Eşim bir gündür bana küs

Ama bunu keşke bu şekilde yapmasaydınız, o eve gelmiş biraz dinlenmiş normal bir şekilde otururken yanına yanaşırdınız hafiften özledim falan derdiniz olur biterdi. Sözleşme olayı saçma olmuş.

Kombinezona güldüm şu halimle

akşam için de plan yaptık.

ben hazır bir şekilde onu bekliyordum

hemen olmasa olur mu?

dinlenip gelmesini bekledim

yorgunsan iptal edelim diye,

bugüne kadar hep hazırdım onu bekliyordum

bıkkın bıkkın "yorgunsan iptal edelim" dedi

bayağı bi ağladım

nasılmış binbir hevesle gelip karşındakinin ölüden beter olması?

bir saat falan bekledim ağlaya ağlaya belki telafi ederiz diye

yatakta bekledim onu yine

Sabahtan akşam için hazırlanılabilir aslında. İşteyken iç gıcıklayan mesajlar hatta fotoğraflar atarsın, adamı gaza getirirsin akşama kadar. Eve gelince havai fişekler patlar. Ama bunu üç gündür sevişmedik akşama sevişmeliyiz diye yaparsan havai fişekler elinde patlar

Aynen ona katılıyorum
Şşt ne yakışıklı olmuştun bugün, akşam bana gelsene tarzı zaten akşam eve gelecek olan kocayı gaza getirme şekilleri var
Ama hmm hesaplarıma göre 3 gündür yapmamışız bu akşam çaydan sonra kombine şekilde beklicem yorgunsan iptal edelim çaydan sonra dondurma yeriz gibi iş anlaşması tarzına anlam veremedim

O kısma hiç birimiz anlam veremedik zaten. Mhrs gibi sistem kurmuşlar

İkinci bebemizi yaparken tüm yumurtlama dönemi boyunca eşimi evin türlü yerlerinde sıkıştırmıştım, bazen sabah aksiyon olunca akşam beynini yiyordum hadi bi kez daha deneyelim diye. Artık öyle bıkmışız ki fanfinfondan , yumurtlama dönemi bitince 10 gün birbirimizin yüzüne bakmamıştık.

Siz bu dönemi yaşasanız günlerce ağlardınız heralde yumurtalarımı kullandı öylece bi kenara attı beni , on gün görmezden geldi ühüüü diye.

Ya plan yaptık derken heralde aklınıza
akşama sevişelim tamam
Geliyor heralde. Detayıyla anlatmam mi gerekiyor nasıl plan yaptığımızı? Zaten ilk istediğini belli eden eşimdi. Evet 3 gün herkes için uzun süre olmayabilir zaten uzun süre demedim ben de bu aralarki rutinimize göre dedim. Yani iki günde bir olunca araya 3 gün girince ikimiz de özledik, gün içinde evde olduğumuz için hep konusu oldu ama işlerimiz de vardı ufak tefek o yüzden planlı gibi oldu

Çocuk için mi bu planlı seks olayları? 2+1 evde bebeği doğurmuş ,odanızda 1 yaşa getirmiştiniz sonrasında da odaları ayırmıştınız (kafanızda ) ama sanki daha hamilelik yoktu diye hatırlıyorum.Siz plan yapmayı çok seven bir yapıdasınız ama eşinizin biraz daha doğaçlama takılmak istediğini hatta biraz görev gibi olan bu randevulaşmalar yüzünden bıkkınlık belirtileri gösterdiğini düşündüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…