Eşim kpss çalışmama izin vermiyor

Bir de 35 yaşında mı?

Böyle birinden bebek mi yapmaya çalışıyorsun. Yazık olur cocuga

Zaten ömğr geçmiyor ki aile terapisti ne salı günü randevu aldık gideceğiz doktor ona yaptıgının ne kadar yanlış olduğunu soyletdr benlik anlar
Hiç kusura bakmayın hiçbir doktor danışanını yönlendirip kişisel yorumunu katmaz.

Siz kendiniz düşüncelerinizi dile getiremeyip bir başkasından bunu bekliyorsunuz, bir de bunun işe yarayacağını düşünüyorsunuz, ciddi misiniz???

Polikliniğime eşleri tarafından defalarca aldatılıp, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kalan, eşleri tarafından manipüle edilen, aynı sizler gibi o kadar hasta/danışan geliyor ki… bekliyorlar ki mentorluk yapayım, yönlendireyim, eşlerini getirsinler de ben konuşayım, hıı sakın yapma, cıs diyeyim.

Böyle bir beklenti çok ütopik, aklı başında hiçbir doktor bunu yapmaz, çünkü etik değil.

Her gün dilimi ısıra ısıra susuyorum mecburen, “insanın kendine ettiğini bir başkası edemez” sözünün ne kadar doğru olduğunu görüyorum.

Siz kendinizden geçmişsiniz belli de, yanarım yanarım o günahsız bebeğe yanarım. Doğacağı aileye bak.

Ülkenin aydın kesimindendiniz bir de değil mi? ( hiçbir mesleği kötülemiyorum, böyle insanlar yüzünden güzelim mesleklerin de kötü anılmasına sinirleniyorum)

Çocuğu kendim için istiyorum bosanırsam bir daha asla evlenmem çocuğuma bakarım . Çocuk olursa belki eşim beni salar bu kadar sıkmaz yine devm nederse çocuğumu alır gider bi hayat kurarım
Kocanda der ki, çocuğu bana bırakırsan boşanırım onu götüremezsin. O zamanda çocoğom oçon boşonomoyorom, ono annesiz borokomom diye konu açarsın

Ailesi üzülür mü? Ailesi sana " şuraya git, malları hırsızla" dese ailesi üzülmesin diye hırsızlık yaparsın o zaman.

Benim de halam boşanmaya kalkmıştı yıllar önce. Annemle babam destek çıktı. Babaannem annemle babamın üzerini çizdi önce en çok da annemin kötü yenge ilan edildi :) çünkü annem ben çocuğuna bakarım sen işe girersin demişti.
Babanem hastanelik oldu tansiyonları çıktı kalbim dayanmıyor ölüyorum dedi.
Halam boşanmaktan vazgeçti.
Babaannem yıllar sonra eceliyle vefat etti.
Halam yaşlandı saçları ağardı
Hala saçma kocasıyla uğraşıyor.

Çocuğu kendim için istiyorum bosanırsam bir daha asla evlenmem çocuğuma bakarım . Çocuk olursa belki eşim beni salar bu kadar sıkmaz yine devm nederse çocuğumu alır gider bi hayat kurarım
Ayy cevaba bak! Hanımefendi oyuncak mı bu?! Dünyaya bir insan getireceksiniz farkında mısnız? Ya tutarsa diye kumar oynamak bu resmen. Çocuk ya sizin özgürlüğünüzü sağlayacak ya da olmazsa alıp babasız, mutsuz aileden oluşan bir çocuk olarak yetişecek. Bu ne bencillik yahu?! Kendi için istiyormuş. O çocuk sizin gibi bencil, düşüncesiz bir anne ve o denyo eşiniz gibi bir babayı istiyor mu acaba?!
Valla yazık sizin doğuracağınız çocuğa. Siz belli ki bu evliliği bitirecek cesarette ve istekte değilsiniz. Olan o çocuğa olacak. Baskıcı bir baba ile büyüyecek.
Ayrıca şu konudaki en son sorun KPSS. Daha ciddi sorunlarınız var sizin. Bir birey olup kendi kararlarınızı bile veremiyorsunuz. Bir de çocuk yapıyorsunuz. Bravo!

Son düzenleme:
Daha doğmamış canlardan rezalet evliliklerinizi kurtarmalarını bekliyorsunuz. Onları böyle berbat bir hayata getirip her şeye sizin için katlanıyorum diye diye yıllar boyu onların da ruhunu sömürecek hayatını mahvedeceksiniz. Böyle hikayelerde üzülünmesi gereken bence tek şey bu.

Kızımız olursa ona baskı yaparsa ikimize de göremez bana ne yaptıgı belki altan alabilirim ama kızıma asla böyle davranamaz ilerde belki huyu suyu degısır diyorum

Yasadıgın coğrafya peki. Ben güneydoğu da yasıyorum sence ön taneden kacı senşn dediğin gibidir burada. Bazen hep kötüye denk gelirsin bu da kötğnğn iyisi olur hayat bu işte sana verdiği de bu

Siz kızınız olursa rest çekebileceğinize, kızınızı alıp gideceğinize inanıyor musunuz ? Daha kendi hakkınızı savunamıyor, kendi hayatınızın dizginlerini elinize alamıyorsunuz, telefon açan arkadaşınızla kendiniz konuşamıyorsunuz bile, buna rağmen yaptığınız kötü tercihlerin suçunu yüklediğiniz coğrafyaya sizinle aynı kaderi yaşasın diye kız çocuğu getirmeyi hayal ediyorsunuz.

Genç kadınlar, sevgiliniz nişanlınız bırakın kıyafetiniz, mesleğiniz, çalışmanıza karışmayı, tırnağınızı kesmeniz için bile baskı yapsa boyun eğmeyin.

Erkeğin sevmesi demek sizi eve kapatması, hastalıklı kıskançlığıyla hayatınıza zulmetmesi, efendi-köle ilişkisi yaşaması değildir, sevmek aşk böyle bir şey değil, lütfen okuyun meslek sahibi olun çalışın ve asla bir erkek için mesleğinizi bırakmayın, ağzımızın tadı bozulmasın deyip her isteğine he demeyin, birey olduğunuzu unutmayın karakterinizi kimseye sakız gibi çiğnetmeyin.

Sorunlar devam edince hatta kat kat buyuyunce de cocugum ıcın katlanıyoreeeeem

Kocan hem hanzo, hem baskıcı, geri kafalı , e yatakta da iyi değilmiş kendin yazmışsın sadece çocuk için sana yaklaşıyormuş bi de ısrarla beni çok seviyor deyip durmuşsun, bacım taş olsa çatlar, ha bire tüp bebekle uğraşmışsın ve hala da uğraşıyorsun böyle bir adama cocuk yapmak resmen intihar etmek gibi bisey , bu yaşadığın şey evlilik değil , aklını başına al , bu de şey yazmışsın cinsel hayatımız komple bitsin yeterki çocuğum olsun falan bu nasil bir kafa anlamak mümkün değil , çocukla kafayı bozmuşsun, çocuk ne seni ne de bu herifi düzeltemez, b...ok gibi olan bu evliliğin faturasını zavallı bebeğe yükleme , resmen kör olmuşsun, bana aşık diye diye kendini teselli edip durmuşsun, kısıtlanmayı, baskıyı aşk ve sevgi sanıyorsun, bu ne cehalet ! Pesss...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…