Eşim beni özlemiyor mu

Adam elimi sıcak sudan soğuk suya sokmuyormuş işte daha ne istiyorsunuz. Sabah akşam zihnini sizinle mi meşgul etsin. Nasıl bir ego bu böyle.
Ne egosu? Sevildiğini duymak istemek ne zaman ego olmuş Allah aşkına? Nasıl insanlarla muhatapsınız da böyle sevgisizce düşünebiliyorsunuz biz 6 yıllık sevgililikten sonra evlendik çok severek evlendik ve her gün birbirimize sevdiğimizi söyleyerek telefon kapatıyoruz

Sürekli kendisine seni seviyorum denilmesini bekleyen biri, bir süre sonra yorucu olmaya başlar. Sizin amacınız da sevgi değil zaten siz sevgisinde emin olmaya çalışıyorsunuz. 6 yılda emin olmanız gerekirdi, ama neyse.

Emin olmaya çalışıyorum tabiki ya bu çok normal değil mi. 6 yıl sevgililik başka evlilik başka.

Güveniyorum tabikü biz bu konuları çok konuşuruz ve eşim evimizde konuşturmaz bile böyle şeyleri o kadar tiksinir dinine eşine bağlı bi insan..
Habersiz evinize gidip bakın ne var ne yok süpriz olsun. Sorun yoksa özledim dersin İçin rahatlar geri nişana gidersin. Başka şeyler varsa da görürsün.

Eve donecegin günü ona söyleme, sürpriz yap bi anda eve git bakalım sevinecek mi ya da nerden çıktın vs mi diyecek .özleyip ozlemedigini ve daha birçok şeyi bu şekilde anlarsın bence .

Kardeşinizin nişanı varmış sürekli özlediğini söylese eşiniz o zmanda tedirgin olur rahat kalamazsınız bence siz rahat olun diye dillendirmiyordur eşiniz içinizi rahat tutun sizi düşünüyordur
ben de böyle düşünüyorum
Ama yine de karıcım seni çok özledim şu günler geçse de hemen ben de gelsem yanına gibi bişey bekler insan

Sev ama güvenme, bu hayatta kimseye güvenmeyeceksin. 30 yıllık evliliklerde neler oluyor insan babasına bile artık güvenmez oldu. Aşırı bağımlılığı bırakmalısın. Ayrıca çok vicik vicik olma gittiysen memlekete artık kafa dinle birak o arasın sorsun.

Aldatma yoksa neden gelme desin ki

Emin olmaya çalışıyorum tabiki ya bu çok normal değil mi. 6 yıl sevgililik başka evlilik başka.
Normal değil. Evlenmişsin artık neye emin olmaya çalışıyorsun ki?

Habersiz erken dön baskın yap tepkisine bak. Güveniyorum diyorsun ama güvensen buraya konu açmazdın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…