Eşim hatırına Tanışmak için davet ettiğim beni sevmedi sanırım

Gerçekten üzme amaçlı söylemedi ben anlatırken eşimin söyleme tarzı beni üzmek gibi yansıyor olabilir ama değil.zaten sonrası dedi o kim ki karımı sevmezse sevmesin çokta önemli evrak değil karım o kdr emek vermiş ağırlamış falan

Aslında gün sonu işini anlatır bana yemek esnasında onların geldiğinide anlattı dedi karısı birkaç kez geldi hiç eşiniz nasıl falan sormadı sevmedimi diye gerçekten kırma amaçlı söylemedi sonrası dedi zaten o kimki sevse ne sevmese ne benim karım o kdr emek verdi diye bende gerçekten abarttım çokçok yemek yiyip kalkıcaklar allahımmm günler öncesinden hazırlık falan

Sana tek bir şey söyleyeceğim en çok değeri kendine ver aşkım seni seven arıyor da soruyor da olay sadece bu belki o an akıl edememiştir sevip sevmediğini böyle çıkaramazsın seven arar mesaj atar sorar davet eder…

Etmedi mi amaaan salla en çok sen değerlisin…
Benimde eşimin arkadaşının eşiyle tanışıp görüşmek istemediğim için hiç görüşüp aramadığım insanlar var aksi de var arıyorum soruyorum yani…
Sen değerlisin

Tşkr ederim evet sanırım küçük şeyleri dert etmemeyi ve kendime daha çok değer vermeyi öğrenmem gerek

Tekrar ramazan gelmek üzere. Sevse ne sevmese ne ?

Tşkr ederim evet sanırım küçük şeyleri dert etmemeyi ve kendime daha çok değer vermeyi öğrenmem gerek
öğrenmezsen hayat zindan olur sana maalesef iyi niyetli düşünceli insanların sonu böyle oluyor
Sen ve keyfinin kahyası daha önemli

Ayyy asla takilmam böyle şeylere komşu değil akraba değil aile değil sevmiş sevmemiş umrumda olmaz sürekli yüzünü göreceğin biri dahi değil ki kafasına göre yaşasınlar

Eşiniz niye sini sivmidi glb .s.s.s yapıyor ki?

Gerçek bir erkek, kurban olsunlar benim karıma der bunu umursamaz lafını da etmez.
Sahiden de ne güzel demişsiniz. Yani bende mi bir sorun var diyordum.
Erkekler genelde bu kadar ince düşünmez.
Ekledi eklemedi, sordu sormadı, sevdi mi sevmedi mi....
Bunları kurcalamak akıllarından geçmez genelde. Daha düz düşünürler.
Böyle şeyleri genellikle kadınların kurcalayım, böyle şeylere takıldıklarını gördüm.
Bünye bunu dile getiren kadınlara "neleri takıyorsun, kuruntu yapıyorsun" diyenlere alışık olunca garip geldi.

Bir kere evinize geldi diye hemen samimi oluruz sandınız heralde ama her insan bir değil, belki sizin kadar arkadaş canlısı değildir. Boşverin sizi sevse ne olur sevmese ne olur, bu kadar hassas olmayın

Kıskanmıştır
Kıskanan devamını getirmiyor
Sevmeyen yıne şans veriyor bı sekılde ıkıncı ucuncu gorusmelere

Davetten sonra instagram üzeri ondan bekledim arkadaşlık atmasını atmadı ve eşimede sormamış hiç nasıl eşiniz iyimi diye falan acaba sevmedimi kusurum mu oldu bilmiyoeum
sosyal medyaya ne kadar takıntılı yeni nesil.Kırk yıl düşünsem beni eklemedi vb diye düşünmem.Boşverin gitsin.Herkesin tarzı farklıdır bu da onlardan diyeceksiniz

Ama hoşlanmak zorunda değil ki, konuyu okuyunca farkettim evlendigimizde eşimin iş arkadaşları 2 kadın evime geldi tanışmak için. O kadar hoşlanmadım ki tekrar görüşmek istemedim sadece gördüğüm yerlerde hal hatır sordum o kadar. Onlarda böyle düşünüp uzulmemislerdir umarım ama herkes herkesle anlaşacak diye bir durum yok takılmayın bu kadar

Çok hassassınız sanıyorum ki.. Bu kadar ince düşünmeyin hele ki bir defa görüştüğünüz birine karşı. İster sever ister sevmez kendisi bilir, herkes herkesi sevmek zorunda değil.

Ne güzel dertler bunlar ister sevsin ister sevmesin nikahınıza mı alacaksınız ister ister sorsun ister sormasın kendi bilir neden ki bu durumu ayrıca eşinizin söylediği de çok ayıp seni sevmedi mi seni sormadı neden böyle bir şey söylemiş ki çok saçma

Eşin neden seni sevmedi mi acaba diyor, cok mu onemli? Kurdugu cümleye bak

Evet, ben de mesafeli ve soguk biriyim, kolay kolay samimi moda geçmem. Bunda tuhaf hiç bir sey yok bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…