Eşim eski sevgilisini unuttu mu ?

Merhaba; Eşimle çok uzun seneler tanışıklık sonucu evlendik ikibuçuk yıl oldu bir kere uzun bir ayrılık yaşadık fakat ben onu hiç unutmadım bir şekilde de irtibatımız kopmadı ve bir araya tekrar geldik ikimiz de hata yapmayacağımıza söz verip evlilik yoluna girip çok çaba sarfederek ve severek evlendik. Fakat nişanlanmadan önce eşimin bir konsomatrisle bikaç kez görüştüğünü öğrendim ve evlenmiş olduğumuz, sadece evlenmeden arkadaş ısrarıyla olan ve bir ilişki gibi olmadığına ve de nişanlıyken asla bana bir yanlışı olmadığına inandığım için kavgalar etsek de affettim. Bu konu hariç mükemmel denilebilecek bir evliliğimiz var fakat bu konu ara ara içime o kadar kurt düşürüyor ki güvenim sarsıldı açıkçası bu yüzden eskiden yapmış olduğu tüm hareketleri sözleri sorgular hale geldim. Dün gece Arkadaşlarımızla alkol aldıktan sonra eve geldik konuşurken bunun da etkisiyle ben sevgililik günlerimizle ilgili bir şey hatırlattığımda o ta lisedeki eski sevgilisiyle karıştırdı bir detayı ve buna çok kırıldım. Daha önce de sevgiliylen profiline bakmıştı ama önemsememiştim ben de merak ediyorum napmışlar diye bakıyorum. Asla iletişime geçmediğine eminim kadın da evlenmiş iki çocuğu var merak edip bugün baktım ve bana aldığı küpenin aynısının fotolarda olduğunu gördüm bu bir tesadüf mü yoksa o da fotoğraflarına mı bakıyor ?

Bi de mikemmel bir ilişkimiz var demiş...

Konslu küpeli mikemmel ilişki için alkiş istiyoruz🤣

Bazıları gercekten yüklüyor, yükleyeni cidden felfelaket takıntılı çıkıyor. Hele bir kadın bir erkegin zaafı olduysa o erkek zaafını farklı farklı kadınlarda arayabiliyor. Erkekler bizler gibide cok belli etmiyorlar yükledikleri duyguları.

Bir flörtüm vardı, defile sonrası bulusalım icelim dedik. Bulustuk bende yıllardır cok sevdiğim parfümümü kullanırım özel günlerde çantama koymustum satısı su an yok nadir bulunur veya bulunmaz. İctik sohbet ediyoruz bu bi’ irkildi parfümün cok güzel tuhaf oldum dedi yanımda dolabından sise cıkardı oha dedim. Bende çantamdan çıkardım. Parfüm aynısı. Meğersem şişe 11 sene önceki eski sevgilisinin parfüm şişesi koku yok saklıyor. Benimde az kalmıs kullanmaya kıyamıyorum. Böyle bi bozuldum ama bozuntuya vermeden al senin olsun benimki kokusu gitmiş koklarsın dedim verdim. Sonra bizim aramızdaki bag bacanak iliskisine dönünce kızı bana anlattı merak ettim baktım kız beni andırıyordu. Bunu ona sordum “sana çok benzettim konuşmanız, davranışlarınız” onu sende gördüm hep dedi. Parfüm olayı zaten şok edici bi tesadüf oldu.

Yazmayı çok seviyorum bazen iş başına geçince takıyorum. Bana bi kaç tane yazma verdi, kullanıyorum. Sonradan ögreniyorum ki eski sevgilisinin jaksskksksskksks

Ya dedim noluyozzzzzzz...... en sonunda erkegin elinden bir sey alamaz hale gelcem allah bilir kimden aldı veriyor diye kafayı yicem.
Bunlarda böyle bi’ anımdı.
Amma orijinal manyağa denk gelmişsiniz. 😱

Detaylarda kaybolup kendinizi de eşinizi de darlamayın bence. Gereksiz kıyaslamalara da girmeyin.

Amma orijinal manyağa denk gelmişsiniz. 😱
Bu da ne ki? Şu yazma olayını şöyle ögrendim. Biz bununla çok şiddetli kavga ettik baya birbirimize girdik benim kafamda yazma vardı, bu kafamı böyle tuttu yazmayı çekti aldı. Hayır yazma benim olmuş bide çekip alıyor nerdeyse saçlarımı çıkardı.

Şiddetli derken tırnaklarımı uzun kullanıyorum kavga esnasında tırnaklarım teker teker kırıldı yere düştü. Bu kırılan tırnaklarımı yerden alıp masanın bir yerine koydu. Ben alıp atacakken beni tuttu evden çıkardı evime getirdi.

Yazmayı neden aldın dedim sabah anlattı. Tırnakları naptın büyü yapmıcan insallah attın herhalde dedim. Sanane dedi.
Var gerçekten. :) 😂

Bu da ne ki? Şu yazma olayını şöyle ögrendim. Biz bununla çok şiddetli kavga ettik baya birbirimize girdik benim kafamda yazma vardı, bu kafamı böyle tuttu yazmayı çekti aldı. Hayır yazma benim olmuş bide çekip alıyor nerdeyse saçlarımı çıkardı.

Şiddetli derken tırnaklarımı uzun kullanıyorum kavga esnasında tırnaklarım teker teker kırıldı yere düştü. Bu kırılan tırnaklarımı yerden alıp masanın bir yerine koydu. Ben alıp atacakken beni tuttu evden çıkardı evime getirdi.

Yazmayı neden aldın dedim sabah anlattı. Tırnakları naptın büyü yapmıcan insallah attın herhalde dedim. Sanane dedi.
Var gerçekten. :) 😂
Nadir manyak. Böyle bir şey görmedim. Bence sen de görmedin. 😬

X