Eşim beni aldatmisti

Anne babanız size niye baksin ya, bari iş arayacağım diyin bari çalışacağım diyin. Bebeğin hiç bir eşyasını almadan nasıl çıktınız yine dönüp dolaşıp öbür çocuğa geliyorum uyurken kaçtınız mi ne yaptınız anlamadım ki. Çocuk muhtemelen baba tarafından zehirleniyor sizinle kalmak istememesi hiç normal değil yada aşırı kırgın. Eve dönün delil toplayın para biriktirin çocuklar kreş yaşına gelsin planlı programlı ayrılın. Böyle olmaz.

Benim annemin evinde çocuklara ait birsuru şey var Allah korusun üstleri ile çıksa bir kaç gün idare ederler.
Konu iyice gariplesti madem şartlar böyle neyin kahramanlığı bu adamı evden kovsaydi

Yani ya gerçekten psikolojik olarak su an hiç normal değil . Sağlıklı dusunemiyor. nasıl bir durum anlamadım keşke anne babası gelse çünkü birinin bu durumdan onu çıkarması lazım . Hadi birden bire çıkmis olsa neyse de zaten biliyordu burda konuşuldu hayır üç yaşındaki çocuk nasıl babamda kalacağım diye gitmiş o da çok değişik . Konu sahibinin anlattıkları çok değişik ve tuhaf umarım bir an önce kendine gelir sonra pişman olacak bir erkek için kendini ve çocukları bu kadar yiprattigi iicjn

Bende o kısmı merak ediyorum üç yasindaki çocuk evdeyken nasıl çıktı babası evde miydi ?

Arkadaşlar bence boşuna yoruyorsunuz kendinizi
Konusahibi 3 yaşındaki çocuğu neden almadın denince birsürü detay ekledi. Açım, param yok, ailem evde değil, ev bomboş, evdede az para vardı, köydeler gelemiyorlar, akraba komşu kimse yok, çocuğu banyo yaptırcak şampuan yok. Evi terkedeli 1 gün olmasına rağmen 4 gün demesi vs vs.
Kısacası çocuğu mecbur bıraktım, yanımda sefil olmasın diye bıraktım yoksa hiç bırakırmıydım…
İlk msj ındaki babası ilgilensin yok öyle başka kadınlarla gezip tozmaktan eser kalmadı.
Bir sonraki yorumlarıda muhtemelen eve döndüm, çocuğumu çok özledim. Ailem köyden gelemedi, küçük çocuğun bezi ve maması bitti, kimseden destek görmedim, çocuklar büyüsün boşanıcam vs olacak

Benim annemin evinde çocuklara ait birsuru şey var Allah korusun üstleri ile çıksa bir kaç gün idare ederler.
Konu iyice gariplesti madem şartlar böyle neyin kahramanlığı bu adamı evden kovsaydi
Aynen park yatagına kadar var 3 torun olunca.
Ben hıc anlamadım zten konu evrıldı aclıga parasızlıga.
E hanı mukemmeldı evliliği?
Karısının kenarda yol parası bıle yok ama adam mukemmel.

mükemmel koca iki çocukla karısını o kadar parasız bırakır mı zaten? Acil hastane işi çıksa hemen hastaneye gidecek eczaneye gidecek bir parası olsun ister. Bu her normal ailede böyledir bence. Yani harcamak için verilen paraya ek 100 lira 200 lira neyse ek para bırakılır benim bildiğim taksiye fln gerek kalır allah korusun diye.
Nerden baksan tutarsız

Benim de aklımdan aynı şeyler geçiyor . Konunun elden tutulur tarafı yok çünkü

Yahu evde Tarhana da mı yok anlamadım ki buzluğa baksak 3 aylık yemek çıkar
Hem böyle bir durumda nasıl yanına gelmezler tövbe Allahim cenaze kaç günde kalkıyor? Kadın açım diyor yanında insan yok

O değilde bukadar sefil adama kim bakar Allah aşkına. Aldatmaya nasıl fırsat bulıyor.
Adamın kendine hayrı yok, başka kadın bunda ne buluyor

Hem böyle bir durumda nasıl yanına gelmezler tövbe Allahim cenaze kaç günde kalkıyor? Kadın açım diyor yanında insan yok
Anneanne olmuş yaştaki bir kadın, ki köyü de var. Kışlık kuru biberi, tarhanası, pirinçli baklagili, derin dondurucuda erzağı olur. En az bir ay da yeter. O kadar ekmeksiz aç bilaç kalamazsın yani.

Anneanne olmuş yaştaki bir kadın, ki köyü de var. Kışlık kuru biberi, tarhanası, pirinçli baklagili, derin dondurucuda erzağı olur. En az bir ay da yeter. O kadar ekmeksiz aç bilaç kalamazsın yani.
Ben çok becerikli bir insan değilimdir ama benim buzlugu açsam ondan da çıkar ya . Yaşlı hanımlar bu konuda daha ozenlidir

40 nı cıkarıp gelcekler herhlde töbe töbe.
Bukadar yoklugun ıcınde babasıyla olan cocuk ne yıyıp ıcıyor?Belliki kıtkanaat gecınılıyor baba sureklı dısardan soyleyemez
Gercı bazı yorumculara gore 3 gun makarna yese 3 gunden bısey olmazms.
Bız bosuna paralıyorz herhlde kendımızı hergun yemek yapmaya.

Bir insanın kendi kendine 100tl ayıramamasi da tuhaf geliyor.

Ben çok becerikli bir insan değilimdir ama benim buzlugu açsam ondan da çıkar ya . Yaşlı hanımlar bu konuda daha ozenlidir
Benım annem martta koye cıkıyor kasımda ınıyor hersene.Suan sehırdekı evının buzlugu dolu.Kız diorz sartel atar ,elektrık kesilir bisey olur bosalltta gıt,olmaz dıyor.Bısey cıkıyor gelıp kalıyorz 2-3 gun nolur nolmaz dıyor:)Ben bezelyem bıttı dıyıp annemın oturmadıgı evden aldım gecen glkgklgklg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…