Eşim sigara içtiğimi ögrendi kavga ettik lütfen yardım!!!

Esim le 5 aydır evliyiz dügğnden sonra sigarayı bırak dedi bende bırakmaya calıscam dedim sonra aradan 2 ay gecti bıraktım içmedim ama sonra büssürü dert ortaya cıktı ve ben de bir anda içmeye basladım bunu söyleyemedim ona cok korktum taki düne kadar Eşimle dün sigara içtiğimi ögrendi cok kötü kavga ettik yataktan gitti dier odada yattı bende gittim yanına odaya orda yattım dier koltukta sabahta kahvaltı yapmadan cıktı hazırladım okadar. Yüzüme bile bakmadı

Bundan 2 hafta önce de biz nisanlıyken beni aldattıgını ögrendim tartıstık baya ama yinede bukadar büyük tepki vermedim sürekli bana ilgi göstermeyen biri sevgisinden süphem yok ama ben o nu affetmisken o bana böyle davranıyor sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne yapmalıyım korkuyorum bosanır diye cok korkuyorum ama elimde deil oda yanımda içiyor sürekli o da bırakmıyor benim içmemize istemiyor ama bu nun içinde bu kadar tepki sizce fazla deilmi ben onu affetmisken bana akıl verin kızlar ne yapmalıyım
Sigara icmeyen biri ile evlenseymis ozaman yüzüne bakilmayacak kadar ne varmış ortada terbiyesiz ben sigara kullanıyorum o kocayı bırakırım ama sigaramdan vazgeçmem bu kocadanda çocuk falan yapma

Adam seni kandırdığı halde affedip bir de evlenmişsin. Şimdi kafasında ne yapsam affeder ne etsem yapar mantığı var. Şu adamlara cepteyim hissi veriyorsunuz sonra buralarda ağlıyorsunuz. Bak bak bak beyefendi kendi içiyor siz içince evi terk ediyor o kadar pişkin yani daha ne olsun. Biraz kaybetme korkusu verin olur mu

Adam seni kandırdığı halde affedip bir de evlenmişsin. Şimdi kafasında ne yapsam affeder ne etsem yapar mantığı var. Şu adamlara cepteyim hissi veriyorsunuz sonra buralarda ağlıyorsunuz. Bak bak bak beyefendi kendi içiyor siz içince evi terk ediyor o kadar pişkin yani daha ne olsun. Biraz kaybetme korkusu verin olur mu
Onu nasıl yapıcam ki

Esim le 5 aydır evliyiz dügğnden sonra sigarayı bırak dedi bende bırakmaya calıscam dedim sonra aradan 2 ay gecti bıraktım içmedim ama sonra büssürü dert ortaya cıktı ve ben de bir anda içmeye basladım bunu söyleyemedim ona cok korktum taki düne kadar Eşimle dün sigara içtiğimi ögrendi cok kötü kavga ettik yataktan gitti dier odada yattı bende gittim yanına odaya orda yattım dier koltukta sabahta kahvaltı yapmadan cıktı hazırladım okadar. Yüzüme bile bakmadı

Bundan 2 hafta önce de biz nisanlıyken beni aldattıgını ögrendim tartıstık baya ama yinede bukadar büyük tepki vermedim sürekli bana ilgi göstermeyen biri sevgisinden süphem yok ama ben o nu affetmisken o bana böyle davranıyor sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne yapmalıyım korkuyorum bosanır diye cok korkuyorum ama elimde deil oda yanımda içiyor sürekli o da bırakmıyor benim içmemize istemiyor ama bu nun içinde bu kadar tepki sizce fazla deilmi ben onu affetmisken bana akıl verin kızlar ne yapmalıyım
Adam hem aldatıyor hem de kendisi de içmesine rağmen sigara içmenin yasaklıyor. Sen de ondan boşanmaktan korkuyorsun. Konunun özeti bu arkadaşlar 3 cümle devamını okumakla uğraşmayın.

Basit bir hesap yapacagim ben sigara kullanıyorum, iki gunde bir paket bitse aylik 500tl ediyor. Esiniz hergun bir paket icse oda 1000tl yapar. Kendisi sigarayi birakamayacagina gore size biraktiriyor cunku parasini o veriyor.

Aldattigi icin daha az tepki verdim demissiniz, esinizin yalan karsisinda verdiği tepkiye bakin. Ihaneti affetmeniz asla esiniz tarafindan takdir gormeyecek. Zamani gelince "affetmeseydin" diyecek. Ben zamaninda bunu affettim, oda yalanimi hoş görsün diye beklemeyin.

Bu şekilde bir zihniyette üstelik aldatan adamla peki deyip evlendiysen bu muameleyi de hak ediyosun devam et
Buraya nasıl dertler bakmaya geldiniz acaba? Depremzedeler dert anlatsın diye mi?
Birinin derdine nasıl vasat diyorsunuz, bu da şiddet. Sizin bu beyden ne farkınız var. İşte tam da bu sebeple ayrılamıyor bu kadınlar. Çünkü toplumun dili yıkıcı…

Aksam esiniz eve gelince bi haber kanali acin. Dert nedir ogrenirsiniz beraberce..
Buraya dert yazan herkese bu yazılıyor bugünlerde… siz niye buradasınız gerçekten merak ediyorum, insanlar bir yere üzülürken bir yer için dertlenirken kendi küçük hayatlarında sorun yaşamayacaklar mı?
Bu sürekli had bildiren dil, insanların dertlerini küçümseme hali çok enteresan
Şimdi siz duyarlısınız hanımefendi mi değil

Karşınızda bence bir psikopat var. Kendisi sigara içerken size bıraktırıp bırakamadığınızı duyunca da böyle sert tepki veren adam sizi ezmeye çalışıyordur. Yerinizde olsam ben tavır yaparım, hayatta duruşumu bozmam. İçiyorum arkadaş, sen bırak dedin diye bırakmak zorunda da değilim. Evlenene kadar içtiğimi de biliyordun, neden bırakıyormuşum. Ayrıca nişanlıyken aldatılmışsınız ve evlenince öğrenmişsiniz. Şu an yaptığı suç bastırmaya çalışmak gibi. Boşanmaktan hatta onun sizi boşamasından neden korkuyorsunuz, ömür boyu onun kuklası gibi mi yaşayacaksınız, yap derse yap yapma derse sorgusuz sualsiz yapma, ne güzel dünya bu ya.
Sevgisinden neye göre eminsiniz, sevgisini göstermediği gibi üzerine nişanlıyken aldatmış, neyin sevgisi, nerede sevgi

Keske bulabilsem ama içim de sorgu yapıyorum kalbim daha öne geciyor vicdanım daha cok baskı yapıyor cıkamıyorum için işinden suan tek bilmek istedigim düzelirmi

İnternetten hesap yakaladım orda büssürü kızla konusmus ama dügğnden sonra deil dügğnden önce nisanlıyken
Düzelmez, kesinlikle düzelmez. İyi korun da bir sabi sübyanı da bu çileye ortak etme.

Düzelmez, kesinlikle düzelmez. İyi korun da bir sabi sübyanı da bu çileye ortak etme.
aaa yok çatır çatır doğurması lazım üçer beşer paşa kocasının yüksek soyunun devam etmesi lazım:KK70: hem ayrıca millete yumurtalıklarının tam randımanlı olduğunu nasıl ispat edecek ya kocışkosu kızarsa ??

Söyledigini sözler yaptıgını yorumların bazıları okadar kırıcıki ben burada sizden fikir almaya calısıyorum ama siz beni kırıyorsunuz tanımadan etmeden burda bende deprem için üzülüyorum bende göbek atmıyorum gerekli yardımlarını yapmadığımı nerden biliyorsunuz nerden biliyorsunuz içimden gecenleri bu yorumları yapabiliyorsunuz gercekten yazıklar olsun ya burada sadece küçük bir fikir istedim ama yerden yere vurdunuz gerek yok dahada fikre saolun agzımı payını aldım

Söyledigini sözler yaptıgını yorumların bazıları okadar kırıcıki ben burada sizden fikir almaya calısıyorum ama siz beni kırıyorsunuz tanımadan etmeden burda bende deprem için üzülüyorum bende göbek atmıyorum gerekli yardımlarını yapmadığımı nerden biliyorsunuz nerden biliyorsunuz içimden gecenleri bu yorumları yapabiliyorsunuz gercekten yazıklar olsun ya burada sadece küçük bir fikir istedim ama yerden yere vurdunuz gerek yok dahada fikre saolun agzımı payını aldım
Asıl kırıcı olan eşiniz farkında mısınız?Üstelik bize eşinizin yaptığı bir şey yok.Herkes sizin iyiliğiniz için yazmış.Sizin tek derdiniz eşiniz sizinle barışsın,boşanmasın.Kimse size eşinizle nasıl barışacağınızı söyleyemez.Aslında o kadar çok yanlışınız var ama hiç birini görmüyorsunuz.Ne diyelim,her koyun kendi bacağından asılırmış.

Asıl kırıcı olan eşiniz farkında mısınız?Üstelik bize eşinizin yaptığı bir şey yok.Herkes sizin iyiliğiniz için yazmış.Sizin tek derdiniz eşiniz sizinle barışsın,boşanmasın.Kimse size eşinizle nasıl barışacağınızı söyleyemez.Aslında o kadar çok yanlışınız var ama hiç birini görmüyorsunuz.Ne diyelim,her koyun kendi bacağından asılırmış.
Bi tek tek oku istersen neler yazmıs lar

X