Eşim hatırına Tanışmak için davet ettiğim beni sevmedi sanırım

Peki o polis arkadaşı hesabı ayrı eşiyle ama eşini çocuğunu paylaşıyor eee gören yine görmüyormu ? :)) hatta karısıyla uzanırken falan paylaşımları var eee ne olmuş ayrı hesapları var ama tüm meslektaşları görüyo ne oluyo yani karısıyla çocuğunu görse ayıp bişeymi evli barklı :)) eşinizin esnaf arkadaşlarıda hep sizin resimlerinize bakmıyordur sanırım.Ki ben ortak hesap dediğim eşimle benim ismim yazıyor o kdr ve ikimizin telefonunda hesaplar açık

Yani mesela mesaj attım diyelim aile resminize. Eşiniz de görecek. Bana ergence geliyor. Birey olamamış gibi. Ya da kocasına güvenmiyor ayrı hesap açtırmıyor izlenimi veriyor.

Kendi adıma ortak hesap tercih eden çiftlerin aşırı kıskanç olduğunu düşünürüm. Yani gelen mesajları paylaşımları denetlemek maksadıyla ortak kullanılıyor.
Bu kadar kıskanç bir çiftle de ben samimi olmam. Sorun çıkar gibi gelir.
Belki de bu nedenle istememiştir.
Komik geliyor bana ortak hesap işi. Bireysel bir hesap açamayacak kadar güven duymuyorlar gibi geliyor

Yani mesela mesaj attım diyelim aile resminize. Eşiniz de görecek. Bana ergence geliyor. Birey olamamış gibi. Ya da kocasına güvenmiyor ayrı hesap açtırmıyor izlenimi veriyor.
Görsün ? :)) siz benim şahsi hesabıma da atsanız görür yazılanı eşim sonuçta..neyse saygı duyuyorum tabiki rahatsız olabilirsiniz

Ayıplıktan değil de gereksiz. Çevreler arasında fark varsa hele çok çok gereksiz. Sanayideki rulmancı herif niye beni görme zahmetine girsin,niye desin ki bak bak xin karısı elinde şarapla oturmuş,filanca yere gitmiş,çocuğunu filanca özel okuluna yollamış bak sen paraya diye?. Ne münasebet. Herkes aynı çevreden gelmiyor,herkesin çevresi toplumsal olarak eşit bile değil. Olayı sadece kendinize ve eşinize indirgemeyin. Bin türlü insan var.

Açıkcası hiç bu nedenle ortak kullanmadık şaşırdım düşüncenize :)) hesap eşimindi benim instagram hesabım bile yoktu o zamanlar o kadar meshur değildi Facebook takılıyordum sonra benim kuzenlerim takibe aldılar eşimi nişanlıyken falan derken benimde ismimi ekledi hesabına arkadaşlar takibe aldı vs derken ortak kullanıyoruz yenisini açıp oraya taşımak istemedim arkadaşlarımı ailemi.Yerine göre kıskançlık vardır elbette buda özgüvensiz olmak değil kıskanmayan insan varmı ? Tabiki yerine göre

Doğru ama paylaşım yapmıyoruz profil resmimiz ve birkaç resminiz var bundan ibaret..

Doğru ama paylaşım yapmıyoruz profil resmimiz ve birkaç resminiz var bundan ibaret..
O zaman kadının neden sizi eklemediğini dert etmeyin,zaten aktif kullanmıyorsanız elalemin karısıyla ne yapacaksınız ki sosyal medyada?
Görüşmek istediğiniz zaman arayın mesaj atın. Daha aranızda arkadaşlık bile oluşmamış,sosyal medyaya ekleyip eklememesi bir şeyi kanıtlamaz.

E tamam benim de kuzenim samimi arkadaşlarım eşimi takip ediyorlar. Bu iki ayrı hesap kullanmamıza engel değil neticede. Ama yeni bir hesap açmak zor değil. On dakikalık iş. On dakikada yüz tane akraba eş dostu da takip edebilirsiniz. Bunlar komik bahaneler.
Dışarıdan ortak hesap çok kıskanç, sorun çıkarmaya meyilli çift gibi geliyor. Biraz da komik duruyor açıkçası
Dışardan böyle görünüyor yani

Hyr o kdr özendik hiçbir gelmesinde seni sormadı demekki sevmedi dedi yani olabilir sevmekte zorunda değil bunu ben kötü algılamadım ki o demesede ben düşünüyorum
Diyebilirdi ki ne gıcık bir tip, yol yordam bilmiyor anlasılan, insan bir hatrını sorar diye. Özgüvensiz gibi sizden bilerek konuşmuş

Kocası bizde ekli öyle düşündüm yani çok ayıp birşeymiş gibi abartmadınızmı :)) tmm özür dilerim patavatsızlık ettim sanırım neden eklemedi diye düşünmekle :))

Bir de şu var konu sahibi insanların evli de olsa şahsi bir alanı olmalı.
Yani hiç mi arkadaşlarınızla geyik yapmıyorsunuz, kuzenlerinizle dedikodu etmiyorsunuz?
Ben instagramdan epey geyik yaparım arkadaşlarımla şahsen eşim görsün de istemem. Ne münasebet. Benim özelim neticede. Evli de olsak özelimiz olmalı.
Eşimle telefonlarımız ortadadır. Ama asla açıp sohbetlerine bakmam mesela. O da baksın istemem. Kalkıp ortak hesap kullansak bildirimler eşime gitse açmasa bile istemem.
Hem güvensizlik gibi duruyor. Hem de arkadaşlarımın özeline de saygısızlık. Belki arkadaşım o an özel bir şey yazacak anlatacak mesela.

Kocası bizde ekli öyle düşündüm yani çok ayıp birşeymiş gibi abartmadınızmı :)) tmm özür dilerim patavatsızlık ettim sanırım neden eklemedi diye düşünmekle :))
Abartan ben değilim. Ama siz abartıyorsunuz. Eşimin bir sürü arkadaşı bende eklidir,görüştüğüm için eklidir ama. Eşlerini de tanırım ama eklemem. Bir defa görüştüğüm birini zaten eklemem. Belki karşınızdaki kadın da böyle düşünüyordur. Daha nasıl anlatabilirim?

Tmm az sonra hemen bir hesap açıyorum kıskanç olmadığımı kanıtlamak için :))

Tmm orası öyle ekleme konusunda tmm ama slm soylemediği sormadığı için daha çok şaşkınlığım evimize gelmiş sohbetimiz olan birisi ayyy bi konu açim dedim pişman oldum

Farklı düşünüyoruz :)
Benim kız arkadaşlarımla aramda paylaşımlarım oluyo, komik veya özel vs
Ana sayfamda kocamın arkadaşlarını görmek istemezdim yani.

Kadın da o sebeple eklememiş olabilir. Bu da makul bir sebep. Bunu anlatmak istedim.

Anladım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…