Eşim beni özlemiyor mu

O zaman takılacak bir şey yok. Üstüne düşmeyin. Can sıkacak bir durum yok. Arayıp soruyorsa sizi özledim demesine gerek yok. Arayıp sorması önemli ama.

Babanizin evine neden tek gitmiyorsunuz ve bunu mükemmel bisey gibi anlatıyorsunuz? Evlisiniz diye heryere birliktemi gitmek gerekli seni doğuran anne babanın evine bile?
Bu benim kendi tercihim. Eşim ile hiçbir alakası yok. İstersem giderim. Mükemmel bir şey tabi. Beni , eşimi tanımadan yorum yapmayın. Evet her yere birlikte gidiyoruz. Şimdi istesem babamın evine tabi giderim. Ama eşim çok yoğun çalışan biri. Günde 16 saat çalışıyor. Onu bırakıp gitmem bir yere. Müsait olunca ,izinli olunca her daim gidiyoruz. Bu kadar yoğun çalışmadan önce her hafta gidiyorduk. Kafanıza göre yorum yapmayın.
Haa dipnot: Onun annesinin evi bize çok yakın. Ona bile tek gitmiyorum. O da zaten git gel demiyor. Çünkü birlikte gidiyoruz ona da . Yani kısacası gayet özgürüm. O kafanızda kurduğunuz gibi bir durum yok.

Komik geliyor kusura bakmayın. 16 saat çalışıyorsa ailenize yalnız gidin, eşiniz gelince birlikte vakit geçirin. Tabi sizin hayatınız ama, neyse.

Rica ederim Zamanla söyler diye de beklemeyin o zaman yine hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eşinizden saygı, sevgi, hürmet görüyorsanız ilişkinizde duygusal doyum yaşıyorsanız bu tür şeyleri görmezden gelebilirsiniz

Komik geliyor kusura bakmayın. 16 saat çalışıyorsa ailenize yalnız gidin, eşiniz gelince birlikte vakit geçirin. Tabi sizin hayatınız ama, neyse.
Size göre komik olabilir. Size göre gereksiz olabilir. Dedim ya kendi tercihim. Sizi hiç ilgilendirmiyor. Aramızdaki denge dinamizmi belirleyen biziz. Gereksiz düşüncelerinizi başka yere kusun.

Size göre komik olabilir. Size göre gereksiz olabilir. Dedim ya kendi tercihim. Sizi hiç ilgilendirmiyor. Aramızdaki denge dinamizmi belirleyen biziz. Gereksiz düşüncelerinizi başka yere kusun.
Kendi kendinize hiddetlenmenizde çok komik
Sizin aile ziyareti zamanı gelmiş hadi kocişinizin elinden tutup gidin çünkü tek başınıza hiç bir yere gidemiyorsunuz

Belki bütün siteye ağlayan bi gün siz olursunuz:) büyük konuşmayın. Peynirsiz cheeseburger oluyorsa rabbim de her insana vermiyor aklı, sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…