Eşim bir gündür bana küs

pembezambaklar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
68
21
Merhaba, hemen konuya giriyorum; biraz detaylı anlaticam kusura bakmayın çok sinirliyim;

Şöyle bundan 4-5 ay öncesine kadar eşimle büyük sorunlarımız vardı, fiziksel olarak ona uzak hissetmem, onun yoğun işlerinden dolayı sürekli bana göre az istekli olması. Kendimi sürekli talep eden taraf hissetmem. Bu olaylarla ilgili büyük krizler sonrası çoğunluk kısmı değişti ben artık oluruna bırakmaya çalıştım, onun iş durumları rahatladı, istek seviyemiz eşitlendi, halimden de çok memnundum. Ta ki düne kadar.

Normalde 2 günde bir olan rutinimize 3 gün ara girdi, ikimizin farklı durumları çıkmıştı o yüzden bir türlü olmadı (normal olarak) dün gayet sakin geçirdik akşam için de plan yaptık.

Akşam oldu o geldi ben hazır bir şekilde onu bekliyordum. Beni gördüğünde güzel bir tepki vermek yerine söylediği ilk şey "Biraz dinleneyim" tepki vermemesine çok bozuldum ama neyse tamam dedim.

Onun dinlenip gelmesini bekledim o sırada da bana yorgunluk çöktü gözlerim kapadım dinleniyordum. Geldi beni öyle görünce bıkkın bir nefes verme sesiyle "uyuyacak mısın? Gündüz dedim yorgunsan iptal edelim diye, şimdi niye böyle uyuyor gibisin" ben de film orada koptu. Çünkü bu olaya kadar binbir hayalle gelip karsimdakini uykulu halde bulan hep bendim. İlk defa böyle bir benle karşılaştı, çünkü ben bugüne kadar hep hazırdım. Aşırı derecede kırdı bu durum beni. Hormonel olarak da hassas bir dönemdeyi zaten.

"Hayır uykum yok sadece dinleniyorum" dedim. Sinirine hakim olmaya çalıştım. Bu sefer hem kırgınlığın etkisi sinirden daha çoktu.

Sonra sustu sinirlendi muhtemelen ben de orada bayağı bi ağladım dediğim gibi duygusal bir dönemdeyim. 10dk sonra falan tamam ağlama yeter dedi teselli etmeye çalıştı sarıldı. Ben de bağırdım "nasılmış ? Bugüne kadar hep ben bunu yaşadım." dedim. Neden benim gözlerimi kapamama bu kadar trip attığını sordum. Normal bir şekilde sorduğunu iddia etti. Bağırmama sinirlendi "artık duzelmezsin, sinirini çıkaracaksın illa" cevap vermeden kalkıp üzerimi değiştirdim o sırada o da kalktı salona gitti.

Ben geri yattım bir saat falan bekledim ağlaya ağlaya belki telafi ederiz diye ama gelmedi ben uyumuşum öyle. Bugün de kalktığından itibaren benimle konuşmadı normalde dayanamayıp illa ya o ya ben adım atarız bu sefer kırgın olduğum için adım atmak istemedim. En son yatma vakti gelince yatakta bekledim onu yine bir umut belki barisiriz diye ama geldi arkasını dönüp yattı. Aşırı sinirliyim şuan ona karşı. Resmen sadece dinlendim diye saçma sapan bir muamele gördüm o bana geçmişte bunun bin katını yaşattı halbuki.

Bir gün boyunca konuşmayacak kadar hiç ilerletmezdi meseleleri. Sizce napabilirim, hata bende de ben mi göremiyorum? Aşırı saçma bir konudan olay çıktı resmen. Nasıl bir tavır tanınmalıyım çok sinirili ve kırgınım.

Son düzenleme:
Boyle planli ve hemen kapidan girince iliskiye girecek birini gormesi irite etmis olabilir yorgunum dedikten sonra zaten durumun tadi kacmis uc gunde atla deve degil konusmadan akisina birakarak yaparsaniz daha keyifli olur bence
Hep planli olmuyor tabi ki ama bu sefer araya (bize göre) süre girdiği için ikimiz de işlerimizi ona göre ayarlayıp planlanmıştık yani görev değil de, görevleri bitirdikten sonra sonuç gibiydi ikimiz için de. Ama sonra işler değişti.

Araya süre girdiği için gün içinde hep konusu oldu ama ikimizin de ufak tefek işleri olduğu için akşama sakin kafayla olsun demiştik. Normalde hep planlı değil tabi ki ama bu sefer süre girince böyle ayarlanmıştık

İlk defa mi 1 gün küs kaldınız? Boşver zamanla alışırsın o 1 günler haftalar oluyo da insan pek te tinlamiyo konuya gelince çok abartmissiiniz biraz relax
Yok daha uzun küs kalmalarimiz olmuştu ama böyle saçma sapan meselelerden hiç olmadı. Çoğunlukla küsen taraf benimdir malesef. Bir de küsme sebebi genellikle sinirden oluyordu. Bu sefer kırgınlık olunca farklı etkilendim sanırım

Konuyu okusanız aglmama sebebimin bu olmadigini anlardiniz. Benim yaşadığım şeyi kendisi yaşayınca böyle tepki vermesi beni çok kırdı

Aslında adamcağız garip bi tepki vermemiş sizi kombinezon tarzı bişeyle görünce biraz dinleneyim demiş ama siz geçmişteki reddedilmeleri aşamadığınız için konuyu bile isteye yine oraya getirmişsiniz. Hala geçmişte hissettiklerinizden bahsetmişsiniz.

Süre dediğiniz de üç gün yahu, üç gün sevişmeyince ölmezsiniz. Kapıdan giren adam da sevişmeye hazır karşılanmaz, ne seksi ne de romantik bir yaklaşım bu. İlla sevişecekseniz koyarsınız iki kadeh şarap eve geldiğinde, açarsınız sevdiğiniz bir şey tv’de ya da müzik. Biraz dinlenir, sohbet eder, yükselirsiniz ondan sonra gelir gerisi zaten. Hoşgeldin hadi gel bakalım yatağa denmez ki. Olmamış da gördüğünüz gibi.

Rutinimiz 2 günde bir dedim. Rutin de gayri ihtiyari oluşan bir şeydir değil mi? Son zamanlarda öyle denk geliyordu. Planlı olan kısım 3 gün ara girince bugün olsun dememiz. Yoksa bugün var bugün yok diye bir planımız yok

Küsen taraf siz olduğunuza göre gönlünüzü her seferinde alan da eşiniz adam sıkılmış bu durumdan

Yorgunsan iptal edelim nedir ya
Ne bu Dubai'ye uçak seyehati mi?
Hazırdım bekliyordum tarzı şeyler bana itici geliyor planlı seks anca çocuk istemi varsa yumurtlama günü kaçmasın diye yapılan birşey.
Böyle nasıl havaya giriyordunuz hayret ettim ben sabahtan akşam için böyle bi plan var hazır olmalıyım diye düşünsem evi terkedesim gelir öyle bi itici durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…