Eşim hatırına Tanışmak için davet ettiğim beni sevmedi sanırım

Ben yurtdışında doğdum ve turkiyeye taşındım evlenip şimdi eşimde böyle söyleyince sanki adapte olamıyormuşum gibi hissettim arkadaşımda yok hiç.eşimin baya arkadaşı hiç sormaması bile utandırdı eşime karşı beni
Eşiniz de garip seni sevmediler ne yaa. Eşiniz ile değer probleminiz var galiba

Kadın sizi eklese nerden bilecek sizle mi konuşuyor eşinizle mi? Ortak hesap olanları doğrudan silerim ben şahsen.
Hyr ortak hesap olunca ne oluyoki paylaşılan resimler görünüyo konusmuyoruzki insta üzeri :) ve kocası bizle arkadaş mesela hepte karılı kocalı birbirlerini paylaşıyorlar ha şahsi hesap ha ortak :)

Eşiniz de garip seni sevmediler ne yaa. Eşiniz ile değer probleminiz var galiba
Değerle ne alakası var anlamadım ? Sohbet ederken seni sevmedi galiba dedi o demese benim aklıma gelirdi zaten :) mantıkende öyle değilmi siz birini evinize davet etseniz ve o davet edecekken sizi tekrarında etmese ve eşiyle eşinizin iş yerine uğrasalar birkaç kere size hiç slm göndermese hiç sormasa aklınıza gelmezmi demekki sevmemiş beni diye ? :))

Ortak hesap neden tuhaf anlamadım
Normal mi sizce?
Yetişkin insanlarız herkesin arkadaş çevresi farklı.
Eşimin iş arkadaşları, okul arkadaşları vs neden benim instamda olsun mesela? Aynı şey onun için de geçerli.
Banane onun arkadaşlarının paylaşımlarından.
Bana göre saçma.
Herkesin kendi düşüncesi elbette.

Evet, ben de mesafeli ve soguk biriyim, kolay kolay samimi moda geçmem. Bunda tuhaf hiç bir sey yok bence de
İnanın ben gelen misafirden daha mesafeli soğukkanlıyımdır aksine gelen bayan daha cıvıl cıvıldı eltisiyle falan yaşadıklarını ayak üstü anlatmıştı yani hiçbir şekilde sormaması şaşırttı beni tabiki sevmek zorunda deil ama nezaketen slm soyleyin demekle yakın arkadaş olucaz değildi

Normal mi sizce?
Eşimin iş arkadaşları, okul arkadaşları vs neden benim instamda olsun mesela? Aynı şey onun için de geçerli.
Bana göre saçma.
Evet benim için normal paylaşımlarımız absürt şeyler değil yani :) ki paylaşım da yapmayız birkaç ortak resmimiz var o kadar.Zaten arkadaşlarının paylaşımlarını görmek istemesem atlıyorum bakmadan ki onların hesabı ayrı ama eşiyle uzanırken resim paylaşıyo demekki rahatsız olmuyo görecek arkadaşlarım diye ayrıca karı koca istediğini paylaşır beğenmeyen sayfasını atlar yani

Normal mi sizce?
Bana göre saçma.
Evet benim için normal paylaşımlarımız absürt şeyler değil yani :) ki paylaşım da yapmayız birkaç ortak resmimiz var o kadar.Zaten arkadaşlarının paylaşımlarını görmek istemesem atlıyorum bakmadan ki onların hesabı ayrı ama eşiyle uzanırken resim paylaşıyo demekki rahatsız olmuyo görecek arkadaşlarım diye ayrıca karı koca istediğini paylaşır beğenmeyen sayfasını atlar
sosyal medyaya ne kadar takıntılı yeni nesil.Kırk yıl düşünsem beni eklemedi vb diye düşünmem.Boşverin gitsin.Herkesin tarzı farklıdır bu da onlardan diyeceksiniz
Hyr eklemesini geçtim o kadar geliyor oturuyorlar eşimin yanında bi usulden slm söyleyin denmezmi bu yğzden eşim aslında sevmedi demekki dedi

Sahiden de ne güzel demişsiniz. Yani bende mi bir sorun var diyordum.
Erkekler genelde bu kadar ince düşünmez.
Ekledi eklemedi, sordu sormadı, sevdi mi sevmedi mi....
Bunları kurcalamak akıllarından geçmez genelde. Daha düz düşünürler.
Böyle şeyleri genellikle kadınların kurcalayım, böyle şeylere takıldıklarını gördüm.
Bünye bunu dile getiren kadınlara "neleri takıyorsun, kuruntu yapıyorsun" diyenlere alışık olunca garip geldi.
Zaten eşim ekledi eklemedi demedi sadece dün konusu açıldı geliyorlar eşi hiç seni sormuyo davet te etmedi sevmedi demekki dedi yani bunu modurdanarak söylemedi gayet normal bence ben eşimin söylemine sizler kadar takılmadım :)

Normal mi sizce?
Bana göre saçma.
Yani kız arkadasları hiç herhalde komikli reels atmıyor. Benim özelim var yani sonucta ben ortak hesabı olan kimseyi eklemem. Ne gerek var tanımadığım etmediğim elalemin adamı da gorecek paylaştıklarımı ya da konuştuklarımı. Bence ortak hesap olduğu için bu nedenle de eklememiş olabilir

Hyr ortak hesap olunca ne oluyoki paylaşılan resimler görünüyo konusmuyoruzki insta üzeri :) ve kocası bizle arkadaş mesela hepte karılı kocalı birbirlerini paylaşıyorlar ha şahsi hesap ha ortak :)
Olur mu canım,ben hep instadan beğendiğim gönderileri arkadaşlarıma atarım,goygoy olsun diye. Veya alışverişle ilgili postlar atarım onlar da bana atar. Ortak hesap olunca atmam ki,elin herifine sütyen modeli atsam mesela nasıl olur? 😊

Değerle ne alakası var anlamadım ? Sohbet ederken seni sevmedi galiba dedi o demese benim aklıma gelirdi zaten :) mantıkende öyle değilmi siz birini evinize davet etseniz ve o davet edecekken sizi tekrarında etmese ve eşiyle eşinizin iş yerine uğrasalar birkaç kere size hiç slm göndermese hiç sormasa aklınıza gelmezmi demekki sevmemiş beni diye ? :))
Gelmez valla . İnstagramdan takip etmesini bile beklemişsiniz. Niye etsinki yani . Eşinizle ortak hesapmıs bir defa. Ben ortak hesapları hiç takip etmiyorum zaten. Beğeni atıcam mesela kocasına mı atıyorum kadına mı belli değil mesela.

Olur mu canım,ben hep instadan beğendiğim gönderileri arkadaşlarıma atarım,goygoy olsun diye. Veya alışverişle ilgili postlar atarım onlar da bana atar. Ortak hesap olunca atmam ki,elin herifine sütyen modeli atsam mesela nasıl olur? 😊
Yani oda sizin görüşünüz ben arkadaşıma sütyen modeli atmam mesela :) zaten eşimin girdiği yok adam işte akşamları öyle göz atar ve arkadaşları arada komik video atar kendi akşam açar yani

Gelmez valla . İnstagramdan takip etmesini bile beklemişsiniz. Niye etsinki yani . Eşinizle ortak hesapmıs bir defa. Ben ortak hesapları hiç takip etmiyorum zaten. Beğeni atıcam mesela kocasına mı atıyorum kadına mı belli değil mesela.
İyide eşimle olunca ne oluyo :)) beğeni atıcaksa eşimin tek resmi olur atmaz bizim beraber resmimiz olur atar beğeniyi o kdr basit :)ben öyle yapıyorum adam tek resmini atınca beğeni yapmıyorum ama eşi cocuguyla koyunca beğeni yapmam ayıpmı ki atıyorumda ? Belkide yurtdışında yetişmiş olmam bu düşüncemin sonucudur ama öyle ortak hesabın ne sakıncası var

Sabah saat 5'te açılacak konu mu ilahi 😅 belki de benim gibi dümdüz insandır. Ortak hesap eklemem, çok yakın arkadaşlarımı bile çok çok sonra eklemişimdir. Denk gelip görüşmezsek aramam sormam. Çoğu zaman eşin nasıl bilmem ne diye sormak da aklıma gelmez. Nasılsın iyi misin bu kadar😅

Yani kız arkadasları hiç herhalde komikli reels atmıyor. Benim özelim var yani sonucta ben ortak hesabı olan kimseyi eklemem. Ne gerek var tanımadığım etmediğim elalemin adamı da gorecek paylaştıklarımı ya da konuştuklarımı. Bence ortak hesap olduğu için bu nedenle de eklememiş olabilir
Yani arkadaşınız hesabını kocasıyla bir kullansa takip etmiyorsunuz öylemi ? :)) yahu ne sakıncası var sende ona göre post at arkadaşına hesabı kendinin olsa özelimi oluyo o koca bakamazmı telefonu eline alıp :)) kocalar çokta meraklı değildir karılarının arkadaşlarıyla sohbetine bakmaya ayrıca kendi hesabı olanında kocası gayet bakabilir mesajlarına girebilir :)

Yani oda sizin görüşünüz ben arkadaşıma sütyen modeli atmam mesela :) zaten eşimin girdiği yok adam işte akşamları öyle göz atar ve arkadaşları arada komik video atar kendi akşam açar yani
Ama herkes aynı değil işte. Çoğunluk benim gibi hatta. Hesabımda okul arkadaşlarım var,öğretmenlerim var,meslektaşlarım var. Eşimle meslektaş olmamıza rağmen ayrı bir çevremiz var. Eşimin esnaf arkadaşları neden benim ve çocuğumun fotosuna baksın ki mesela,en basiti bu. Çoğu erkek iş çevresiyle eşini çocuğunu paylaşmak istemez. Sizinki neden paylaşıyor o da ayrı ilginç zaten.

Bende atarım arkadaşlarıma veya kızkardeşime eşim girip bakmaz bile sadece arkadaşları ona atarsa o kdr

Hamileyim ve o saatten sonra uyku tutmadı :) yahu büyük sorun gibi yansıttım herhalde ama sadece sordum yani yatak döşek ağlamıyorum sadece buraya yazmak istedim :))
Hiç üzerinde durulacak mesele değil ayol 😅 ama yorumlarda baktım şöyle şimdi arkadaş edinmek istiyormuşsunuz. Yalnız hissediyorsanız düşünmeniz normal diyebilirim bilemiyorum 🤔

X