Eşim hatırına Tanışmak için davet ettiğim beni sevmedi sanırım

Ayak uyduramıyorum gibi hissettim evet benim eşimde öyledir çok cana yakın sevilen biridir ben tam tersi çok soğuk biriyim
Bu da yapı meselesi, sıcak olmak zorunda değilsiniz. Ben de çok sıcakkanlı değilim ama tanıyan vazgeçemez valla elin karısını dert etmeyin yahuu

Şu ana kadar eşimin arkadaşlarının eşleriyle hiç arkadaşlık etmedim. Ne sosyal medyada ekledim ne dışarıda görüştüm. Eşli görüşmelerde herkesle idare ederim ama arkadaşlık konusunda maalesef seçiciyim. Siz buna hiç bozulmayın normal bir durum gayet.

Ben size laf anlatamam, deveye hendek atlatmakla uğraşırım daha kolay

Erkeklerde boyle bi takinti var daha dogrusu turk kocalarinda...Kankalarinin esleri ile esinin iyi anlasmasini istiyorlar..sanirim boylece daha rahat gorusebiliriz diye dusunuyorlar...Herkes herkesle ilk tanismada anlasmak zorunda mi ya sirf senin kankanin karisi diye? Ben cok duydum ya bu muhabbeti evli erkeklerden sagda solda bizim hanim misafir sevmez, tanistiririm gelip gitmez vs laflari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…