Eşim küsüyor ne yapmalıyım?

benim eşimde küser..pek çözüm buldum sayılmaz..tartışmadan uzak duruyorum o yüsden..napiyim:hulya:,''deliye bulaşmaktansa çalıyı dolaşmak iyidir demiş atalarımız''..iyide demişler galiba..alkisalkisalkis

Bence esin küstügü zaman üzerine düsmemelisin böylelikle küsmesinin bir ise yaradigini görmemesi gerekir. Hernekadar o senle kavgaliymis gibi davransada sende okadar birsey yokmus gibi davran. Yapdiginin cok cocuksu oldugunu göstermeye calis.

En nefret ettiğim şeydir ya erkeğin küsmesi yakışmıyoda çnk o an boşamak geliyo içimden valla o derece sinir oluyorum,babamın en takdir ettiğim huyudur hayatta sevmez küslüğü ve anneme bir kere küstünü görmedim şimdide eşim küstüğü zaman sinir oluyorum.

çok hoş ya...
aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile

Doğru demişler illa ki her konuda anlaşalım diye bir durum yok...
:lepi:
Yeter ki çiftler birbirinin eksik tarafını maskeleyebilsin....
kaydirigubbakcemile5

ah ah aynı durum bendede var eşim haklıda olsa haksızda olsa küsüyor yani hamileyim biraz nazlanamıyorum gene o nazlanıp küsüyor zaten bu aralar hep aglamak geliyo içimden hormonlar heralde ben aglıyorum o ise benle ilgilenecegine anlayıs göstereceğine küsüp oturuyor ha bide küstüğünde yemek yemez yaptığım cayı içmez daha 3.5 senelik evliyiz delirtecek bu adam beni

Allah yardımcın olsun :Saruboceq: .. Küsen erkekler hiç çekilmiyor:) Ben olsam çok üzerine gitmem, yoksa her defasında senin gelmeni bekler.. Tabi en güzeli konuşup anlaşabilme.. vereliniortak

arkadaşlar bendede aynı eş var kendi hata yapar ama genede kendisi küser ben ailede surun olsun istemediğim için barışmak zorunda kalıyorum ne olacak erkeklerin hali anlamadım

ay bu yeni nesil erkekler karı gibi yetiştiriyorlar ne o öyle küsme felan

doğru düzgüm yetiştirin delikanlı adamlar küsmez!!!!
:sinifsinif::dance::lepi:

ay çok zor, çocuk gibi sürekli küsen bir eş ile.. Allah sabır versin sizlere..

ayyy bendee kide aynı kendini acaip kasıyor konuşmamak için erken yatıyor falan başlarda bende kopnuşmak için uğraş verirdim şimdi kendi haline bırakıyorum ne zaman sarası giderse o zaman konuşsun bırakın hiç üstlerine varmayın hem haksızlar hemde odun gibi köşeye çekilirler ...kötükedihüso

benimde abimde var bu yengem delirirdi başlarda
sonra önemsememeye başladı
annem söyle yengeme, bırak dedi, burnu sürter 3 gün sora normale döner, aynen de öyle oldu
şimdi abimin alınganlığı tutar yine bazen
yengem dalga gecer bi biskrem versem diye
aynı evde iki yabancı gibi yaşamak onu da sıkıcaktır emin ol
küstü mü sana? koy bi film uzan izle, otur cekirdek citle, al bulmaca cöz
bakıcak ki senin umrunda deil, daha neden naz yapsın ki?

ayy anlamıyorum ben bu erkekleri yemin ederim kızlardan daha nazlılar

Eşimi çok sevdiğim halde bu küslük huyu beni de deli ediyor. Onun için neyin önemli olduğunu yada neye kızdığını bilmiyorum. Sadece küsüyor ve öylece uzanıyor kanepeye. Saatlerce tv izliyor.Çok zayıf olduğu halde günlerce yemek de yemiyor. Psikiatrik tedaviyi reddediyor. Bir sebebin olması gerekmiyor. Kaşının üzerinde gözünün olması yeterli. Evden çıkıyor ben aradığımda gelmeyeceğini söylüyor. Gelip gelmeyeceğini de hiç denemedim. Hırgür çıkarıp gelmesini sağladım. Birçeşit barıştığımızda sanki o tavrı o sergilememiş gibi bu benim huyum deyip işin içinden çıkıyor. Biraz sabırlı ol diyor. Ben de küslüklere hiç dayanamıyorum ve 2 yabancı gibi o evin içinde yaşayamıyorum. Psikolojim çok bozuluyor. Hatta bunun için onun psikiatrik tedavi görmesi gerekirken ben görüyorum. Çünkü bunun için bir sürü sakinleştirici bile almaya başladım. Ne yapacağımı bilmiyorum? Zaten barışmalarımızda da hep ben alttan alıyorum. Çünkü onu kaybetmeyi göze alamayacak kadar zayıfım. Ama bu küsme olayına karşı hep kendim sabrettiğimden kendime zarar vermeye başladım. Barıştıktan sonra bana öyle iyi davranıyor ki ne kadar dengesiz olduğunu görmek bana acı veriyor. Dün senin için şunu bunu yaparım derken bugün yüzüme bakmıyor ve neden de yok. Çok çaresiz durumdayım ve psikolojim çok bozuk....

kesınlıkle katılıyorum..bence erkekler kadınlar kadar hassas degıller bu aynı evde ayrı yasamak konusunda...umursamıyorlar bıle..oncelerı cok cıddı can yakıyor..o sızın esınız canınız ,sevgılınız,hayatınızın tamamı bır bakıma..onun sıze sırtını dönüp yatması helede sızın hıc bılmedıgınız anlam veremedıgınız küslüklerle ınsanın ıcını delıp delıp duruyor cıdden ..ama bunun ardı arkası kesılmıyor..sız alttan aldıkca oda ben boyleyım benı kabul edeceksın paşa paşa dıyor...
bırakın sızın yasadıgınız aynı acı dolu geceyı gunduzu o yasasın bır kerede...sıkın dişinizi,canınızı kocanız vermedi..o keyfınede tv seyredrken bu kafayla daha cok sınır ılacları kullanırsınız aksı halde..

Sinir olunca ve karşındaki duyarsız kalınca dayanabilmek için alırsınız sakinleştirici. Yapacak birşey yok. Aynı odadasınız dün sizin için dünya kadar çicek alıp iltifatlar eden kişi bugün kendine öyle bir duvar örüyor ki özgüveninizi yitirip hatalarınızı bulmaya çalışıyorsunuz. Ama hiç hatanız olmadığı halde öyle duyarsız ki sakinlemeye takmamaya çalışıyor ve bütün eve gelmeyeceğim gibi lafları yiyorsunuz. Uzaktan hoş geliyor ama sabrınızın da bir sınırı var. Oysa herkes takma vs vs diyor. Siz de takmamak için uyumak istiyorsunuz. Oysa hayat ne kadar travmatik. Birbirinize destek olmak varken...Hele de onu kaybetmeyi yiyemiyor ken ve güçlü olmak zorundayken. Kolunuz kanadınız kırılıyor. Eşim bana can vermedi ama bir birlikteliği yürütmeye çabalıyorsunuz. ama karşıdaki her ay 1 hafta en az duyarsız kendi kabuğunda....

Evet çözmüşsün sen işi canım.
Çocuk gibiler valla :ecrin_bebek:

al işte benim eşimde bir saat önce bana küstü-tatlicadiarzu- ama hiççç umurumda değil. yatmaya gitti. giderkende beni 12de uyandır antibiyotiğimi içeyim dedi. :roflol: ee küslük başka sağlık başka dimi. şimdi bu küslüğün nesini ciddiye alayım. sevgili babannemin dediği gibi aylak küsen aylak barışır. küsen adama yüz vermicen arkadaş bunu bilir bunu söylerim. eskiden cahillik işte küsünce eyvah sevgimiz bitecek diye ödüm kopardı. şimdi yaşlar büyüdü anlıyo insan basit şeylerle bitecekse sevgi zaten hiç yokturki.

hehe hehehe benimkiside küser 5 dk sonra hiçbişi olmamış gibi aşkım canım hayatım der o zamanda ben yüz vermem bizim küsmemiz en fazla 10 dk sürüyor küsmeyi pek beceremeyen çiftiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…