Eşim bir gündür bana küs

Kaç aylık hamile ki o da yazmıyor. Yazsa da ben kaçırdım. Hamileliğin bir döneminde insan uçuyor o dönemdedir belki?
Yalnız bir dönemde de ne güzel uyku yapıyor sanırım ilk dönemler.
Saat on olmadan kafayı vurduğun gibi nasıl uyutuyor.
Tek özendiğim insanlar kafam yastığa gidiyorken daha yastığa değmeden uyuyorum diyen kişiler. İşte ona yakın oluyor.
Şuraya da öylesi hiç konu açmaz ki kınayayım.

“haah başın sıkışınca öl murat” diye bir karikatür vardı o geldi aklıma

2 buçuk yıl. İlk dönem bahsettiğiniz gibi oldu benim de
Reddedilme konusunu aşmakta zorlandığınızı düşünüyorum ben de. Eşinizin isteği size göre genel olarak düşükse bunu kabullenmek zor olmuş olabilir. Hamileliğiniz kaç haftalık? Belki hormonlar da sizi dramatik olmaya itiyordur.

3 ay

Yok konuşmuyoruz çünkü ikimizde uygunsak niye akşamı bekleyelim? Sevişmek isteyen adam bile akşama istemez olmuş. Belki cidden yoruldu gün içinde, belki o an canı istemedi. Gündüz istedi diye akşama da aynı enerjiyle istemek zorunda değil ki. Ki adam belli etmiş istemediğini ufak ufak. Dinleneyim demiş, yorgunsan iptal edelim demiş. Demiş de demiş. İstemiyor adam yani, bunu anlamayıp üzerine olayı büyütmenin, eski meseleleri açmanın ne anlamı var? Güzel mi oldu böyle?

12. hafta bitiyor
Ben sizi anlamadım. “Ben de hamileliğin ilk zamanları öyle halsiz oldum” dediğiniz zaman ilk trimester tam olarak yeni bitiyor olmalı ama siz 4-5 ay öncesine kadar problemliydik son 4-5 aydır iki günde bir rutin ilişki var diyorsunuz. Bana fake geldi biraz sizin konu.

Ertelemek zorunda kaldık ikimizin de birkaç işi vardı
Zaten ben söylendikten sonra bu saate bırakınca hep bir sorun çıkıyor zaten dedi.

Niye böyle bir konuyu keyfi açayım komik gerçekten. Ben ilk haftlari kastettim. 5-10 haftalar civarı çok bitkinlik ve uyku vardı. Sonrasında eski halime döndüm istek seviyem de arttı

Eve gelir gelmez…
Okurken inanamadim.
Ben eşime bu şekilde yapsam ki sesini yükseltmez, oto kontrolü asla elinden bırakan bir adam değildir.
Eşim çileden çıkar.

Güzel bi şekilde karşılayın, yemek yiyin yemek yerken sohbet edin. Oturduğunuzda atıştırmalık bişeyler alkol kullanıyor iseniz haftada iki kez teklif edin yanında bisey içermisin diye…
Keyifli konular açın sarılın zaten oda ortam oluşturan karısına kucak açar.

Kaleyi içten ve derinden feth edin…

İyi bi insansınız da uyguladığınız yol sizi farklı gösteriyor.
Stresli dönemde adamı zorlamayın.

Hic unutmuyorum oğluma gebeyken is stresinden eşim eve 18 tansiyonla geldi.

Evli olan herkes cinsel soğukluk ya da sorunlar yoksa isteklidir. Bu en doğal istek.

Biraz iletişim yolunu değiştirin.

Evet 4 5 ay öncesine kadar sorunluyduk ama sonra yavaş yavaş düzene girdi. Ben iki güne bir ilişki var demedim. O son zaman olan bir durum bunu herkes yanlış anlamış konudaki

Evet 4 5 ay öncesine kadar sorunluyduk ama sonra yavaş yavaş düzene girdi. Ben iki güne bir ilişki var demedim. O son zaman olan bir durum bunu herkes yanlış anlamış konudaki
Sorunlu değilsinizdir canım 4-5 ay öncesine kadar da.
Sorunu halledip ne ara bebek yapıp 3 aylık hamile olacaksınız bir 12-13 ayı vardır onun.
Sizin hormonlar yüzünden biraz kafanız bulanmış yatın uyuyun bence.

Bizim bu işi çok şevkle yapmamız gerekmiyor muydu ya ? Hani doğadan gelen öz istek, içgüdü, ihtiyaç hem de temel ihtiyaç falan filan... valla ne yapan söyleyeyim ben dahil çoğu çift olması gerektiği ve birbirine ayıp olmasın diye seks yapıyor. Bir yaştan sonra cinsel istek sanki bıçak gibi kesiliyor hem erkekte hem kadında.sırf ilişkide olması gereken birşey diye mücadele ediyoruz resmen.neden böyle oluyor yaa.ee hani temel ihtiyaçtı bu ? Eşlerden biri benim de pek şevkim yok artık illa yapalım demesek salsak dese herkesin canına minnet olacak aslında hiç de temel memel gibi durmuyor valla buradan

Niye böyle bir konuyu keyfi açayım komik gerçekten. Ben ilk haftlari kastettim. 5-10 haftalar civarı çok bitkinlik ve uyku vardı. Sonrasında eski halime döndüm istek seviyem de arttı

Normalde 2 günde bir olan rutinimize 3 gün ara girdi, i

Zaten konuyu açma sebebiniz iki gün üç gün mevzusu o yüzden yanlış anlaşılma yok, siz ne yazdıysanız onu anladık. Ben sizin hamilelikten de ilişki sıklığından da şüphe ettim. Eşiniz bir sebepten sizi reddettiği için kötü hissediyor, o sinirle buraya yazıyorsunuz gibi geldi. Neyse ya hayırlısı

Biz de bazen eşimle randevüleşiriz ama birimizden biri yorgunsa iptal ederiz. Bu kadar trip atılacak bir durum değil ki bu. Biz de yaşadık; arada bir çiftlerin libidosu desenkronize olur sonra yine senkronize olur. Normal bir durum bu. Hem 3 gün oldu diyorsunuz, 3 ay değil ki. Bu kadar takmayın yani, arada bir sarılıp uyumak da güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…