Eşim hatırına Tanışmak için davet ettiğim beni sevmedi sanırım

Yani oda sizin görüşünüz ben arkadaşıma sütyen modeli atmam mesela :) zaten eşimin girdiği yok adam işte akşamları öyle göz atar ve arkadaşları arada komik video atar kendi akşam açar yani
E siz de görüyorsunuz o videoları vs.
Görsün ? :)) siz benim şahsi hesabıma da atsanız görür yazılanı eşim sonuçta..neyse saygı duyuyorum tabiki rahatsız olabilirsiniz
Göremez . Telefonda arkadaşım ile konuşmalarına eşim bakamaz çünkü bu benim özelim olmakla beraber arkadaşımın da özeli. Şayet eşiniz tüm.mesajlarınıza bakabiliyirsa arkadaşlarınıza bu bilgiyi vermelisiniz. Benim sizin gibi arkadaşım olsa yazmam mesaj. O kadın da muhtemelen sizinle haklı olarak yakınlık kırmak istemedi. Neyse iyi akşamlar. Yorum başka yazmayacağım.

Evet genelde özel şeyleri msjda yazmam ne ben ne arkadaşlarım telefonda konuşarak dertleşiriz vs..ve ben eşime özelim bakamazsın diyemem zaten bakan biride değil..ama bakamazsın dediğim an kim olsa şüphelenir saklayacak birşeyim yok.yakınlık kurmak istememesi beni tanımıyor ki bu nedenle istemesin :) sevmemiştir istemiyordur o kdr ve buradaki sohbetlerinden eşini hiçbirşekilde arkadaşlarıyla çıkarmayan biri ve kontrolcü biri gibi anlattılar ve buna güldük geçmiştik yani böyle aaaaaa güvenmiyormusunuuuuz diye ayıplamadık her karı kocanın kendine özgü ilişkisini yaşama şekli var

Yahu görsem ne olucak videoları :) açmam bile eşim kendi açar bazen günler sonra açar sanki açık seçik video değilya komik postları gönderirler..birçok arkadaşım ortak hesap kullanıyor yeri geliyo eşimin telefonunu kurcalayan var bu güvensizlikten değil Müge anlını dediği gibi itimad kontrole tabi yani hadi güveniyorum diye de benim hayatım senin hayatın yapmıyoruz

ben etmem.
niye arkadaşımın kocası benim hikayelerimi paylaşımlarımı görsün adamla arkadaş değilim ki.
ortak hesap kullananlar bana komik geliyor.
tercih meselesi olarak bile bakamıyorum ne yazık ki.

Eşinizin olması değil sorun hala başka pencereden bakıyorsunuz yurtdışında yaşamakla ne alakası var konunun :) ortak hesapla yurtdışını çözemedim tam tersi ortak hesap komik. Yani adamın fotoğrafını beğenmekle alakası Yok konunun konu benim arkadaşımla özelim. Yani zaten ortak hesap kullanmak çok ergence geliyor bana o nedenle de hayatımda çok öyle insan yok. Kocasına bağlamışsınız takip etmemeli ama kocasıyla alakalı değil kendi arkadaşlık sınırlarımla alakalı. Yurtdışında yaşamadım ama daha global bir düşünce sanıyorum benimki :)

Sevmezse sevmesin siz çok mu bayıldınız boşverin ya

Ben kendi adıma samimi olmadığım insanları eklemek istemiyorum instadan siz bi kere gördüğünüz kişi sizi eklesin diye beklemişsizniz orası garip geldi. Sevip sevmemeyi geçtim insan nezaketen en azından bir çaya çağırır bence iş yok onlarda hiç dert etmeyin

Ben ortak hesap kullanan insanları sevmem, samimi olmak istemem. Kaldı mı artık yani Facebook ilk çıktığında vardı o zaman bile çok komikti. Ondan eklememis olabilir, eşler arkadaş diye idare ediyordur da fazlasını istemiyordur. Bir sürü ortak hesap kullanan arkadaşım var demeniz de hiç inandırıcı değil yani 29 yaşındasınız, numunelik nadir kisilerdensiniz o kuşakta.

Eşimle ortak bir arkadaşımız var, arkadaşlığımız 15 yıla dayanır belki daha fazla. Kendisinin ciddi düşündüğü kız arkadaşıyla tanıştık eşim de ben de sevemedik kızı muhabbetimiz hiç sarmadı instagramda da ekleşmedik ama arkadaşımızın hatrına arada bir görüşürüz double date olarak. Ama arkadaşımızla sürekli yalnız olarak görüşmeye devam ederiz. Kadın sizi sevmediyse eşleriniz yalnız görüşür olur biter herkesin enerjisi tutmuyor dert etmeyin kendinize bu dünya için fazla nahifsiniz :)

Etmiyorum hatta arama mesafe koyuyorum çünkü ortak hesap kullanan kişilerin birey olamamış birinin karısı olmaktan öteye gidememiş insanlar olduklarını düşünüyorum. Ek olarak aşırı kıskançlık potansiyelleri olduğunu düşünüyorum ve kıskanç insanların çıkarabileceği sorunları biliyorum. O yüzden çevremde tutmuyorum. Ortak hesap sorunlu insan turnusolü bence.

Eşiniz niye sini sivmidi glb .s.s.s yapıyor ki?

Gerçek bir erkek, kurban olsunlar benim karıma der bunu umursamaz lafını da etmez.
Aynen. Kendi düşündüğünü arkadaşa malederek seslendirmiş. "Sen sevimsizsin, bak o da sevmedi zaten". Oyle düşünmese bunu farketmez, dikkat bile etmez, üstünde durmaz. Dört gözle "bakayım eşim için ne düşünecekler" diye bakmış. Bazı özgüvensiz insanlar başkalarının deger vermediklerine verdikleri degeri sorgular.

Siz onu sevdiniz mi ki? Elektrik genelde karşılıklı olur. Ben de esimin arkadasinin esinden cok hoşlanmadim yani kiz kiza konusmayiz denk gelirsek de hep birlikte konuşuruz. Ortak noktamız yok zaten arkadaş olmayi da beklemiyorum o yüzden. Sonucta onemsenecek ne bi durum yok bosverin

Ortak hesapsa istek atmayabilir çok normal
Eşiniz görsün istemiyordur kendi hesabını
Sizin kendi hesabınız olsa eklerdi bence

Bir de dünyanın binbir türlü hali var belki kadının ne dertleri var kafasında aklına gelmemiştir

Boşverin düşünecek başka önemli meseleler edinin

Kibirli herhalde biraz kendisi boş ver Allah aşkına ya sizi kıskandı bu da olabilir ya kibirli olmasından belli zaten nazikçe bir şekilde yapabilir yani gün içerisinde bir kahve içelim diyebilir teşekkür amaçlı medeniyetsiz ya vallahi biraz ben de böyleyim takarım ama önceden de yani şimdi asla umrumda değil insanlar değer hak edene boş ver çiçek kadın ne üzücen kendini

Tşkr ederim evet bende onu bekledim aslında yani en best friend olalım değil tabiki derdim :)) ama bi tşkr için çay içmeye çağırması veya o kdr geliyorsun eşimin dükkanına bi slm gönder daaa :)) aslında eşim yanlış birleyen söylemedi sevmedi demekki derken yani sormaması hiç ona garip geldi banada olduğu gibi hatta boşver o kimki benim karım o kdr özenmiş falan diye geçiştirdi ama burda bazı yorumlarda yok cnm eşi demekki karısı hakkında düşündüğünü söylemiş falan diye saçmalayan olmuş

Yani ortak hesap dediğim eşimle benim ismim yazıyor resimlerimiz var eşim girmez ara sıra benden girerse giriyo neyse yanlışmış demekki :) onuda düzelttim bugün kullanmıyorumda ortak hesabı neredeyse söveceklerdi bana yorumlarda :))

Belki ilerleyen zamanlarda çağırabilir kafasına dank ederse ama sanmıyorum yani yazdıklarını okuduğum zaman bence haklısın biraz da benim hissiyatım kuvvetlidir bence kibirli biri gibi geldi böyle daha çok iki yüzlü gibi yanına geldiği zaman eminim ki gülmüştır sohbet etmıstir ya seni kıskandı evindeki neşeni huzurunu insanlar kibirli oldukları için herkes birbirinin mutluluğunu katlanaamıyor işte ben de anlayamıyorum bu ayrı bir şey ben mutsuzum diye karşımdaki insan mutsuz olmasını istemiyorum tam tersine daha çok mutlu oluyorum diyorum ki bak güzel bir haber ben bugün çok hastayım kendimi de kötü hissediyorum kaç gündür modum da hiç yok hastayım gribim diye uyuyamadım dün arkadaşım evleniyorum dediği gibi koşa koşa gittim yani ben hastaymışım ateşim varmış diye bunu hiç takmadım bile bugün bu sayfadan birinin hamile olduğunu öğrendim o kadar çok mutlu oldum ki eşimi anlattım durumu böyle böyle diye bilmiyorum yani ben insanları çözemiyorum ben salağım insanlar mı doğru çözemedim yani bu durumu gün gelir o da davet eder işte koskoca kadınlar ama beyinleri çocuk gibi oldukları için ya sokakta çocuklar oynuyor diyor sen gel diyor o gel diyor bunlar bile birbirlerine gelgit diyorlar Türk milleti olarak da bizim de yörelerimizde bu olan bir şey yani bugün komşumuz bir tabak bir şey getirdiği zaman biz onu boş göndermiyoruz bilmiyorum gerçekten boş ver hçde canını sıkma vallahi bu tip insanlar için bile yorum yapmaya değmez biliyor musun Bir kadın bir kadını sevmiyorsa sen onu yemekler hazırlamışsın elinden geleni yapmışsın neşeli bir şekilde de konuştuysan oturduysan hani bir şeyi de yanlış anlaması için neden de olmaz diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…