Eşim küsüyor ne yapmalıyım?

Benimde en sevmediğim şeylerden biri erkeğin küsmesi konuşmaması naz yapması ah kafam ahhh eniştemde böyleydi zamanında ona konuştum sanırım şimdi benim başıma geldi ama üzgünüm başlamadan bitirmeliyim yoksa sinir hastası olurum kesin..

Büyük lokma yiyeceksin ama büyük KONUŞMAYACAKSIN;ayrıcada -çok naz - bilemem artk

Büyük lokma yiyeceksin ama büyük KONUŞMAYACAKSIN;ayrıcada -çok naz - bilemem artk

Ahhh şu dilim ama konuştuğum zamanlar nerden bilebilirdim bir kısmının böyle olduğunu:))küçüktüm ben daha:))evet çok naz aşığı usandırıyor

3 Yıldır evliyim. Eşim her ay 1 kere muhakkak küsüyor. Hayatta en sevmediğim şey karşımdaki insanın sessizliğe bürünmesi, susarak sorunları çözeceğini sanması. Ortada sorun da yok ya. Örneğin; bana hadi uyuyalım diye sesleniyor ve benim işim bitmediği için biraz geç gidiyorum. Henüz uyumamış oluyor ama sırtını bana dönüyor, kafasına kadar çarşaf, battaniye ne varsa çekiyor. Sesleniyorum. Soğuk bir ses tonu ile kısa konuşuyor. Bundan 1 yıl önce çok üzülüyor ve büyük tepkiler veriyordum. Şimdi sadece uzaktan izliyorum ve ben de sessiz kalıyorum. Çok saçma olaylar fakat bazen insan kendini saçmalıkların ortasında buluyor. Eşim iyi bir insan fakat bu huyu ile kendisinden yavaş yavaş uzaklaştırıyor. Ben küs yatmayı sevmem. Zaten uyuyamam da. Şu an olduğu gibi. Yarına çıkacağımızın garantisi yok iken hem küsüp hem de rahatlıkla nasıl uyunur anlamış değilim. Ne bileyim... İnsanlar birbirini yormadan yürüse hayat daha güzel olurdu. Bir de çocuk istiyor. Hamilelik döneminde küsüp beni çıldırtmak için sanırım...

o küsüyorsa siz iki kat küsün, evde erkeğin küsmesi çok sıkıntılı bişeydir eminim ki. benim eşim de en fazla on dakika küser, sonra kendiliğinden yumuşar, geçer gider:)

o küsüyorsa siz iki kat küsün, evde erkeğin küsmesi çok sıkıntılı bişeydir eminim ki. benim eşim de en fazla on dakika küser, sonra kendiliğinden yumuşar, geçer gider:)

Onu da denedim, küslük iyice uzuyor. İnatçı. Yeni yeni taktikler deniyorum. Bakalım işe yarayacak mı...

Ayni ben. Erkek versiyonom.

Son düzenleme:

Selamlar. Epey geç oldu sanırım ama aynı konudan muzdaribim. Ama ben evli değilim, evlenmeyi düşünüyoruz. Ancak böyle olunca evlenmeli miyim yoksa yol yakınken dönmeli miyim bilmiyorum. Merak ettiğim şu anda siz de durum nasıl? Eşin düzeldi mi?

Keşke yeni konu açsaydınız. 2009 yılında açılan konuyu hortlatmışsınız. Sadece siz değil birer yıl arayla hortlatanlar olmuş

Bence karşısına reddemeyeceği şekilde çık
Ama konuşma

Keşke yeni konu açsaydınız. 2009 yılında açılan konuyu hortlatmışsınız. Sadece siz değil birer yıl arayla hortlatanlar olmuş
Perfection'un eşi son olarak düzeldi mi onu merak ettiğim için özellikle ona yazmak istedim. Ben de aynı durumdayım çünkü

Perfection'un eşi son olarak düzeldi mi onu merak ettiğim için özellikle ona yazmak istedim. Ben de aynı durumdayım çünkü
Can çıkar huy daha sonra çıkar diye boşuna dememişler.
Ayrıca konu sahibi en son nisan ayında siteye giriş yapmış.

Ay ay ay bunun bir aynisida bende var be canim! Benimki kendiliginden birakti zamanla nasil olduysa. Hem zaten bende hakli olsam bile dayanamiyorum gidip kendim barisiyorum ne yapayim.
Kızlar bunun son modelini de ben aldım. 5 gündür küs, yanına gidiyorum yok. Kafayı yemiş ne yapmak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…