Eşim beni özlemiyor mu

Ben şahsen hiç kimse için ondan eminim asla yapmaz cümlesini kurmam. Mahkeme salonlarındaki, boşanma aşamasındaki insanların birbirlerine atmadıkları iftira yapmadıkları çirkeflik kalmıyor. Halbuki bir zamanlar aynı evi aynı hayatı sonsuza kadar paylaşma sözü vermişlerdi aşkla. Böyle dedim diye eşiniz sizi aldatıyor anlamı da çıkmasın şimdi. Fakat naçizane tavsiyem tedbirli olmanız Allah muhafaza bir şey olsa hayal kırıklığı yaşarsınız. Günümüzde bu sosyal medya sayesinde ulaşamayacağınız biri yok. Kimse dur bir eşimi sevgilimi aldatayım mantoğıyla konuşmuyor zaten. Dostça konuşuyoruz yaa deyip zamanla sohbetine bağlanıyor. Hayatındaki insana ilgisi kayboluyor. Bunlar aklınızın bir köşesinde bulunsun tavsiyem. Olaya gelirsek de eşinize kırgınlığınızı dile getirin. Erkekler bizim kadar derin düşünmüyor. Bazı şeylerin önemini biz söyledikten sonra farkınavarıyorlar. Bizim gibi empati yetenekleri pek gelişmemiş oluyor.

Kızlar size bişe soracağım bazılarınıza göre çok saçma olabilir ama benim içimi gerçekten tedirgin eden bi konu bu. Ben 3 gün önce kendi memleketime geldim. Evliyim 6 ay oldu. Kız kardeşimin nişanı var. Eşimde gelecek. Neyse geldiğim günden beri eşim bana hiç beni özlediğini söylemedi. Normalde işte memlekette şu kadar kal ve gel diyen birisi değil istediğin kadar kal dedi. Hatta önümüz kış gidip gelmen zor olur tabi gitmek istersen gidersin ama gitmişken biraz kal dedi. Birde sadece bak git ama kendini özletme evimiz seni özler ben değil bak evimiz diyorum dedi güldü.. Eşim gerçekten bana düşkündür elimi sıcak sudan soğuk suya sokmaz sürekli özlediğini sevdiğini dile getirirdi ama buraya geldiğimden beri asla ne sevdiğini ne de özlediğini söylemedi.. ve güzel de ayrıldıkiçimde çok değişik bi his var bilmiyorum.. aldatma vs vardır yazmayın lütfen çünkü o konuda eminim eşime güveniyorum
Canimcim yeni evli miyiz ? 😊

Bence abartılı değil.ben de hiç sevmiyorum o onu aldatmış bu bunu yapmış muhabbetlerini.bana da çok negatif geliyor.modum düşüyor.
Bence abartılı değil.ben de hiç sevmiyorum o onu aldatmış bu bunu yapmış muhabbetlerini.bana da çok negatif geliyor.modum düşüyor.
Kesinlikle aynen öyle böyle şeyleri konuşup kalbimizi karartmamak en iyisi

Yani herkes ne derse desin anca eşini savunmuşsun. Ama bir yandan da onunla ilgili konu açıp önümüze mi atmaya çalışıyorsun anlamadım ben seni.
Bence evi bas için rahatlar. Bilinç altı böyle bir şey bir yandan kemalim yapmaz dersin ama bir yandan da yaptığını düşündüğün için inkar edersin. Garip...
Yazacak bir iki konu daha varda şimdi neyse...

Aslında çok şey yazasım var ama neyse. Konu sahibi konuya güldüm yani beklentiniz neydi evlilikten anlamadim ki. 7 24 seni seviyorum özledim falan mi denmesi lazım. Evliliğe hosgeldiniz.

Birde sebepsiz yere modum düşük soruyor ama sebebi yok öyle işte. Çok mu takıyorum bilmiyorum ama her gün sevdiğini (seni çok seviyorum diyerek tlf kapatırız) ve özlediğini söyleyen birisi kendisi..
Ben de dahil olmak üzere çevremde sevgilisinden/eşinden uzakta olan her kadının derdidir bu. Bizim de eşimle güzel bir ilişkimiz var ne güven ne de başka bir konuda problem yaşamadık. Ama gelin görün ki nişanlıyken sağa sola gittiğim zaman hiç özledim demezdi. Ben de aynı şekilde modum düşük davranırdım yine de anlamazdı. Sonradan bunu çok kafaya takmamam gerektiğini anladım. Biliyorum özlendiğimizi duymak bilmek istiyoruz (ki bence gerçekten özlüyorlar) ama dile getirmiyorlar her neyse sebebi. İlişkiniz güzelse takılmayın hiç.
Ha bir de aileniz uzaktaysa gitmişken kısa süre kalmamamızı önermesi de normal ve aslında eşinizin ne kadar iletişime açık ve stabil bir insan olduğunu gösterir. Kendi eşimden biliyorum🥰

Eşiniz nişana niye gelmedi? Mesela ben olsam kocam olmadan nişana gitmezdim. Anca beraber kanca beraber.

Yani herkes ne derse desin anca eşini savunmuşsun. Ama bir yandan da onunla ilgili konu açıp önümüze mi atmaya çalışıyorsun anlamadım ben seni.
Bence evi bas için rahatlar. Bilinç altı böyle bir şey bir yandan kemalim yapmaz dersin ama bir yandan da yaptığını düşündüğün için inkar edersin. Garip...
Yazacak bir iki konu daha varda şimdi neyse...
Evet ne yazarsak yazalım kocasını övüyor.özlememiş desek bile inanmayacak ki zaten.bence de amaçsız bir konu.

Evet ne yazarsak yazalım kocasını övüyor.özlememiş desek bile inanmayacak ki zaten.bence de amaçsız bir konu.
Eşi niye nişana gitmemiş ben hâlâ oradayım. Üstelik kardeşinin nişanı çok yakın. Benim eşim olsa önceden kesinlikle göndermez. Birlikte gideriz der.

Ben de dahil olmak üzere çevremde sevgilisinden/eşinden uzakta olan her kadının derdidir bu. Bizim de eşimle güzel bir ilişkimiz var ne güven ne de başka bir konuda problem yaşamadık. Ama gelin görün ki nişanlıyken sağa sola gittiğim zaman hiç özledim demezdi. Ben de aynı şekilde modum düşük davranırdım yine de anlamazdı. Sonradan bunu çok kafaya takmamam gerektiğini anladım. Biliyorum özlendiğimizi duymak bilmek istiyoruz (ki bence gerçekten özlüyorlar) ama dile getirmiyorlar her neyse sebebi. İlişkiniz güzelse takılmayın hiç.
Ha bir de aileniz uzaktaysa gitmişken kısa süre kalmamamızı önermesi de normal ve aslında eşinizin ne kadar iletişime açık ve stabil bir insan olduğunu gösterir. Kendi eşimden biliyorum🥰
Sana çok katılıyorum.bir an önce gel, çok özledim tarzı şeyler asıl bencillik oluyor bence.hem karşı tarafı da ayrıyken gereksiz strese sokuyor.sevgi gerçekten hissedilebilen birşey zaten.o adam seni seviyorsa seni rahatsiz etmemek için üstüne fazla düşmediğini anlıyorsun zaten.benim sevgilim mesela memlekete gidince annemin babamin yanında rahat edemem diye hiç aramaz mesela.ben ararım hemen açar ama.iletisimsiz bırakmaz.benden bekler.bana da der kafan bende kalmasın rahat ol keyfini çıkar diye.

Ben max 21 diye düşünmüştüm. Özlemek, sevmek dilde olmaz sürekli. Zaten olsa da bir süre sonra sıkar yani hayatın olağan akışında çok doğal bir şey. İş stresi olur, trafik olur, iş yerinde sorunlu arkadaş/yönetici olur, maddi sıkıntı olur illa bir şey olur. Siz özlediyseniz siz söyleyin bu kadar önem veriyorsanız. Bunları bu kadar takarsanız çok üzer hayat sizi.

Kızlar size bişe soracağım bazılarınıza göre çok saçma olabilir ama benim içimi gerçekten tedirgin eden bi konu bu. Ben 3 gün önce kendi memleketime geldim. Evliyim 6 ay oldu. Kız kardeşimin nişanı var. Eşimde gelecek. Neyse geldiğim günden beri eşim bana hiç beni özlediğini söylemedi. Normalde işte memlekette şu kadar kal ve gel diyen birisi değil istediğin kadar kal dedi. Hatta önümüz kış gidip gelmen zor olur tabi gitmek istersen gidersin ama gitmişken biraz kal dedi. Birde sadece bak git ama kendini özletme evimiz seni özler ben değil bak evimiz diyorum dedi güldü.. Eşim gerçekten bana düşkündür elimi sıcak sudan soğuk suya sokmaz sürekli özlediğini sevdiğini dile getirirdi ama buraya geldiğimden beri asla ne sevdiğini ne de özlediğini söylemedi.. ve güzel de ayrıldıkiçimde çok değişik bi his var bilmiyorum.. aldatma vs vardır yazmayın lütfen çünkü o konuda eminim eşime güveniyorum
bence abartmişsiniz biraz fazla ilgi odaklısı olabilirsiniz. Bende 9 aylık evliyim üstelik de hamileyim bir yere gittiğimde ben aramadan eşim aramaz, çünkü beni rahatsız etmek istemez oda bir yere gittiğinde benden aynısını bekler ki bu çok doğal evli de olsanız biraz yanliz kalmaya ihtiyacı var her iki tarafın da. Sürekli özledim özledim demesi sizi daha çok sevdiğini göstermez. Tam aksi sizi darlamamasi Size saygi duyduğunu gösterir.

X