Eşim bir gündür bana küs

Asıl konu benim geçmişteki reddedilmişlik duygumdan cikamayip hala gündeme getirmem.
Buraya da bu sebeple yazdım. Yani sacmalayan taraf bensem eğer ne yapmalıyım bu sacmlaigi ortadan kaldırmak için

Yarın kapıyı ayıcıklı pijamanızla açın bi şaşırtın onu mesela 😎

İşten geldiğimde eşimi hazır bekliyor halde bulursam direk ölü numarası yaparım.

İki günlük rutin oluşturmanız size birşeylerin düzeldigini ifade ediyor olabilir ama belki de eşiniz için durum daha da karmaşık hale gelmiştir.

Ömürlük bir yola çıkmışsınız, akışına birakmanız daha mantıklı.

Çocuk için mi bu planlı seks olayları? 2+1 evde bebeği doğurmuş ,odanızda 1 yaşa getirmiştiniz sonrasında da odaları ayırmıştınız (kafanızda ) ama sanki daha hamilelik yoktu diye hatırlıyorum.Siz plan yapmayı çok seven bir yapıdasınız ama eşinizin biraz daha doğaçlama takılmak istediğini hatta biraz görev gibi olan bu randevulaşmalar yüzünden bıkkınlık belirtileri gösterdiğini düşündüm.
Yok değil hamileyim gerçekten kafamda plan yapıyordum daha erken olmasına rağmen. Eşim aslında benden daha plancidir

İkinci bebemizi yaparken tüm yumurtlama dönemi boyunca eşimi evin türlü yerlerinde sıkıştırmıştım, bazen sabah aksiyon olunca akşam beynini yiyordum hadi bi kez daha deneyelim diye. Artık öyle bıkmışız ki fanfinfondan , yumurtlama dönemi bitince 10 gün birbirimizin yüzüne bakmamıştık.

Siz bu dönemi yaşasanız günlerce ağlardınız heralde yumurtalarımı kullandı öylece bi kenara attı beni , on gün görmezden geldi ühüüü diye.
Bu dönemi ben de yaşadım ve hiç görev bilinci falan olmadı. Bebege karar verdikten sonra İkimiz de normal hayatımıza korunmayarak devam ettik. Bıkmadık da aynı devam ediyor hamile olduğum halde. yaşadım ve günlerce aglamadim :)

Ya plan yaptık derken heralde aklınıza
akşama sevişelim 🤝🏻 tamam
Geliyor heralde. Detayıyla anlatmam mi gerekiyor nasıl plan yaptığımızı? Zaten ilk istediğini belli eden eşimdi. Evet 3 gün herkes için uzun süre olmayabilir zaten uzun süre demedim ben de bu aralarki rutinimize göre dedim. Yani iki günde bir olunca araya 3 gün girince ikimiz de özledik, gün içinde evde olduğumuz için hep konusu oldu ama işlerimiz de vardı ufak tefek o yüzden planlı gibi oldu
El sıkışan emojinin yanında yine ten rengi top çıktı 🤷‍♀️
Neyse bana tuhaf gelen seks olmadı diye ağlamanız
Gelir belki telafi olur diye bekledim demeniz
Yani seksin telafisi mi olur?
Ödev değil ki bu
Böyle bi durumda telefon çalmıştı ve uzun sürünce konuşma yattık uyuduk ne küsüldü ne ağlandı ne de günler çuvala girdi
Nasıl randevulaştığımızı yazmadım demişsiniz ama eşiniz yorgunsan iptal edelim demiş
Siz de hayır gözlerimi dinlendiriyordum demişsiniz hii tamam o zaman ne diyorduk en son anlat bakiim diye konuya dalabilinirdi
Son derece agresif davranılmış
Şartanılmasa böyle gerginlik olmazdı diye düşünüyorum
Gel sarıl da uyuyalım dinlen kollarımda denir en fazla

Asıl konu benim geçmişteki reddedilmişlik duygumdan cikamayip hala gündeme getirmem.
Buraya da bu sebeple yazdım. Yani sacmalayan taraf bensem eğer ne yapmalıyım bu sacmlaigi ortadan kaldırmak için
Hee getirin 7/24 hatta 7/34 getirin.
Siz çalışıyor musunuz?
Çalışıyorsanız nasıl bir iş merak ettim.
Baştaki iş yoğunluğunu ve o azalan iş yoğunluğu ile azalan stresi anladığınıza göre bir işiniz olduğuna emin oldum ben de.
Ne yani.
Rutin buydu deyip 70 yaşınıza gelince adamı kalk diye uyandıracak bir his aldım ben sizden😅

Hee getirin 7/24 hatta 7/34 getirin.
Siz çalışıyor musunuz?
Çalışıyorsanız nasıl bir iş merak ettim.
Baştaki iş yoğunluğunu ve o azalan iş yoğunluğu ile azalan stresi anladığınıza göre bir işiniz olduğuna emin oldum ben de.
Ne yani.
Rutin buydu deyip 70 yaşınıza gelince adamı kalk diye uyandıracak bir his aldım ben sizden😅
Anammm gece gece matematik hesabım tutmamış ya.
7/34 değil 7/14 olmalıydı o. Öylesi daha uyuyor😀Şu an elimde iş olmaması kafama vurdu benim ya. Gidip kendime iş bulayım

Merhaba, hemen konuya giriyorum; biraz detaylı anlaticam kusura bakmayın çok sinirliyim;

Şöyle bundan 4-5 ay öncesine kadar eşimle büyük sorunlarımız vardı, fiziksel olarak ona uzak hissetmem, onun yoğun işlerinden dolayı sürekli bana göre az istekli olması. Kendimi sürekli talep eden taraf hissetmem. Bu olaylarla ilgili büyük krizler sonrası çoğunluk kısmı değişti ben artık oluruna bırakmaya çalıştım, onun iş durumları rahatladı, istek seviyemiz eşitlendi, halimden de çok memnundum. Ta ki düne kadar.

Normalde 2 günde bir olan rutinimize 3 gün ara girdi, ikimizin farklı durumları çıkmıştı o yüzden bir türlü olmadı (normal olarak) dün gayet sakin geçirdik akşam için de plan yaptık.

Akşam oldu o geldi ben hazır bir şekilde onu bekliyordum. Beni gördüğünde güzel bir tepki vermek yerine söylediği ilk şey "hemen olmasa olur mu? Biraz dinleneyim" tepki vermemesine çok bozuldum ama neyse tamam dedim.

Onun dinlenip gelmesini bekledim o sırada da bana yorgunluk çöktü gözlerim kapadım dinleniyordum. Geldi beni öyle görünce bıkkın bir nefes verme sesiyle "uyuyacak mısın? Gündüz dedim o kadar yorgunsan iptal edelim diye, şimdi niye böyle uyuyor gibisin" ben de film orada koptu. Çünkü bu olaya kadar binbir hayalle gelip karsimdakini uykulu ve hayattan bezgin halde bulan hep bendim. İlk defa böyle bir benle karşılaştı, çünkü ben bugüne kadar hep hazırdım onu bekliyordum çünkü meraklı olan bendim. Aşırı derecede kırdı bu durum beni. Hormonel olarak da hassas bir dönemdeyi zaten.

"Hayır uykum yok sadece gözlerimi dinlendiriyorum" dedim. Sinirine hakim olmaya çalıştım çünkü bugüne kadar hep aşırı tepkilerimden haksız duruma düşmüştüm. Bu sefer hem kırgınlığın etkisi sinirden daha çoktu.

Yine bıkkın bıkkın "yorgunsan iptal edelim" dedi.

Ben de "hayır ben yorgun olunca dürüstçe söylüyorum senin gibi yorgunluğumu gözüne sokmaya gerek duymuyorum" dedim çünkü onun yaptığı hep buydu.

Sonra sustu sinirlendi muhtemelen ben de orada bayağı bi ağladım dediğim gibi duygusal bir dönemdeyim. 10dk sonra falan tamam ağlama yeter dedi teselli etmeye çalıştı sarıldı. Ben de bağırdım "nasılmış binbir hevesle gelip karşındakinin ölüden beter olması? Bugüne kadar hep ben bunu yaşadım." dedim. Neden benim gözlerimi kapamama bu kadar gıcık olduğunu ve bana trip attığını sordum. Normal bir şekilde sorduğunu iddia etti sert bir tavırla sorduğunu inkar etti. Bağırmama sinirlendi "artık duzelmezsin de, sinirini çıkaracaksın illa" gibi klasik cümleler kurdu hiç cevap vermeden kalkıp üzerimi değiştirdim o sırada o da kalktı salona gitti.

Ben geri yattım bir saat falan bekledim ağlaya ağlaya belki telafi ederiz diye ama gelmedi ben uyumuşum öyle. Bugün de kalktığından itibaren benimle konuşmadı normalde dayanamayıp illa ya o ya ben adım atarız bu sefer kırgın olduğum için adım atmak istemedim. En son yatma vakti gelince yatakta bekledim onu yine bir umut belki barisiriz diye ama geldi arkasını dönüp yattı. Aşırı sinirliyim şuan ona karşı. Resmen sadece gözümü kapattım diye saçma sapan bir muamele gördüm o bana geçmişte bunun bin katını yaşattı halbuki.

Bir gün boyunca konuşmayacak kadar hiç ilerletmezdi meseleleri. Sizce napabilirim, hata bende de ben mi göremiyorum? Aşırı saçma bir konudan olay çıktı resmen. Nasıl bir tavır tanınmalıyım çok sinirili ve kırgınım.
Selam, kaç yıllık evlisiniz? Arada ekstra 1 gün kaçırdınız diye bu kadar dram yaşandığına göre çok yeni olmalı. Yanlış anlamayın, ben de yüksek libidodan muzdaribim. Allahtan ilk trimester elimi ayağımı biraz kesti de ailecek bir ferah nefes aldık. Sizi o da durduramamış herhalde 🧿

Selam, kaç yıllık evlisiniz? Arada ekstra 1 gün kaçırdınız diye bu kadar dram yaşandığına göre çok yeni olmalı. Yanlış anlamayın, ben de yüksek libidodan muzdaribim. Allahtan ilk trimester elimi ayağımı biraz kesti de ailecek bir ferah nefes aldık. Sizi o da durduramamış herhalde 🧿
2 buçuk yıl. İlk dönem bahsettiğiniz gibi oldu benim de

Cinselliginiz sanki görevmiş gibi adam sanki haklı işten geliyor karşısında göreve hazır bir eş bilmem düşününce bana da garip hissettirdi plansız programsız olmuyor mu iliski ben mi yanlış biliyorum 🙄 ( tabi arada planlı olabiliyor )

Okuyunca bi afakanlar bastı beni. Ya ilişki bir görev değil olmamalı da planlayınca olmaz ki tadı kaçar. Bazen gün aşırı olur bazen 5 gün olmaz takılmayın bunlara çok saçma nedenden küsmüşsünüz birbirinize. Adım atın nolucak büyüklük sizde kalsın konu zaten basit ve uzatmaya değmeyecek bir konu.

Evet planlı olan kısım size saçma gelmiş olabilir, rutin vs bunları eleştiriyor olabilirsiniz. Ama keşke birileri benim asıl sorunuma odaklansa. Konu eşimin benden soğuması libido killer olmam falan değil. Kendisi zaten gün içinde istediğini dile getiren taraftı. Yani siz gün içinde aklınıza gelince eşinizle hiç mi konusmuyorsunuz o günün aksamiyla ilgili. İkimiz de istiyorduk sorun o an çıkan saçmalıklar bize engel oldu

X