Eşim beni özlemiyor mu

Yine de alınır yaa. Bence buna takılsın. Ben olsam tek kesinlikle gitmem. Babamın evine bile tek gitmiyorum. Ki eşim de zaten yalnız bırakmaz benle gelir.
Babanizin evine neden tek gitmiyorsunuz ve bunu mükemmel bisey gibi anlatıyorsunuz? Evlisiniz diye heryere birliktemi gitmek gerekli seni doğuran anne babanın evine bile?

Ben de dahil olmak üzere çevremde sevgilisinden/eşinden uzakta olan her kadının derdidir bu. Bizim de eşimle güzel bir ilişkimiz var ne güven ne de başka bir konuda problem yaşamadık. Ama gelin görün ki nişanlıyken sağa sola gittiğim zaman hiç özledim demezdi. Ben de aynı şekilde modum düşük davranırdım yine de anlamazdı. Sonradan bunu çok kafaya takmamam gerektiğini anladım. Biliyorum özlendiğimizi duymak bilmek istiyoruz (ki bence gerçekten özlüyorlar) ama dile getirmiyorlar her neyse sebebi. İlişkiniz güzelse takılmayın hiç.
Ha bir de aileniz uzaktaysa gitmişken kısa süre kalmamamızı önermesi de normal ve aslında eşinizin ne kadar iletişime açık ve stabil bir insan olduğunu gösterir. Kendi eşimden biliyorum🥰
Çok teşekkür ederim gerçekten bizi tanıyor gibi yazmışsınız buradaki insanlara da kızmıyorum çünkü anlattığım kadar biliyorlar o yüzden aldatma vs olanak vermiyorum buna eminim arıyor ediyor sağılsun ama özlediğini söylemedi her şey var belki de zamanla diyecek

Eşi niye nişana gitmemiş ben hâlâ oradayım. Üstelik kardeşinin nişanı çok yakın. Benim eşim olsa önceden kesinlikle göndermez. Birlikte gideriz der.
Kardeşim bana düğün zamanı çok yardımcı oldu erkek kardeşim de izne gelmişti gidecekti o yüzden erkenden git kardeşini de görmüş olursun dedi. Eşimin eğitimi vardı il dışında. Evde tek durma sen de ailenin yanına git aklım sende kalır dedi ben de geldim. Ayrıca nişana gelecek. Nişan bu hafta :)

bence abartmişsiniz biraz fazla ilgi odaklısı olabilirsiniz. Bende 9 aylık evliyim üstelik de hamileyim bir yere gittiğimde ben aramadan eşim aramaz, çünkü beni rahatsız etmek istemez oda bir yere gittiğinde benden aynısını bekler ki bu çok doğal evli de olsanız biraz yanliz kalmaya ihtiyacı var her iki tarafın da. Sürekli özledim özledim demesi sizi daha çok sevdiğini göstermez. Tam aksi sizi darlamamasi Size saygi duyduğunu gösterir.
Bizim ilişkimiz uzaktandı o yüzden öyle alıştık öyle de devam ediyoruz birbirimizden her daim haberimiz olur. Darlamaz asla sıkmaz bunaltmaz istediğin zaman gel biletini keseyim der ailesi de öyleler istediğin zaman git kızım felan derler

Eşinize siz söyleyin, burda çok mutluyum seni görünce daha da artacak mutluluğum diyin. Benim eşim de başlarda ailemin evine gittiğimde çok demezdi. Nedenini sorduğumda oradayken kendini rahatsız hissetmeni istemediğimden derdi, her gittiğimde de istediğin kadar kalabilirsin der. Bu eşinizin sizi ne kadar çok sevdiğinin kanıtı yani. Sonuçta o da tek kalıyor ve bazı erkekler gibi çamaşır, bulaşık,yemek dert etmiyor. Kendi kendine yetebilen bir adam olduğunu gösterir. Havadan nem kapmayın bence

Eşinize siz söyleyin, burda çok mutluyum seni görünce daha da artacak mutluluğum diyin. Benim eşim de başlarda ailemin evine gittiğimde çok demezdi. Nedenini sorduğumda oradayken kendini rahatsız hissetmeni istemediğimden derdi, her gittiğimde de istediğin kadar kalabilirsin der. Bu eşinizin sizi ne kadar çok sevdiğinin kanıtı yani. Sonuçta o da tek kalıyor ve bazı erkekler gibi çamaşır, bulaşık,yemek dert etmiyor. Kendi kendine yetebilen bir adam olduğumu gösterir. Havadan nem kapmayın bence
Evet aynen öyle. Sürekli özledim dese belki de ben burada huzursuz olacağım vicdanen. Tek bıraktım gibisinden düşüneceğim. Ama gerçekten ne yemeği ne kıyafeti dert etmeyen birisi. İstediğin kadar kal, gelmek istediğin zaman söyle biletini keseyim der. Sevgiliyken de evlendiğimizde asla gidip gelme sorunun olmayacak demişti söz vermişti bu arada aileme çok düşkünüm

Ay Allah aşkına abartmayin ya daha 3 gün olmuş yokluğu ağır geliyo demişsiniz.bide bayil istersen Feriha😊benim kocam da 2 gündür yok özlemedim ama o yokken çok sıkıldım yani sizinki de özlem değildir sıkılmaktandir.

Ay Allah aşkına abartmayin ya daha 3 gün olmuş yokluğu ağır geliyo demişsiniz.bide bayil istersen Feriha😊benim kocam da 2 gündür yok özlemedim ama o yokken çok sıkıldım yani sizinki de özlem değildir sıkılmaktandir.
Bunlar daha taze evli özlerler🫠

Bizim ki 21 sene oldu alışkanlı, özlemek, sıkılmak hepsi bitarada olur.

6 aylik evlilikteki dert olmayan dertler 🥴
Şöyle bir 3 4 yil gecsin "kocam kuzenimin nisanina 1 hafta erken gidiyorum diye surat asti, ne yicem iccem yemek yapan yok dedi/gecen yaz gittin ya ne bi daha gidiyorsun" tarzi dönüsürsünüz tadini cikartin😀

Offf evet aşırı abartıyorum bazı şeyleri ahahahhahahahha

6 aylik evlilikteki dert olmayan dertler 🥴
Şöyle bir 3 4 yil gecsin "kocam kuzenimin nisanina 1 hafta erken gidiyorum diye surat asti, ne yicem iccem yemek yapan yok dedi/gecen yaz gittin ya ne bi daha gidiyorsun" tarzi dönüsürsünüz tadini cikartin😀
Ailesi yaşadığımız yerde o yüzden yemek dersim olmuyor kendi aileme gelince :))

X