işleme konucak temyiz olmaz,veya temyiz ettiniz ama kabul edilmedi denebilirdi o yıl içindee:KK31:

mltkck bıçaklanmamış arkadaş gıcıklığına öyle demiş açıkladı biraz önce :KK53:

bu arkadaş millete yalan söylüyorsa konuyu uzatmanın bi alemi yok...

Düşmez kalkmaz bir Allah demişler Allah kimsenin başına hapse düşmek vermesin ama bazı şeyler artık kader mi seçim mi işte burası tartışılır, bu konuda bilhassa

daha yorum yapmaya değer görmüyorum yalan söyleyen bir insana neden vakit harcayayım

Allah herkese sakinlik huzur mutluluk hayırlı evlat hayırlı ana baba hayırlı koca nasip etsin

ama her şeyden önce dürüstlük ve akıl fikir nasip etsin...
eğerki ben bu bıçaklanma konusunda yalan söylediysem allah benimde evlatlarımında anneminde babamında belasını versin canını alsın şu vakit başkada bişey demiyorum,bukadarınada pes artık tüh yaaabişey demiyorum,burda benim avukatlığımı yapanlara itimat ediliyoya yazık ne olmuş insanlığa böuyle:KK19::KK19:
ben bıçaklandım diyipte sonrada gıcıklığıma söyledim demişim,gelip gösterin oyazıyı bana şikayet etmek zorunda kalıcam insanın günahına girmek çokmu güzel bişey:104::KK19:

Son düzenleme:
yok canım karttan silinen herşey geldi,ogün 27sinde silmiş hepsini,öyle sakınılıak bişeyde yokki,deseydi kızma hayatım ama o kadınla foto çektirdim işte bak masum bişey ne var hbunda diyip gösterseydi,bukadar büyümicekti bunlar,,hatta arkadşlarının tellerinede baktım hepsi aynı yerde aynı şekilde resim çekilmişler:KK31:gizli saklı bişey yaptıklarını sanmıyorum:KK34:

4yıldır medeni insan gibi tartışarak sorunlarımız hallettik canım,biz şiddettir tekme tokattır bu işler 2008de yaşanan 2.ci olayda sondu,merak etme ders alıncak tek şey var,oda bundan sonra aklını başına toplaması,herşeyden pişman olması:KK47:

ya sen konumu okumadanmı gelip sinirini kusuyorsun,doğru dürüst okuyupta gelin karşıma:KK47:
benim oğlum 2009 haziranda doğdu ,en son kavgamızda 2008 de oldu bu demek oluyoki,(aklınız basarsa tabi)biz kavga ettiğimizde çocuklar yoktu,çocuklar olduktan sonra ne bana bi tokat attı nede şu meşhur bıçak çekti??ben anlamadımki okadar eminsinizki,daha sayfaları okumadan bana lafını ediyorsun,sonkez söyleyimde anlaşılsın rahat et,bıçaklanma yoktu yoooook,dayak vardı sadece,ve çocuklar yoktu 2009da doğum yaptım ben,çocuklar olduktan sonra elini kaldırmadı bana ,çocuklarımız hiçbişekilde kötüortamda büyümediler onların annesi benim en i,yisini düşünmek benim işim olsun,ve allah var,onları senden daha iyi düşünüyorum bunu anlayabilirsen ne ala..ben anneyim:KK49::emir_bebek:

Anne olan yalan konuşmaz utanacağına anlarsan diyorsun
kusura bakma yalan konuşan insanın konusunu anlamakta biraz zor oluyor doğal olarak...
bıçakladı diyorsun sonra yok bıçaklamadı ben mi uydurdum bıçaklandın diye
vallahi anlayamadık maalesef yalan dolan hikayeyi kusura bakma...

neyse Allah yardımcın olsun işin gerçekten zor ve ben üzüldüm senin için...

Son düzenleme:
kim şikayet ederse etsin zerre umrumda değilde korkumda yok,herşey ortada gelip ne b..k yiycekler sanki,evet hanımefendi kocanız sizin işstemediğiniz bi kadınla fot çekinmiş,bunu direk hapse atmak zorundayız kk'dan şikayet varmı diycekler gülerim buna:KK19::KK19:oyüzden rahatım bişeyde umrumda değil ne düşünürsen kendine ne diyim:KK14:

evet kaçırdık mahkemeyi ama temyiz ettirin dendi,ve ettirdik,deslerdiki hapis cezası işleme konucak temyiz olmaz,veya temyiz ettiniz ama kabul edilmedi denebilirdi o yıl içindee:KK31:

eğerki ben bu bıçaklanma konusunda yalan söylediysem allah benimde evlatlarımında anneminde babamında belasını versin canını alsın şu vakit başkada bişey demiyorum,bukadarınada pes artık tüh yaaabişey demiyorum,burda benim avukatlığımı yapanlara itimat ediliyoya yazık ne olmuş insanlığa böuyle:KK19::KK19:
ben bıçaklandım diyipte sonrada gıcıklığıma söyledim demişim,gelip gösterin oyazıyı bana şikayet etmek zorunda kalıcam insanın günahına girmek çokmu güzel bişey:104::KK19:

"içeri girme meselesine gelirsek,adam yaralama vardı " diyen sizsiniz daha sonra insanlar doğal olarak bıçaklandı diye anladı

adam yaralama diye okursanız ne anlarsanız siz

ben aklıma dayak gelmez

doğru düzgün yazmıyorsunuz sonra da gelip bize tavır alıyorsunuz

bi önce ki konunuzda gelip dediniz ya sapık kurtuluyor diye öylesine söyledim

o yüzden bende öyle cevap verdim

bi öyle diyorsunuz sonra ben onu öylesine yazdım böyle diyorsunuz

o yüzden de sizi anlamak zor

konuyu da neden açtığınızı anlamadım açıkçası

daha siz neden içeri girdiğinizi bilmiyorsunuz gelip bize anlatıyorsunuz biliyordunuz böyle tepkiler alacağınızı bi önce ki konunuzda böyle hararetli geçmişti

neyse bi önce ki cevabımda da yazdım Allah kavuştursun sizin evlilik böyle gider o yüzden birşey yazmaya gerek yok

arkadaşlar seven ölsün mü,neden bu kadar üstüne gidiyorsunuz,ortada 2 çocuk günahsız sabi süpyan var...ve eşi artık düzelmiş,yoksa çocuk yapmadan boşanırlardı ...

yaa zaten olsun diyen yok
olmus olan zaten
insallah hersey yoluna girer
ama sen dersenki adam bana bole bole yapti bende vaktiyle sikayetci oldum simdi cezaevinde
isyte sonuc boyle oluyoo maalesef..
isin icinde tezatlik var gibi oluyo.....

Angeldreams sağolsun sora sora hatırlattı bana olayı,ve eşimin neden girdiğini ufakta olsa çözdüm,teşekkür ederim angel,,

fakat benim kafamı ve konumu öyle bulandırdınızki yapacak bişey bırakmadınız,tüm durgunluğuma rağmen olayı hepsini açıkladım anlattım,sorduklarınızaa cevap verdim,ama hala aklanamıyorum daha napiyim ben,,önüne gelen sayfalardaki cevaplarıma bakmadan dalıyo meseleye,biri bıçaktan bahsediyo öteki bana

değil onun dediğine itimat edip bana ahkam kesip suçluyo,yazık banada günahya yapmayın allah aşkına allah allah,şu zor dönemimde azcık destek alayım yanımda fikir vericek arkadaşlar olsun dedim,yine sonu hüsran,kimse olayıma çözüm söylemiyoki,yoksada biyolu yok deyip çekilin,ne bu olayın içini dışına

çıkardınız size ne artık önceki konumdan burda onla ilgili ne bişey söyledim nede yardım istedim,benim şuan burdaki anlattıklarım doğrultusunda yardıma ihtiyacım var,başkada bişey duymak istemiyorum allah rızası için,beni düşünmüyorsanız çocuklarımı düşünün onların babası yok artık,hergün soruyolar baba

nerde diye içim acıyo bunları yaşamaları zoruma gidiyo haketmiyolar çünkü,benim ruh halim ne kadar iyi olursa bu dönemde onlara o şekilde geçicek ama kötü bi ruh haliyle evlkatlarıma ne verebilirm biraz empati kurun nolur,yalvarırım size başka hiç bişey istemiyorum sziden anlayın beniyeterki:KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
Angeldreams sağolsun sora sora haturlattı bana olayı,ve eşimin neden girdiğini ufakta olsa çözdüm,teşekkür ederim angel,,
fakat benim kafamı ve konumu öyle bgulandırdınızki yapacak bişey bırakmadınız,tüm durgunluğuma rağmen olayı hepsini açıkladım anlattım,sorduklarına cevap verdim,ama hala aklanamıyorum daha napiyim ben,,önüne gelen sayfalardaki cevaplarıma bakmadan dalıyo meseleye,biri bıçaktan bahsediyo öteki bana değil onun dediğine itimat edip bana ahkam kesip suçluyo,yazık banada günahya yapmayın allah aşkına allah allah,şu zor döneminde azcık destek alayım yanımda fikir vericek arkadaşlar olsun dedim,yine sonu hüsran,kimse olayıma çözüm söylemiyoki,yoksada biyolu yok deyip çekilin,ne bu olayın içini dışına çıkardınız size ne artık önceki konumdan burda onla ilgili ne bişey söyledim nede yardım istedim,benim şuan burdaki anlattıklarım doğrultusunda yardıma ihtiyacım var,başkada bişey duymak istemiyorum allah rızası için,beni düşünmüyorsanız çocuklarımı düşünün onların babası yok artık,hergün soruyolar baba nerde diye içim acıyo bunları yaşamaları zoruma gidiyo haketmiyolar çünkü,benim ruh halim ne kadar iyi olursa bu dönemde onlara o şekilde geçicek ama kötü bi ruh haliyle evlkatlarıma ne verebilirm biraz empati kurun nolur,yalvarırım size başka hiç bişey istemiyorum sziden anlayın beniyeterki:KK14::KK14::KK14:

trendy allah yardimcin olsun mbarek gunlerde isin cookk zorrrr
amannn gurur yapam kocanin ailesiyle kendi ailenle isleri yoluna koyy:26:

yaa zaten olsun diyen yok
olmus olan zaten
insallah hersey yoluna girer
ama sen dersenki adam bana bole bole yapti bende vaktiyle sikayetci oldum simdi cezaevinde
isyte sonuc boyle oluyoo maalesef..
isin icinde tezatlik var gibi oluyo.....

kadını çileden çıkardınız sonunda evlatlarının üzerine yeminler ediyor,böyle olduysa diye bela okuyor,yapmayın biraz vicdana gelin:KK20: günah :KK20: arkadaş çaresiz yardım istiyor,sizde yargılamaktan başka birşey yapmıyorsunuz
hepiniz birden üstüne gittiniz akıllı olan aklını kaybeder karşınızda:KK45: söylemediği şeyleri söylediniz :KK20:,delinin biri kuyuya bir taş atıyor hepsi inanıyor...

arkadaş zaten zor durumda ortada 2 cocuk var,bundan sonra ne yapabilir yol gösterelim :KK28:

kadını çileden çıkardınız sonunda evlatlarının üzerine yeminler ediyor,böyle olduysa diye bela okuyor,yapmayın biraz vicdana gelin:KK20: günah :KK20: arkadaş çaresiz yardım istiyor,sizde yargılamaktan başka birşey yapmıyorsunuz
hepiniz birden üstüne gittiniz akıllı olan aklını kaybeder karşınızda:KK45: söylemediği şeyleri söylediniz :KK20:,delinin biri kuyuya bir taş atıyor hepsi inanıyor...

arkadaş zaten zor durumda ortada 2 cocuk var,bundan sonra ne yapabilir yol gösterelim :KK28:

edasum hanim
lutfen benim yorumumu alintilamadan once bi bakin bakalim vicdansizlik yapmismiyim
bu zamana kadar kimseye kotu yorumum olmamistir..
ayrica bana degil konuya yorum yapabilirsiniz
begenmiyorsaniz yapmayin yorum
yanlis kisiye yazdiniz.....
ayrica yorumnuzun ustune bi bakiverin orda ufakta olsa bir fikir verdim...

Son düzenleme:
adam yaralama deyince bıçak, silah, sopa gibi şeyler kastedilir, siz adam yaralama değilde DARP deseydiniz o zaman dayak olduğu anlaşılırdı, üstelik bıçaklandığınızı da (sonradan inkar ettiniz) söyleyen sizsiniz yani anlattıklarınızı yanlış anlamakta haklıyız çünkü yanlış anlatıyorsunuz

bana görede olayları saklıyorsunuz, eğer doğruysa çok değişik bir hayatınız var Allah yardımcınız olsun

allah razı olsun arkadaşım,dediklerinde halkısın işte bende zaten okadar kötü 4gün geçirdimki,bunun böyle uzayıp gidiceni düşünmek yıkıyo beni:KK14:
bugün abisi dediki facede ,dün eşinle konuştum,dilekçe kabul olmamış dedi,oracıkta kalakaldım ,ben bugün dilekçeyi burdaki savcıya verdim hallederiz dedi,ama hiçte sıcak konuşmadı,işten çıkarılıcak dedim çıkmazsa,tamam hızlanırırız biz kararın alınmasından sonra belli olur falan dedi yolladı bizi,,çok moralim bozuldu iyice,neden kabul görmedi dilekçe nolucak sonu:KK14::KK14:

edasum hanim
lutfen benim yorumumu alintilamadan once bi bakin bakalim vicdansizlik yapmismiyim
bu zamana kadar kimseye kotu yorumum olmamistir..
ayrica bana degil konuya yorum yapabilirsiniz
begenmiyorsaniz yapmayin yorum
yanlis kisiye yazdiniz.....
ayrica yorumnuzun ustune bi bakiverin orda ufakta olsa bir fikir verdim...

canım zaten bi seni gördüm yardımcı olan bu yüzden yorumunu ekledim yanlış anlama hemen:nazar:

allah razı olsun arkadaşım,dediklerinde halkısın işte bende zaten okadar kötü 4gün geçirdimki,bunun böyle uzayıp gidiceni düşünmek yıkıyo beni:KK14:
bugün abisi dediki facede ,dün eşinle konuştum,dilekçe kabul olmamış dedi,oracıkta kalakaldım ,ben bugün dilekçeyi burdaki savcıya verdim hallederiz dedi,ama hiçte sıcak konuşmadı,işten çıkarılıcak dedim çıkmazsa,tamam hızlanırırız biz kararın alınmasından sonra belli olur falan dedi yolladı bizi,,çok moralim bozuldu iyice,neden kabul görmedi dilekçe nolucak sonu:KK14::KK14:

belki savci sorumluluk almak istemedi..
yada hukmu konmus cezanin iptali olmuyor....
yada kadina siddet olaylarini artik daha hassa inceledikleri icin...

X