Eşim kpss çalışmama izin vermiyor

benim bir arkadasim vardı kapalı kızlara görücü geliyor, ona gelmiyor diye kapanmıştı ve harbiden o yıl evlendi

Bizim eşimle tüm tartışmalarımız çocuklarla ilgilidir. Çocuk olunca evlilik düzelir kafası türk kadınlarının beynine yerleşmiş nedense?
Tanıdığım iki kadın oldu işyerlerimde ikisi de aldatıldığını öğrenir öğrenmez hamile kaldılar. Ozaman ben bekardım, aldatılınca çocuk yapmak gerekiyor sanıyordum. Meğer boşanmak gerekiyormuş

Yeni deist olmuş olabilir. Geçiş aşamasında olabilir. Deizm konusu çok net değil bence kendisinde. Bugün lisans kpss'ye girenleri görmüş konuyu hatırlamış o sebeple yazmıştır diye düşünüyorum.

Valla üzgünüm ama sırf elin adamı için ne demeye kapandiniz ?
Dünyada tek erkek o bile kalmış olsa kimse kimseyi zorla kapattiramaz.
Çocuğunuzun olmaması bir avantaj ısrarla çocuk yapmaya çalışmayın korunun.
Hamile kalamasaniz bile korunun nolur nolmaz pat diye hamile kalırsınız.
Ayrıca gidin babanızın evinde yaşayın orada çalışın ise girin resmi olarak sonra boşanma olur zaten.

Allah var o kadar mağara adamı değil :) kendi istedi tip bebek iyi yönleri de var yok değil olmasa sorun bile değil seviyor yani bir başka göz sana değsin istemiyorum diyor asırı kıskanc
Benim kocam da ben mutlu olayım diye arkadaşlarımla tatile gitmeme izin verdi (!)
Kendisi gözüme başka gözleri değdirdi tüh be.
Acaba beni kıskanmiyor mu ya

İnançlı insanlar nefislerini yenip de türbana giremiyorken sen eşinin ailesine saygından dolayı mı kapandın

Evet şimdi geldi çok kez denedim olmadı bekarken calısmak zorunda kaldım bıraktım. Kpss sadece 20 yaşlarda mı akla gelen bir şey sırf eleştirmek için yorum yapıyorsunuz . Ben inanmıyorum ama saygı duymuyorum demedim ne demeli bekliyorsun inanan için küfür etmek mi gerekiyordu yorumda hamile kalmak isteyenler için dua ediyorum kadına Allah'a inanmıyorum demedim . Bana hayırlı cumalar diyen birine bende aynısını söylüyorum kurban bayramını bende kutluyorm aklı sıra kendinizi akıllı sanıp öyle geçiniyor snz

Yok senaryo yazdm

Hani böyle bir ailede doğunca şans kader kısmet aileni sen seçmedin diyoruz da bu adamı sen seçmişsin.
Öğretmen olduğunuz halde hala sizi bu derece kısıtlayan biriyle evliyseniz demek ki size dayanılmaz gelmiyor
Ayrıca daha siz çocuk gibi izin almadan dışarı çıkamıyorsunuz bu adamdan çocuk yapmak için tüp bebek için uğraşıyormuşsunuz. Hayat bu değil sevmek de bu değil.

Hiçbir şey dememenin zıttı küfür etmek mi?
Bin yıldır inançsızım, ben de kültürel bir alışkanlıkla inşallah maşallah diyorum ama "ramazanın yüzü suyu hürmetine rabbim dualarını kabul etsin" demek bambaşka bir boyut.
İnançsız birinin "yhaaa benim iyiliğimi düşünüyor. En iyisi saygı gösterip başörtüsü takayım" deyip tesettüre girmesi de ayrı garip.

Neyse bildiğiniz gibi yapın. Markete gitmenize izin vermeyen adam sınava girmenize, çalışmanıza izin verir, siz izin vermezseniz asssla kızının hayatına karışamaz aynen.
Tatlı rüyalar.

Kafan çok güzel tertemiz maşallah güle güle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…