Eşim eski sevgilisini unuttu mu ?

Ya benim bi arkadaşım ikinci çocuklarının ilk denemede olduğunu söyledi ki o süreci birebir paylaşmıştı benimle bi ara ağlamaklı olmuştu bir yıl kadar sürmüştü, ben bile etkilenmiştim birsürü sohbetimiz paylaşımımız olmuş o dönemde, yine ikimiz yalnızken ilk denemede olduğunu söyleyince bi de başbaşayız mahcup olacağı kimse yok, dedim ya cidden böyle mi hatırlıyorsun bastırdın mı sildin mi naptın ben bunları kimle paylaştım aklım oyun oynuyormuş gibi hissediyorum şuan, kız ben hatırlatınca hatırladı o gün leyla gibi gezdi kendime güvenmiyorum artık diye , insan hafızası çok enteresan 😁🤓

konu sahibinin düşündüğü onda görüp eşine alması eşine bakınca onu hatırlaması gibi . ben öyle anladım ama tesadüp olabilir
Assiri duygusal olmasi lazim o adamin kupeye bakip bakip hislenmek.. kadinin hayatini kurcamak istese acip acip resmine bakar belki vakti zamaninda hediye etmistir, boyle bir tesaduf olabilir

Lisede insanlar bi bakıma çocuk oluyor. Geçip gitmiştir ama insan hatıraları hatırlar yani e kafası da güzelmiş karıştırması doğal

Eşinizin konsomatrisle olan ilişkisi daha büyük bir sorun zannımca. Niye kimse buraya takılmamış ya? :KK57:
Ne bileyim konslarla, o alemle bir alakası olan bir adamı ben istemem şahsen. Cinselliği parayla satın almış olma ihtimali de var. Yani ortama girdim de bir şey yapmadım diyen adama pek inanasım gelmez, ne yalan söyleyeyim. Ve böyle bir eylemi gerçekleştirmiş bir adamı, her şeyden önce bir kadın olduğum için istemem, tiksinirim.

Eşinizin konsomatrisle olan ilişkisi daha büyük bir sorun zannımca. Niye kimse buraya takılmamış ya? :KK57:
Ne bileyim konslarla, o alemle bir alakası olan bir adamı ben istemem şahsen. Cinselliği parayla satın almış olma ihtimali de var. Yani ortama girdim de bir şey yapmadım diyen adama pek inanasım gelmez, ne yalan söyleyeyim. Ve böyle bir eylemi gerçekleştirmiş bir adamı, her şeyden önce bir kadın olduğum için istemem, tiksinirim.
Adamla evlenmiş, sorun görmemiş demek. Bize ne canım.

Konu sahibi evlendiğine göre sorun etmemiş diye düşünüp yorum yapmadım o kısma ben açıkçası. Çünkü bize ne.

X