Eşim sigara içtiğimi ögrendi kavga ettik lütfen yardım!!!

Esim le 5 aydır evliyiz dügğnden sonra sigarayı bırak dedi bende bırakmaya calıscam dedim sonra aradan 2 ay gecti bıraktım içmedim ama sonra büssürü dert ortaya cıktı ve ben de bir anda içmeye basladım bunu söyleyemedim ona cok korktum taki düne kadar Eşimle dün sigara içtiğimi ögrendi cok kötü kavga ettik yataktan gitti dier odada yattı bende gittim yanına odaya orda yattım dier koltukta sabahta kahvaltı yapmadan cıktı hazırladım okadar. Yüzüme bile bakmadı

Bundan 2 hafta önce de biz nisanlıyken beni aldattıgını ögrendim tartıstık baya ama yinede bukadar büyük tepki vermedim sürekli bana ilgi göstermeyen biri sevgisinden süphem yok ama ben o nu affetmisken o bana böyle davranıyor sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne yapmalıyım korkuyorum bosanır diye cok korkuyorum ama elimde deil oda yanımda içiyor sürekli o da bırakmıyor benim içmemize istemiyor ama bu nun içinde bu kadar tepki sizce fazla deilmi ben onu affetmisken bana akıl verin kızlar ne yapmalıyım
Bu ne ya bu adammı sizi seviyor😳 buna inanıyormusunuz gercekten.
Onun parasıyla içiyosan ondan istemiyodur içmeni.
Seni daha nişanlıyken aldatan bi adamı affedip evlendiysen sigara kavga etmek için sadece bir bahane. Bu işi fazla uzatma

Çok haklısınız o sizi nişanlıyken aldattı bu midesizlikle hazmettiniz o da sizin sigara kokunuzu çekmek zorunda..Mikemmel toksik bir ilişki.. Adam ne yapsa haklı o sarı ineği vermeyecektiniz. 2- 3 haftada bir konu açarsınız burada toksik sonra devamke

Keske bulabilsem ama içim de sorgu yapıyorum kalbim daha öne geciyor vicdanım daha cok baskı yapıyor cıkamıyorum için işinden suan tek bilmek istedigim düzelirmi
ben olsam akşam geldiğinde özellikle sigara içer
-ben sigara içen insanım haberin olsun. derdim

de sende o kapasite yok maalesef
aldatma derken nasıl aldatma ilişki mi internet mi nasıl?
nasıl affedebildiniz?

Esim le 5 aydır evliyiz dügğnden sonra sigarayı bırak dedi bende bırakmaya calıscam dedim sonra aradan 2 ay gecti bıraktım içmedim ama sonra büssürü dert ortaya cıktı ve ben de bir anda içmeye basladım bunu söyleyemedim ona cok korktum taki düne kadar Eşimle dün sigara içtiğimi ögrendi cok kötü kavga ettik yataktan gitti dier odada yattı bende gittim yanına odaya orda yattım dier koltukta sabahta kahvaltı yapmadan cıktı hazırladım okadar. Yüzüme bile bakmadı

Bundan 2 hafta önce de biz nisanlıyken beni aldattıgını ögrendim tartıstık baya ama yinede bukadar büyük tepki vermedim sürekli bana ilgi göstermeyen biri sevgisinden süphem yok ama ben o nu affetmisken o bana böyle davranıyor sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne yapmalıyım korkuyorum bosanır diye cok korkuyorum ama elimde deil oda yanımda içiyor sürekli o da bırakmıyor benim içmemize istemiyor ama bu nun içinde bu kadar tepki sizce fazla deilmi ben onu affetmisken bana akıl verin kızlar ne yapmalıyım
Bana kalırsa bu da baya dert. Neden mi? Aldatıldığını öğrenmiş gerekli tepkiyi koyamamış. Kendi sigara içerken kadından bırakmasını istemiş; sen içiyosun da ben neden bırakıyorum var mı öyle düzen diyememiş? Dün yakalanınca adam üste çıkmış sanki aldatmış ya da çok büyük bir hata yapmış gibi gözlerini kaçırıp af da dilemiş adamdan… içten içe biliyor sevilmek çare değil hatalı bir eş seçimi.. şimdilik çocuk yapmayın da sonrasına bakılır..

Adam sizi aldatıp gelip istediğinizde sizinle sex yapıp 30 tl sigara parası verecek kadar değer vermiyor..çok ucuzsunuz
Siz kim oluyosunuzda bu şekilde bir KADİNA ithamda bulunuyorsunuz ya siz kimsiniz??? Bu yorumu hangi hakla yapabiliyosunuz!?? Sorsanız kadın hakları diye ağlarsın kullandığın cümleye bak! UCUZ NE DEMEK???? KONUSTUGUN KELİMELERE BAK Mune Mune K Kazen bu yorumu okur musunuz lütfen kadına alenen saldırıda bulunuyor

Seni aldatan ve sevgisini göstermeyen birinin nasıl sevgisinden eminsin. Bu kafalar nasil kafa ?yapmayın kızlar etmeyin kızlar.

Dip not; aldatani asla affetme

ben olsam akşam geldiğinde özellikle sigara içer
-ben sigara içen insanım haberin olsun. derdim

de sende o kapasite yok maalesef
aldatma derken nasıl aldatma ilişki mi internet mi nasıl?
nasıl affedebildiniz?
İnternetten hesap yakaladım orda büssürü kızla konusmus ama dügğnden sonra deil dügğnden önce nisanlıyken

Siz kim oluyosunuzda bu şekilde bir KADİNA ithamda bulunuyorsunuz ya siz kimsiniz??? Bu yorumu hangi hakla yapabiliyosunuz!?? Sorsanız kadın hakları diye ağlarsın kullandığın cümleye bak! UCUZ NE DEMEK???? KONUSTUGUN KELİMELERE BAK Mune Mune K Kazen bu yorumu okur musunuz lütfen kadına alenen saldırıda bulunuyor

Ayrıca çoğu forumdaki kadınlara ithamlarda ve saldırı düzeyinde yorumlar yapmış lütfen Mune Mune K Kazen herkes fikrini beyan ediyor ama bu şekilde bu tavırda olmamali

Çok haklısınız ..Aslında adam yolda giderken pi..nin üstüne bir kız düşmüştür ama nişanlısı üzülür telaş yapar diye söyleyememiştir. Ben o kadar nişanlımın psikolojisini düşünüyorum bu neden efkarlanıyor sigara içiyor diye içi içini yiyordur o yüzden adam depresyona girmiş konuşmuyordur.

Bana kalırsa bu da baya dert. Neden mi? Aldatıldığını öğrenmiş gerekli tepkiyi koyamamış. Kendi sigara içerken kadından bırakmasını istemiş; sen içiyosun da ben neden bırakıyorum var mı öyle düzen diyememiş? Dün yakalanınca adam üste çıkmış sanki aldatmış ya da çok büyük bir hata yapmış gibi gözlerini kaçırıp af da dilemiş adamdan… içten içe biliyor sevilmek çare değil hatalı bir eş seçimi.. şimdilik çocuk yapmayın da sonrasına bakılır..
Öyle gercekten iç sesimsin ben yapamadım ne yol bulduysam care olamadım kendime sevgimden vicdanından vazgeçemedim sadece ne yapabilirim onu mgrenmek istedim buraya yazmama k için elimden geleni yaptım ama son care

X